Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa ako ćeš logikom expect the unexpected, optimalno bi bilo da ga ubije Podrick Payne. Ili Davos. Ili neki anonimni extra kog onda proglase za kralja, to niko ne bi očekivao, to je baš zanimljivo.

 

Akcija sa gornjeg klipa u kojoj pridavljena Arya ispušta bodež iz jedne ruke u drugu kako bi mu ga, dizvineš, ugurala kroz oklop je spektakularna.

Link to comment

Nije samo pitanje ko mu je presudio, već kako. Sve što je vodilo ka tome sve ove godine...i onda cela ta scena, najbezvezniji rasplet ikada. Stvarno jako loše napisano. Epizoda je nepotrebno trajala preko 80 minuta, uložili su ko zna koliko u produkciju, a totlano zanemarili suštinu...

Edited by mraki
Link to comment

Do jaja je i ona splinter cell scena kada se ona sunja u iznenada praznoj prostoriji sa 5-6 mindless zombija, i kako se cuje kapanje krvi, a ne cuje se spolja vriska, dreka, vatra, i zmajevi. I milijardu zombija.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa ako ćeš logikom expect the unexpected, optimalno bi bilo da ga ubije Podrick Payne. Ili Davos. Ili neki anonimni extra kog onda proglase za kralja, to niko ne bi očekivao, to je baš zanimljivo.

 

Akcija sa gornjeg klipa u kojoj pridavljena Arya ispušta bodež iz jedne ruke u drugu kako bi mu ga, dizvineš, ugurala kroz oklop je spektakularna.

 

Slažem se da je Arja bila pri vrhu potencijalnih dželata, ali mi je nekako  Džon ubedljivo prvi  na toj listi, pa mi je ovaj rasplet podnošljiviji.

 

Edit: što se tiče samih scena i kadrova borbe, ne znam da li mi je jedna ili dve scene ostala u glavi.  Toliko o tome. Možda i jer se sve odigrava u fucking mraku sa kojim su definitivno preterali šta god da su hteli da postignu. Mislim, kad onako bitka krene sa 1 laganom samoubilačkom misijom da se ispipa snaga protivnika, onda do qrca sve što sledi...

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, mandingo said:

Dakle ako bi ga Podrick ili Davos ili Briana ubila, onda bi bilo jos bolje? Sad razumem. Not! p)

 

Ne, Arja je klinka i Arja je Stark, to je čini dovoljno cool. Ili barem kulijom™ :D od navedenih. 

Link to comment
26 minutes ago, MayDay said:

Dzon bi bio po mojoj zelji taj koji mu presudjuje, posebno od onog zurenja jednog u drugog kod Hardhome.

 

 

Jedina gora stvar od ovoga kako je bilo jeste epski duel, izolacija 1na 1 NK i Jona.

 

 

Btw ne vidim problem u suludom trošenju Dotrakija, njihov juriš na Melisandrin boost i smrt u tišini mi je hajlajt cele sezone dosad. 

Link to comment

Btw najveći fail sezone verovatno tek predstoji, kad preživeli za dan dojahaju čistinom do Kraljeve luke, a Robb Stark i Tywin Lannister budale onoliko mozgali i krvarili u silnom međuprostoru.

Edited by dillinger
Link to comment

Tacno sam znao da ce da zaseru i da ce NK ovako debilno da zavrsi,scena koja neodoljivo podseca na scenu borbe za Minas Tirit,gde vestac od Angmara sjebava Gandalfa,al ga onda rutinski ubija Teodenova necaka.Maste bez.

Link to comment
3 minutes ago, Bogotac said:

Tacno sam znao da ce da zaseru i da ce NK ovako debilno da zavrsi,scena koja neodoljivo podseca na scenu borbe za Minas Tirit,gde vestac od Angmara sjebava Gandalfa,al ga onda rutinski ubija Teodenova necaka.Maste bez.

 

:laugh:

Ovaj post pobedio :kecman:

Link to comment
5 hours ago, arheolog1981 said:

Dakle, Arja je Azor Ahai, ona je pobedila tamu i donela zoru :) Više se ni ne sećam koja proročanstva pominje serija, znam da su mnoga iz knjiga izostavili al ovo nisu :) Izgleda da su tupavci doneli odluku da Arja ubije NK još pre tri godine jer bi bilo suviše očigledno da Džon bude heroj. Dakle zbog shock value su se pokenjali na sedam sezona :) Tačno Marvel meets Westeros by Glupan&Tupan :D S obzirom kako 90% komentara daje 9 i 10 ovoj epizodi i na redditu i na Watchers on the wall (Instagrame neću ni pominjati) dobar ćemo kraj i dobiti.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Zar joj nije noz ispao i onda Bran ubio NKa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...