Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Sta ocete hejteri

 

 

Bilo sisa (i to tri para), suza, dirljiv momenat kad se Arya i John srecu posle 115 epizoda itd.

 


Dakle, sestra hoce da ubije brata/ljubavnika. I sta je znacio onaj Branov pogled kad je video Tyriona? Kad on gleda nekog to obicno kao treba neto da znaci

 

Edited by Giggsy
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Baš dobra epizoda, brzo ide radnja. 

Bez par evnuh-fora nije moglo ali Tiriona su ionako odavno srozali. 

 

  Reveal hidden contents

Odlična fora sa Branom koji "čeka starog prijatelja"

 

Neću dalje da komentarišem dok svi ne pogledate. 

Slažem se, u osnovi je dosta dobra epizoda za uvodnu epizodu u kojoj se postavljaju figure za nastavak sezone, svakako najbolja uvodna epizoda u poslednje dve-tri sezone. Ima WTF momenata, poput:

 

Spoiler

otkud Arja zna da je Džon dobio nož u srce, ili prelakog oslobađanja Jare sa broda od strane Teona

 

ali je to nešto što se da preživeti. Pogledaću večeras još jednom, pa ću sumirati utiske - ima suviše događaja u epizodi da bih mogao to da uradim na osnovu jednog gledanja.

Link to comment

banana ocekivano,  considering da su uzeli dve godine pauze da bi mogli da to iznesu kako treba lol

 

 

Spoiler

nego jel ono sto je Arja rekla Dzonu bila neka pretnjica or wut?:D

 

Link to comment
 

Arja obožava Džona ali po pitanju Deneris je Team Sansa jer za nju su Starks>>>>>>Targariens. Meni to skroz legit, kao i Sansino pitanje kako i čime da hrani bulumentu sa Esosa. 

 


Jeste primetili biser prevođenja kad kaže Deneris da "zmajevi mrnjeckaju" :wacko:

 

 

Edited by Valkyrie
Link to comment
 

Arja obožava Džona ali po pitanju Deneris je Team Sansa jer za nju su Starks>>>>>>Targariens. Meni to skroz legit, kao i Sansino pitanje kako i čime da hrani bulumentu sa Esosa. 
 

Jeste primetili biser prevođenja kad kaže Deneris da "zmajevi mrnjeckaju" :wacko:
 

 

Da, prevodilac je baš dao sve od sebe. Ja nisam čula taj izraz do sada. Obično se kaže "mrljave"

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
 

Mislim da je htela reći nešto kao "zmajevi se opet poslužili nečijim stadom" jer su joj Dotraki prijavili novu štetu što su napravila ova dvojica. Pa kao, "mrnjeckaju okolo

:lolol: 

Edited by Valkyrie
Link to comment
13 minutes ago, Valkyrie said:
  Reveal hidden contents

Mislim da je htela reći nešto kao "zmajevi se opet poslužili nečijim stadom" jer su joj Dotraki prijavili novu štetu što su napravila ova dvojica. Pa kao, "mrnjeckaju okolo

:lolol: 

I ja tako mislim. Bilduje se frustracija kontra Deni. 

 

Inace, sinoc sam pre gledanja pred ljudima rekla da ako jezovuci ne budu imali vaznu ulogu u ovoj sezoni, da su D&D dva najveca smrada (uz Nika Picolata) i da je serija promasaj.

Link to comment
14 minutes ago, MayDay said:

I ja tako mislim. Bilduje se frustracija kontra Deni. 

Mislim da je mogla malo taktičnije da saopšti Semu da mu je spržila brata i oca (mada sam taj čin je bio pun takta u pm) i tu je baš stekla neprijatelja. Sem je odmah počeo da lobira Džona da se prihvati svog nasleđa i skrajne nju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...