Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

To je bez premca najgluplji moguci epilog sage o lanisterskim blizancima, znaci 90% da ce ispasti tako.

Ma nece. Nego ce Srsi da poludi ko Eris i da bude sva destruktivna i onda ce ironija sudbine biti ta ce Dzejmi morati i nju da rokne kao Erisa.

Link to comment

U suštini je veći deo epizode bio dobar. Treba samo izbaciti čitavu postavku Martinovog sveta kroz prozor. Ono što je neko gore pisao o razdaljinama, merama, snegu koji je u Vinterfelu i dalje manji nego u prvoj epizodi prvog serijala itd. Znači sve ono što krasi jedan fantasy svet, sve ono što fantasy pisci najviše vole i oko čega vode neopisivo mnogo računa treba zaboraviti i koncentrisati se na jednu action packed dramu sa sisama (dvojnice u ovoj epizodi), zmajevima i to je to. 

Link to comment

Ono što je neko gore pisao o razdaljinama, merama, snegu koji je u Vinterfelu i dalje manji nego u prvoj epizodi prvog serijala itd. 

 

Ne znam stvarno koga briga  za to?

 

- Znači, šta ti se ne sviđa u seriji?

- Ne sviđa mi se što se ne poštuju geografske razdaljine.

- Ali onda bi sezona trajal 670 epizoda?

- Pa šta... Moraju neke stvari da se ispoštuju. 

 

Znači van pameti mi je da neko uopšte obraća pažnju na takve stvari gledajući seriju kao što je got.

 

Meni dobra sezona. Dijalozi Džona i Deneris su mogli biti bolji, pogotovu njegovi delovi (previše je nekako tunjav na momente), ali sve u svemu, dobar tempo i opasna dinamika događaja, nema praznog hoda. 

 

Bren mi je najjača faca, da serija ima 10 sezona on bi je završio sa 2 i po metra visine ako bi rastao ovim tempom. :)

Link to comment

pa jbm mu mater ako je priča kako zima dolazi i sa njom dolaze white walkeri centralna za serijal kako nema veze što u vinterfelu još nema snega.

 

ako priča o osvajanju nije centralna za seriju takođe onda verujem da ni razdaljine, strateški položaj itd isto nisu bitne. 

 

ako sve to jeste a jeste onda ne vidim kako ne može da bude bitno što euron plovi li plovi pritom x puta prolazi pored dragonstone-a na kojoj su deni i ekipa.

Link to comment

mene interesuje da li će bran nastaviti da bude jerk ili je jednostavno nesposoban za ljudska osećanja ili šta kurac. kako si bila lepa one noći kada te je remzi bolton silovao.
 
druga stvar, zašto davosovi sinovi vrede manje od ostalih pošto se davos lagano rukuje sa tirionom kao kako si me isprašio onda u blackwater bay. da, u blackwater bay gde je izgubio svoje sinove.
 
edit. za mayday ako ti je ovo bilo kul evo ti nešto iz epizode 5.. ako nećeš da čitaš nemoj otvarati, jedna rečenica je u pitanju  :fantom:

 

 

Jon tell Dany somewhere along the lines of “well if I don’t return you won’t have to deal with the king of the north anymore” to which Dany responds somewhere along the lines of “I’ve gotten used to him”

 

Edited by theanswer
Link to comment

Jon tell Dany somewhere along the lines of “well if I don’t return you won’t have to deal with the king of the north anymore” to which Dany responds somewhere along the lines of “I’ve gotten used to him”

 

 

Znaci vec su se pojebuckali? Vrlo rapidna sezona

 

Link to comment

 

Znaci vec su se pojebuckali? Vrlo rapidna sezona

 

 

 

u tom trenutku još ne. mislim da je to rezervisano za poslednju epizodu. boatsex čuveni će ići paralelno sa scenama raegara i liane gde će se otkriti da je jon u stvari aegon targarien, legalni naslednik seven kingdoms. kad već voliš spojlere :)

 

Link to comment

 

Ali iz ugla likova, oni ne znaju da su u srodstvu. Štaviše, niko živ sem Brana ne zna. Prava antička tragedija :fantom:

 

 

 

u tom trenutku će samo još sam znati. on i bran će imati neki razgovor u vinterfelu pa će bran da se vrati u prošlost i videće da su ovo dvoje zvanično venčani itd itd

 

enivej, hu kers za incest. targarieni se svakako venčavaju između sebe

 

Edited by theanswer
Link to comment

 

svakako će jedan od jačih momenata biti kad se mučeni Džora vrati na vreme da vidi kako novi lik praši njegovu kalisi

 

dobro je što u seriji i glumac po defaultu ima tu neku tugaljivu facu pa može uverljivo da dočara to stanje konstantne frendzonaške patnje Džorine

 

 

Link to comment

Jao daj, zar je ključna stvar da li su R&L bili pravosnažno venčani pred bogom i ljudima? :D

 

A čemu služi Sir Friendzone u seriji mislim da nikom živom više nije jasno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...