Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nijesam dramaturg, ali nekako je od prosle epizode njen lik sa vrlo malo opcija. Sansa oce samostalan Sever, a onda i Egon ostaje nedorecen. I ako sjebu NK, predstoje konflikti sa Sansom, Egonom i Srsi. Nekako mi je to previse, pa mi se zaginjenje cini kao elegantan izlaz za scenariste.

Edited by Kampokei
Link to comment

Plan je da Deneris do kraja naprave na neuračunljivu/mrtvu jer nema smisla da se nakon osam sezona tek tako odrekne prestola i da bude (u najboljem slučaju) Queen consort.

Link to comment
5 minutes ago, gone fishing said:

a ona priča sir davosa, kako bi bilo super da jednom u usranoj istoriji sedam kraljevstva vladaju zajedno pravedna kraljica i častan kralj :happy:

 

Arya the King and Gendry the Queen?

Link to comment

Starksi moraju da preteknu na pravoslavni Uskrs, ne klanjaju valjda džabe old godsima uzinat ostatku Westerosa!

Ja sam se sad setila da ovde na gostovanju nemam HBO tako da ako iskoči nezavisni link za epizodu - davajte!

Link to comment
29 minutes ago, Valkyrie said:

Starksi moraju da preteknu na pravoslavni Uskrs, ne klanjaju valjda džabe old godsima uzinat ostatku Westerosa!

Ja sam se sad setila da ovde na gostovanju nemam HBO tako da ako iskoči nezavisni link za epizodu - davajte!

Ja ću onda da pogledam pa ti šaljem preprič na pm

Link to comment
Spoiler

Analitičari sa Jucuba analizirali, frejm po frejm, teaser za treću ep... Jedna od scena između Danny i Aegona se odigrava u Dragonstone, verovatno aftermath, i deluje kao defeat. 

.

Link to comment
Spoiler

Analitičari sa Jucuba analizirali, frejm po frejm, teaser za treću ep... Jedna od scena između Danny i Aegona se odigrava u Dragonstone, verovatno aftermath, i deluje kao defeat. 

.

Nije to scena iz treće već iz jednog od trejlera... dešava se kasnije u sezoni

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...