Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma nece. Nego ce Srsi da poludi ko Eris i da bude sva destruktivna i onda ce ironija sudbine biti ta ce Dzejmi morati i nju da rokne kao Erisa.

 

+1

 

Ayatollah govori o borbi dobra i zla i nedostatku sivila. Evo, Dzejmi je siv i, ako je uprosceno u svetu CM, on ce preci na stranu dobrih.

 

No, ja se pitam sta ce dramaturski ostai za sledecu sezonu. Ako je samo borba protiv zombija u ptanju tu nema drame, jer ovi zombiji nit pricaju, nit ima zena, nit ima sisa, nit mogu da salju spijune, itd... Cenim da dramaturski spremaju Sansu  i LFa za dramaturski sukob  protiv Bubija.

Link to comment

Jao daj, zar je ključna stvar da li su R&L bili pravosnažno venčani pred bogom i ljudima? :D

 

 

Mislim da je poenta da se prikaže kako to nije bila otmica i kako je čitav rat Uzurpera bio zasnovan na laži itd. A za succession jeste bitno dal je venčanje bilo pravosnažno. E sad što se to u seriji poštuje kako vetar dune je druga stvar.

Link to comment

Takav ce kraj da bude. Dzejmi ce da zakolje seku, a Bubili svjeze poludjelu Deneris. Sansa sjeda na gvozdeni tron, vrijeme je za Starkove. E da, cim bjelohodaci dodju do Zida on ce da krene da pusta carobnu muziku od koje ce ovi da obole i eksplodiraju. Nesto slicno kao u Mars napada.

Edited by MiddleClass
Link to comment

a za pravosnažnost je dovoljan mali što vidi prošlost, budućnost, univerzum i sve + dva svedoka, u svakom slučaju se to može zapisati zarad legitimnosti, da l je istina ili ne, da li neko veruje u to ili ne, who cares

Link to comment

Jel proricao neko kraj da se svi udruže protiv vajt vokera, shvate da nema smisla da se trebe međusobno, podele lepo kraljevstva kao pre and liv hepli ever after?

Link to comment

+1

 

Ayatollah govori o borbi dobra i zla i nedostatku sivila. Evo, Dzejmi je siv i, ako je uprosceno u svetu CM, on ce preci na stranu dobrih.

 

No, ja se pitam sta ce dramaturski ostai za sledecu sezonu. Ako je samo borba protiv zombija u ptanju tu nema drame, jer ovi zombiji nit pricaju, nit ima zena, nit ima sisa, nit mogu da salju spijune, itd... Cenim da dramaturski spremaju Sansu  i LFa za dramaturski sukob  protiv Bubija.

 

Džejmi nije siv, nego crn, koji će možda preći na stranu belih. Nešto kao Dart Vejder kada baca Imperatora u ambis u Povratku Džedaja. Nema tu nikakvog sivila.

 

Btw, što se tiče blizanaca Lanistera, neće oni zakovrnuti ove sezone, jer su Headey i Coster-Waldau potpisali ugovore i za osmu sezonu. E sada, da li će ih držati tu sezonu okovane ili će da se pojave kao i Walder Frey u ovoj sezoni ili će da se nastavi krljanje sa njima, drugo je pitanje. 

Link to comment

Jao daj, zar je ključna stvar da li su R&L bili pravosnažno venčani pred bogom i ljudima? :D

 

A čemu služi Sir Friendzone u seriji mislim da nikom živom više nije jasno.

 

 

+1 pri tom su imali sjajnu priliku da ga otkace ali jok, leci ga da vidimo kako je nesposobni Sam ulra sposoban i zajeban maester. Valjda ga spremaju da zameni Qyburna kad Sersei zglajzne.

 

 

mene interesuje da li će bran nastaviti da bude jerk ili je jednostavno nesposoban za ljudska osećanja ili šta kurac. kako si bila lepa one noći kada te je remzi bolton silovao.

 

druga stvar, zašto davosovi sinovi vrede manje od ostalih pošto se davos lagano rukuje sa tirionom kao kako si me isprašio onda u blackwater bay. da, u blackwater bay gde je izgubio svoje sinove.

 

edit. za mayday ako ti je ovo bilo kul evo ti nešto iz epizode 5.. ako nećeš da čitaš nemoj otvarati, jedna rečenica je u pitanju   :fantom:

 

 

Jon tell Dany somewhere along the lines of “well if I don’t return you won’t have to deal with the king of the north anymore” to which Dany responds somewhere along the lines of “I’ve gotten used to him”

 

 
 
 
 
A i sta ima Davos da se drka na Tiriona? Poginuo mu sin u ratu, nije kao da ga je zaklao na veceri.
Edited by *edited by mod
Link to comment

Mislim da je poenta da se prikaže kako to nije bila otmica i kako je čitav rat Uzurpera bio zasnovan na laži itd.

Nije ta "otmica" bila povod za pobunu.

Link to comment

Pa možda ne direktno ali jeste bila povod da Lijanin™ stariji brat i otac odu kod kralja da se žale i više se ne vrate. Posle je ovaj pozvao na roštiljanje i Neda i Roberta ali mladunci nisu bili suicidni, i eto. 

 

Realno je sve moglo da se izbegne da Rhaegar nije odlučio da ostane neobjašnjivo incommunicado nekoliko meseci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...