Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

28 minutes ago, theanswer said:

Den i Dejvid su stvarno napravili priču da se vrti oko igre prestola a ne oko kraja sveta. Ok, to je trebalo izvesti. Tako se posrati po centralnom elementu priče to je umeće. Majku ti jebem. 

 

Jesam rekao? Ne znam što te iznenađuje, Cock Merchants be cock merchanting.

 

Biće da je u pravu onaj leaker, finale u KL, svi bitni izgibaju, na prestolu ostaje Bubi-Mau beba koju vaspitava najpametniji patuljak na svetu. Severom vlada najpametnija žena na svetu, naravno.

 

Prove me wrong, vi što ste gledali treću...

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jesam rekao? Ne znam što te iznenađuje, Cock Merchants be cock merchanting.

 

Biće da je u pravu onaj leaker, finale u KL, svi bitni izgibaju, na prestolu ostaje Bubi-Mau beba koju vaspitava najpametniji patuljak na svetu. Severom vlada najpametnija žena na svetu, naravno.

 

Prove me wrong, vi što ste gledali treću...

 

Ali bran, time travel, azor ahai sve u vodu. Neko navodno prorocanstvo iz trece sezone koje nema u knjizi. Nenam trunku sumnje da ce knjige drugacije da se zavrse. This is joke bre. 

Ma nece biti taj kraj. Bice tacno ono sa sudjenja Tirionu. 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Jesam rekao? Ne znam što te iznenađuje, Cock Merchants be cock merchanting.

 

Biće da je u pravu onaj leaker, finale u KL, svi bitni izgibaju, na prestolu ostaje Bubi-Mau beba koju vaspitava najpametniji patuljak na svetu. Severom vlada najpametnija žena na svetu, naravno.

 

Prove me wrong, vi što ste gledali treću...

 

Nema  sanse (ako ima necu vise nikad gledati)

 

Spoiler

WIld guess - Tyrion ih sve spaljuje na kraju, nije dzabe bila ona scena, a Bog zna da on zna kako to funkcionise barem koliko i Cersei  Iako se zna da navijam za jednu i jedinu

Melisandre i Ayra :Hail: :Hail::Hail:

Inace prilicno sam pogodio, iako se sve desavalo kao da si na spidu i da me jebes ako znam ko je osto ziv - poginula ova dva Jonova saborca, poginuo Jorah, Tormund jedva hodao kolko se secam, a ni Hound mi bas ne izgleda najbolje. Jedino Jamie i ova njegova nekako prezivese

Edit: i mnogo mi zao male

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Napravljeno da bude zabavno i uzbudljivo. I taj cilj je i ostvaren. Mrak i vatra i gledanje dok sunce sviće prave super horor atmosferu. Meni na prvo gledanje bilo veoma zanimljivo, al sad kad krećem da mislim sta sam video... :(

 

Priča u seriji  je već odavno nekonzistentna al sad ga baš usraše. U parnim scenama melejarde zonbia, u neparnim dva, max tri. Pa u krug. 

 

Al plan bitke je pobedio... Hajde da uradimo sve naopako što se naopako uraditi može, jer što da ne

 

Link to comment

Kakvo govno na kub. Koliko moraš da budeš glupo, netalentovano govedo za pisanje scenarija i pisanje uopšte da napraviš potpuni deus ex machina holivudski kliše od ove epizode, i totalno usereš i ono malo mogućnosti što ti je ostalo raspolaganju. NIŠTA, ALI NIŠTA neočekivano u prelomnoj epizodi, sve ide oprobanim jebenim klišeom iz Marvel filmova i ostalog đubreta koje se servira godinama unazad iz Holivuda. Sad me savršeno boli kurac kako će ovo govno od serije da se završi i ko će da sedi na prestolu na kraju, jebao ih presto sve u dupe. Čemu Azor Ahai, čemu Deca Šume, ispadoše bitni na kraju kao pirati sa Baziliskovih ostrva i imperator Ji Tija.

 

EDIT: Nadam se barem da Martin neće BAŠ OVOLIKO zasrati u knjigama, ali strepim da se debelo govno prodalo za pare, i da će da piše sada sve što mu izdavač sugeriše. Ako se desi tako nešto, neće biti dostojan da se pomene u istoj rečenici sa Tolkinom, Džordanom ili Herbertom. 

Edited by Ayatollah
Link to comment


Kakav antiklimaks na kraju :) Nit nas bar malo uputiše šta u stvari hoće NK... ne, ispade samo još jedan holivudski loš momak. Taman sam mislio sad će neka scena sa Branom, očigledno sam puno očekivao. Al prva scena, poslaše Dotrake i Duha da izginu... pa koji ste moj vraćali vuka, baš ima smisla da on bude u prvom redu napada na 100k mrtvih. Očigledno su ubili i jednog zmaja, ura za CGI budžet.

