Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa ne, vi ste easily amused. Ti si sama gore priznala koliko su ti niski kriterijumi a Indy je još gori, njemu je Push the Sky Away bio dobar album -_-

 

Sta fali tom albumu? Pa ako nista drugo, samo zbog Higgs Boson Bluesa je najbolji album svih vremena  -_-

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Kad spomenu Dragonstone da se nadovežem na Ayatollah-a

 

 

 

Pozicija ostrva je takva da kontroliše zaliv gde je King's Landing. Kako su se skoro istovremeno pojavili Euron u KL i Deneris na Dragonstone, kako se nisu pre toga sreli na moru sa tolikim armadama? Deneris ima čak zmajeve kao izvidnicu,

 

Game-of-Thrones-The-Crownlands.jpg

 

zatim,

Dragonstone skroz prazan, a tvrđava u potpunosti očuvana. Nikom u preostalim kraljevstvima nije palo na pamet da bar privremeno zauzme prazan zamak nakon što je Stanis zbrisan kao stratešku i teško osvojivu poziciju - pre svih Lanisterima.

 

Čak ni onog gusara Saladora nije zanimalo da se useli u novu idealnu bazu - san za svakog gusara.

 

 

 

 da ne pišem u spojlerima, valjda je jasno da ko hoće da gleda bez spojlera neće otvarati ovo ponedeljkom.

 

što se dragonstone-a tiče nema nikakve logike

 

a logika za ovo prvo je davno ustanovljena. tajmlajn je nebitan. to je odlika serije. mi realno nemamo pojma kad je scena iz kings landinga kad je scena iz winterfella kad je scena iz dragonstone-a. ima mali milion primera gde jednostavno im nije bilo bitno da vode računa o tome niti kako osoba x stiže iz tačke a u tačku b i koliko joj vremena treba. kako je varis proputovao svet, kako je džora stigao u oldtown, ko to više zna.. tako da ne treba se zamarati time uopšte

Edited by theanswer
Link to comment

Pa ne, vi ste easily amused. Ti si sama gore priznala koliko su ti niski kriterijumi a Indy je još gori, njemu je Push the Sky Away bio dobar album -_-

Meni je najnajlepsi onaj trenutak u seriji iz prosle sezone kada je bila bitka za Winterfell i kad je Bubi uleteo za Remzijem u zamak, a ovaj krenuo da ispaljuje strele i onda Bubi krene da se stiti Mormont stitom. Awwwwwww :wub:

Link to comment

Sta fali tom albumu? Pa ako nista drugo, samo zbog Higgs Boson Bluesa je najbolji album svih vremena  -_-

Sludge, ma man. ^_^

 

Ja jesam easily amused, to je istina, ali to mi je feature a ne bug. :D

Link to comment

Meni je najnajlepsi onaj trenutak u seriji iz prosle sezone kada je bila bitka za Winterfell i kad je Bubi uleteo za Remzijem u zamak, a ovaj krenuo da ispaljuje strele i onda Bubi krene da se stiti Mormont stitom. Awwwwwww :wub:

 

Meni je najlepši onaj trenutak u seriji iz prošle sezone kad mala Mormontica drži govor Bubiju i njegovoj sestri ali ne zna ime pa je zove Lady Sandra. A produkciju boli dupe da takve sitnice ispravljaju, awwwwww :wub:

Link to comment

Meni je najnajlepsi onaj trenutak u seriji iz prosle sezone kada je bila bitka za Winterfell i kad je Bubi uleteo za Remzijem u zamak, a ovaj krenuo da ispaljuje strele i onda Bubi krene da se stiti Mormont stitom. Awwwwwww :wub:

 

Bolji je trenutak nekoliko sekundi kasnije kada ga je izodvaljivao pesnicama :D

 

A ova prva epizoda onako, ni dobra ni losa. Kao da iznova krecu nove price pa ovo uvodna epizoda da nas pripremi. Ima nekoliko scena koje traju i smaraju, kad Sem cisti govna 3 minuta i kad se ovi iskrcavaju pa dalje po zamku... nikad da zavrse scenu. 

Link to comment

Sta fali tom albumu? Pa ako nista drugo, samo zbog Higgs Boson Bluesa je najbolji album svih vremena  -_-

 

Nemoj da me vučeš za jezik, nemam snage da pišem on topic naporedni prikaz i dokazujem da bi taj album bio prigodan soundtrack za neku od prethodnih sezona. "Hannah Montana does the African Savannah" je svakako rima dostojna Cock Merchantsa.

Link to comment

To je namerno.  <_<

 

Poslednje pribežište svakog lojalnog fanboy/girl. "Dobro, priznajem da je mnogo glupo ali vi ne razumete, to je u stvari sve namerno, to je suptilna kritika moderne kinematografije, to nam autor nabacuje simbole koje treba loviti da bi se rešio Da Vinčijev kod..."

Link to comment

Nemoj da me vučeš za jezik, nemam snage da pišem on topic naporedni prikaz i dokazujem da bi taj album bio prigodan soundtrack za neku od prethodnih sezona. "Hannah Montana does the African Savannah" je svakako rima dostojna Cock Merchantsa.

 

Kad ne znas da uzivas. :fantom:

Link to comment

vlcsnap-2011-04-25-11h29m22s242.png

Pa to je njegov jedini demon, to sa Srsi. Medjutim, on je reborn one veceri sa Brijen u slanom spa. Po meni, Dzejmi je centralniji lik od Srsi. I meni stvarno sve vise smrdi da ce mucenik biti kin(g)slayer.

 

Ubedljivo glavni je Bubi. U drugom redu su Deni i Kralj Noci, a onda Tirion, Arja i Dzejmi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...