Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Kvota 3 da je Khaleesi = Azor Ahai, čist poklon. (Doduše nema šanse da se to direktno potvrdi do kraja serije, za bilo kog lika, tako da...)

 

Sigurica na Hounda za CLEGANEBOWL, kvota 1.23 fucking confirmed.

 

Za one koji seriju uopšte ne gledaju, solidna je kvota na Littlefingera kao budućeg vladara Vesterosa, 6.5 :D 

Link to comment

bio sam pre dinu dana nasao leak od istog izvora koji je i za sedmu sezonu isto godinu dana pre, dao prepric svake epizode u brucu..

samo sto nisam sejvovo, i secam se samo onako kroz maglu, nakon prve epizode, vec se moci da se kaze da li je bilo legit ili ne.. doduse i sam je rekao, da je snjimljeno nekoliko varijanti poslednje epizode, tako da ni sami glumci ne znaju kako ce se zavrsiti..

te u tom smislu, ovo je ukratko sta mi ostalo u secanju.. 

spoiler alert

tormund, sivi crv i jos par simpa™ likova ce zaginuti vec u prvoj ili drugoj epizodi..

deneris umire na porodjaju, rodi ce cerku..

semvel, ajra, sansa i tirion su safe bet da ce preziveti..

bice cleganebowla

jaime ce ubiti sersei

na dragonstonu ce uslediti totalna osveta™, tu ce izginuti i johan snezni, jaime, visirion, drogon i masa glavnih likova..

u sustini kraj ce biti jako debilan, da covek zazali sto je uospte i ispratio celu seriju :coffee:

 

Link to comment

kolika je kvota da će poslednja screna  biti u onoj kafani na raskrsnici puteva gde se sve dešava (Ned ubio vuka, Cat hapsila Tyriona, Arya i Hound pobili one neke debile itd itd).

Već vidim..sede unutra Bubi, Mau, debeli Sam, ide opuštena spika i grickaju pohovani luk. Stiže Arya na zmaju i iz 8 pokušaja nekako uspe da ga paralelno parkira ispred kafane. Sve vreme ide Dont stop believing. Zvonce na vratima. Ulazi Jaime u Members Only jaknici. Bubili ga pogleda. Mrak.

 

 

Link to comment
22 minutes ago, omiljeni said:

kolika je kvota da će poslednja screna  biti u onoj kafani na raskrsnici puteva gde se sve dešava (Ned ubio vuka, Cat hapsila Tyriona, Arya i Hound pobili one neke debile itd itd).

Već vidim..sede unutra Bubi, Mau, debeli Sam, ide opuštena spika i grickaju pohovani luk. Stiže Arya na zmaju i iz 8 pokušaja nekako uspe da ga paralelno parkira ispred kafane. Sve vreme ide Dont stop believing. Zvonce na vratima. Ulazi Jaime u Members Only jaknici. Bubili ga pogleda. Mrak.

 

 

 

:smiley_hail:

 

 

jel ima kvota da ce sezona biti banana

Link to comment
2 hours ago, MayDay said:

Ajde promenite avatar. :D Nije svaki dan kraj sezone najpopularnije serije ikad. Ni jaci nisu bili imuni na toliko uzbudjenje!

Molim vas da nastavite da je uredno ignorišete, svi osim Poručnika Vasića.

 

Bilo bi savršeno da bedno finale ovog bednog izgovora za najpopularniju seriju ikad isprate samo njih dvoje.

Link to comment

Ja cu kad sednem za komp turiti u avatar onog malog kudravog debeljucu sto je ucio Aryu da se macuje. I to mrdalicu.
U seriji i nije bas neki fajter, ali zato u knjigama naoruzan samo drskom za metlu ubije 6 vitezova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...