Martin sad da izbaci knjigu sledeće sadržine: bila jedna repa koja se zvala Boldrik i živela je srećno do kraja života... biće znatno bolje od ovog sranja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Kakvo govno na kub. Koliko moraš da budeš glupo, netalentovano govedo za pisanje scenarija i pisanje uopšte da napraviš potpuni deus ex machina holivudski kliše od ove epizode, i totalno usereš i ono malo mogućnosti što ti je ostalo raspolaganju. NIŠTA, ALI NIŠTA neočekivano u prelomnoj epizodi, sve ide oprobanim jebenim klišeom iz Marvel filmova i ostalog đubreta koje se servira godinama unazad iz Holivuda. Sad me savršeno boli kurac kako će ovo govno od serije da se završi i ko će da sedi na prestolu na kraju, jebao ih presto sve u dupe. Čemu Azor Ahai, čemu Deca Šume, ispadoše bitni na kraju kao pirati sa Baziliskovih ostrva i imperator Ji Tija.
 
EDIT: Nadam se barem da Martin neće BAŠ OVOLIKO zasrati u knjigama, ali strepim da se debelo govno prodalo za pare, i da će da piše sada sve što mu izdavač sugeriše. Ako se desi tako nešto, neće biti dostojan da se pomene u istoj rečenici sa Tolkinom, Džordanom ili Herbertom. 
+ milion. Nema ko na Martina da utiče da menja bilo šta, on je u pet knjiga postavio temelje koji se nikako ne mogu menjati. Pare je on već uzeo ozbiljne, to više nije issue. Druga je stvar što se meni čini da on ne može završiti serijal u dve knjige bez velikih rezova koji bi značajno uticali na sve što je postavio... dakle tri knjige do kraja a nije ni jednu završio. Čovek ima 71 godinu, koliko će um da ga služi a znamo da mu treba od 6-8 godina po knjizi. Da ne pričamo o tome da je na sve strane na sto drugih projekata i sad se sprema spin off Igre Prestola.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Spoiler

Posteno su sjebali ovo. Pa jbt, sve sto je napisano iznad, plus hiljadu zamerki imam. Jos od pocetka sezone sam strepio da ce da ubiju NK na sredinu sezone. Ne samo sto jesu, nego ga je Arya ubila. Pa pobogu, mislim da bi bio jaci ili isti, u najmanju ruku payoff kad bi ga Davos probodeo. Sta, kao valyrian steel dagger je neka simbolika. U medjuvremenu Bubi se predao zmaju, lol. Ispade da je Beric vaskrsavao 10 puta kako bi spasao Ariju u hodnicima Winterfella, dok je Bubi vaskrsao zbog??? I ko ce sad Cersei da ubije? Varys? Misandei? 

Spoiler

 

 

Link to comment

Al pazite, rešili su NK u jednoj epizodi, sad će da razvlače tri predugačke epizode na majanje sa Sersei... kakvo epsko smaranje će da bude i kakvi nesuvisli fileri.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, arheolog1981 said:

+ milion. Nema ko na Martina da utiče da menja bilo šta, on je u pet knjiga postavio temelje koji se nikako ne mogu menjati. Pare je on već uzeo ozbiljne, to više nije issue. Druga je stvar što se meni čini da on ne može završiti serijal u dve knjige bez velikih rezova koji bi značajno uticali na sve što je postavio... dakle tri knjige do kraja a nije ni jednu završio. Čovek ima 71 godinu, koliko će um da ga služi a znamo da mu treba od 6-8 godina po knjizi. Da ne pričamo o tome da je na sve strane na sto drugih projekata i sad se sprema spin off Igre Prestola.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Znaš kako, problem je u tome što je duh pušten iz boce i što ga sad nije moguće vratiti. Serija će se završiti onako kako se završi, a kraj je već sasvim lako naslutiti jer se već tri sezone sve odvija po najprostijim klišeima, a kad se bude završila svi će OČEKIVATI da se i knjiga završi na manje-više sličan način. Kako je to biznis, tu manje-više prestaje da bude bitno šta Martin ŽELI da uradi i kako želi da završi knjigu, već će biti bitnije šta on MORA da uradi pod pritiskom izdavača i raznih drugih stakeholdera koji tu imaju svoj interes, uključujući i HBO. Tu je veliko pitanje i šta je on sve potpisao u raznoraznim ugovorima, dok je bio alav na pare, i sad mora da ispoštuje hteo on to ili ne. Nema šanse da se knjiga završi na drastično drugačiji način od serije, jer bi onda ispalo da je serija obična fanfikcija, i da je rađena kontra Martinove volje, a to Martin neće nikada uraditi, ne ako ima nameru da učestvuje u novim lukrativnim projektima koji se spremaju za televiziju. Jedina razlika je to što će pruženo objašnjenje šita koji nam se sprema biti nešto inteligentnije i nešto dublje.

 

Jebiga, to je tako kada postaneš fuksa koja piše za pare pre nego što zaokružiš delo. Najveći su radili upravo obrnuto. Zato ćemo na kraju i imati Diznijev Star Wars u Westerosu.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...