Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

46 minutes ago, kipo said:

Kakve su sanse da se ovo gleda sutra u americkom premijernom terminu? Koliko se placa hbo, ima li probni period? Pomazite, supruga postaje neuracunljiva..

Ako imaš HBO paket kod SBB-a, možeš da gledaš u američkom premijernom terminu, jedino što je taj termin 3 ujutro u CET zoni. Ja imam običaj da u ponedeljak ujutro pre posla odgledam epizodu koja je išla tu noć, jer imam HBO on-demand. Za ovo treba HBO premium paket koji je 720 dinara mesečno (valjda). Ne znam koliko brzo ga aktiviraju, jer ga ja imam već duži niz godina, no verovatno bi trebao da bude spreman za 2. epizodu.

 

 

Edited by Ayatollah
Link to comment
Quote

 

U Bosni sam. Hvala svakako, preneseno. Uradio sam sve sto sam mogao, sad je sve u bozjim rukama..

 

 

pa ok, ima i hbo.ba, ista priča 4.99€/mj

 

ima i SBB, kod vas se zove.. Telemach?

 

 

Edited by levi
Link to comment
Ako imaš HBO paket kod SBB-a, možeš da gledaš u američkom premijernom terminu, jedino što je taj termin 3 ujutro u CET zoni. Ja imam običaj da u ponedeljak ujutro pre posla odgledam epizodu koja je išla tu noć, jer imam HBO on-demand. Za ovo treba HBO premium paket koji je 720 dinara mesečno (valjda). Ne znam koliko brzo ga aktiviraju, jer ga ja imam već duži niz godina, no verovatno bi trebao da bude spreman za 2. epizodu.

 

 

Aaaa znaci odmah u 3h nocas je na HBO OD??

 

Link to comment

Aaaa bice direktno znaci?
Da, tako je proverila sam.

Meni se cini da je ranije islo na HBO Adria ponedeljkom uvece kao premijera [emoji848]
No ja nisam merodavna, posto sam novoGoTovac, zbog knjiga morala da napravim distancu, mozda i preveliku [emoji57]

Dakle nocas u 3 [emoji41]

Link to comment

Zna li se hoće li biti otključan HBO kod SBB-a za nas koji ga nemamo u plaketu?

Radili su to ranije sa premijerama novih serija/sezona.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...