Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

I Bujodraga ostavi molim te, nema misla da onoliki allyship i seruckanje po svakoj non-Daenerys reči u knjigama prođe nenagrađeno.

 

(....)

 

 

 

 

Joj!

Sad ne kapiram šta s' mi rek'o.

 

Je l' nešto lepo il' si mi šukn'o?

 

 

Link to comment

Ma lepo, naravno, sve lepo i da se svi vole i ljube itede.

 

Bila bi ozbiljna tragedija da Mau ignoriše tvoj input (dok ga mi ostali gnorišemo(tm)).

Link to comment
16 hours ago, Weenie Pooh said:

Oh, my sweet summer child... ja samo navijam da se vaši avatari uznu™ na kraju svega.

 

Vieille_Nan.jpg

То!

Турај!:s_c:

Link to comment

Na poslu smo uzeli kutiju, u nju ubacili pare i ceduljice sa imenom onoga ko će na kraju sedeti na GP i  onog ko je glasao, i zapečatili kutiju. Svečano otvaranje kutije i čitanje glasova je zakazano za 19. maj u 12 časova, pobednik uzima svu lovu (ili se deli, ako bude bilo više pobednika), ako ne bude bilo pobednika, idemo od para u kafanu.

Link to comment

jel ima kvota da ce Night King prozboriti koju na staklastom jeziku vaj valkera?

 

inace to je jedino cemu se nadam, neka dominacija u 2 reci poput ove

 

 

Link to comment
45 minutes ago, Valkyrie said:

Od svih iz GOT love/hate armije, najmanje su mi jasni fanovi Night Kinga i njegove ww undead ekipe. 

Дебили бре.

Link to comment

Gde znam, nisam ih gledao od kako se pojavio onaj sa bejzbol palicom i razbio nekom glavu na kraju sezone, pa je kao bio klifhenger koga je skenjao.

Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

Ma lepo, naravno, sve lepo i da se svi vole i ljube itede.

 

Bila bi ozbiljna tragedija da Mau ignoriše tvoj input (dok ga mi ostali gnorišemo(tm)).

 

 

 

Ma, nemam ja problem s ignorisanjem, dešavalo mi se mnogo puta.

Nego, volim da kapiram a ovo nisam  :D 

 

 

Al', evo, da sumiram, ne žalim što sam gledao seriju. Pogledaću i poslednju sezonu, kasnije.

Serija koja se meni svidela je Fojlov rat. Ovo je lošije, ali, jbg, to su sve samo serije, ništa zaista značajno.

Link to comment

Kakve su sanse da se ovo gleda sutra u americkom premijernom terminu? Koliko se placa hbo, ima li probni period? Pomazite, supruga postaje neuracunljiva..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...