Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Eh. Negde u malom mozgu mi ostala informacija da je 8. sezona u dve godine podeljena pa gledam i pitam se šta li će da spakuju za sledeću...

Link to comment
50 minutes ago, Miljenko said:

Mene ovo iznenadjujuce ne dotice previse, no za Witchera ziv nisam, sta ce napraviti od serije.:ph34r:

Sranje, eto sta. Mene brine to sto mi Good Omens uopste nema dobar vajb uprkos briljantnom kastingu.

Link to comment
33 minutes ago, desboj said:

Eh. Negde u malom mozgu mi ostala informacija da je 8. sezona u dve godine podeljena pa gledam i pitam se šta li će da spakuju za sledeću...

sedma je podeljena u dve...

Link to comment
37 minutes ago, desboj said:

Eh. Negde u malom mozgu mi ostala informacija da je 8. sezona u dve godine podeljena pa gledam i pitam se šta li će da spakuju za sledeću...

8 sezona se snimala 2 godine, tj bila je tolika pauza između 7 i 8 sezone

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190514/5ca064197c65a444d38d9ba1675b14ea.jpg

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

A sad čitam o prequel-ima GoT... navodno tri od ova četiri su planirana:

The Long Night (Jane Goldman)

The Doom of Valyria (Max Borenstein)

The Targaryen Conquest (probably, and possibly helmed by Brian Helgeland)

The Dance of the Dragons (probably, and possibly helmed by Carly Wray)

 

Znači baš im je dupe zinulo na CGI zmajeve, sve osim Long Night vrteće se oko letećih guštera... a Long Night je naravno o ledenim zombijima :isuse: 

 

Umesto da snimaju lepo Dunk & Egg novele ili Blackfyre Rebellion gde je sve down to earth, debili kao da svesno biraju ono što je bilo najtanje u GOT - natprirodne elemente.

Link to comment

 

 

 

 

Znači baš im je dupe zinulo na CGI zmajeve, sve osim Long Night vrteće se oko letećih guštera... a Long Night je naravno o ledenim zombijima isuse.gif 

 

Umesto da snimaju lepo Dunk & Egg novele ili Blackfyre Rebellion gde je sve down to earth, debili kao da svesno biraju ono što je bilo najtanje u GOT - natprirodne elemente.

 

Martin rekao da neće na Dunk&Egg dati prava dok ne završi novele biggrin.png Too little too late...

 

A i ne slaže se da rade Roberts rebellion... ja bih to voleo videti recimo. Makar kao mini seriju

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, gone fishing said:

8 sezona se snimala 2 godine, tj bila je tolika pauza između 7 i 8 sezone 

 

Materijal za sedmu i osmu sezonu snimili u cugu leta i jeseni još davne  2016 pa podelili  u 7+6 epizoda. Sedmu sezonu pustili u leto 2017.

HBO imao nameru da u proleće, pa onda odložili za jesen 2018 pusti poslednju sezonu paralelno sa knjigom koju je Martin obećao. Martin ih ispalio sa završetkom knjige, pa prolongirali za 2019 na molbu Martina, a ovaj ih opet zajeb'o, pa HBO nije više hteo da čeka pa pustili ovog proleća bez obzira na ishod po budućoj knjizi.

Snimili navodno nekoliko varijanti svršetka glavnih glumaca iz razloga da ne iscuri info kako se serija završava.

Link to comment



" userid="9780"]  
Materijal za sedmu i osmu sezonu snimili u cugu leta i jeseni još davne  2016 pa podelili  u 7+6 epizoda. Sedmu sezonu pustili u leto 2017.
HBO imao nameru da u proleće, pa onda odložili za jesen 2018 pusti poslednju sezonu paralelno sa knjigom koju je Martin obećao. Martin ih ispalio sa završetkom knjige, pa prolongirali za 2019 na molbu Martina, a ovaj ih opet zajeb'o, pa HBO nije više hteo da čeka pa pustili ovog proleća bez obzira na ishod po budućoj knjizi.
Snimili navodno nekoliko varijanti svršetka glavnih glumaca iz razloga da ne iscuri info kako se serija završava.


Pa sve je provaljeno još pre 9 meseci :) Pre će biti da su smislili priču o više krajeva tek kad su se pojavili spojleri. Naravno, sve što su ljudi rekli da će biti, bilo je od scene do scene... ja znam kako se završava sad odmah :) Osmu sezonu su snimali 2017. i 2018. godine, a ništa ne bi menjalo ni da je Martin izdao šestu knjigu. Njima je ko ozeblom sunce trebala sedma, Dream of Spring da znaju kako da završe... za to su mogli da čekaju još jedno 10 godina.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

pa rekao im je kako planira da završi, sad što se fanovi knjiga bune kad im se to pomene i žive u poricanju je druga stvar :happy:

- znači već sledeće godine dolazi prvi spinoff, u ovom videu se može videti slika na kojoj ww jaše na ledenom pauku, ne kažem bilo bi kul da imamo džinovske pauke kad već nemamo zmajeve, e sad da li je to samo umetnička sloboda ili je debeli negde napisao da su zombiji imali pauke na raspolaganju, a arahnofobija je relativno često prisutna fobija kod nežnijeg pola pogotovo :happy: pa bi to dosta doprinelo horor utisku koji treba da proizvedu hodajući mrtvaci

 

 

Link to comment



pa rekao im je kako planira da završi, sad što se fanovi knjiga bune kad im se to pomene i žive u poricanju je druga stvar :happy:
- znači već sledeće godine dolazi prvi spinoff, u ovom videu se može videti slika na kojoj ww jaše na ledenom pauku, ne kažem bilo bi kul da imamo džinovske pauke kad već nemamo zmajeve, e sad da li je to samo umetnička sloboda ili je debeli negde napisao da su zombiji imali pauke na raspolaganju, a arahnofobija je relativno često prisutna fobija kod nežnijeg pola pogotovo :happy: pa bi to dosta doprinelo horor utisku koji treba da proizvedu hodajući mrtvaci
 
 


Rekao im je kako planira da završi al da su imali knjige znali bi kako do toga da dođu. Ovako su ostali da se sami snalaze... a realno sa šalama o jajima nisu mogli da popune sve rupe:) Džinovske paukove pominje Stara Nen, najbitniji lik u knjigama... al pošto nisi fan onda ništa :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...