Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni tesko poverovati da bi onakav djilkos mogao tek tako da vlada, ko ce njega da prati s onom kokainskom milk of the poppy facom. Cela ova epizoda naginje ka sitkom verbalnim okrsajima.

Link to comment

Ajd što ga prate, nego mu još sagradili hiljadu brodova preko noći. Ako je to bilo izvodljivo, što nisu sagradili tih hiljadu brodova par meseci ranije, dok su ratovali za nezavisnost? Nego ne, sagradićemo armadu kad dođe kraljev brat i odvede nas kod kraljice da sklopi mirovni sporazum :blink:

 

Ovo što Ayatollah kaže za Rojsov predlog da se poruše zamci izdajnika stvarno jeste spektakularna glupost, ali to je samo stil pisanja Cock Merchants. Prvi sagovornik mora da tresne nešto imbecilno da bi sledeći mogao da mu efektno kontrira nudeći nešto pametno za nijansu manje imbeiclno. Tako ovde Sansica uleti sa "Nemoj da rušiš zamkove nego ih podari lojalnim vazalima, koji ono jeste već imaju svoje, a i mnogo će im značiti zamkovi kad Zid padne, ali nema veze, look at me!"

 

Ovo što J♣ pita što niko nije zauzeo Dragonstone od kako je Stannis otišao - zašto bi ga zauzimali kad je evidentno najgore branjeni zamak na svetu? Džinovsku metalnu kapiju glatko otvorila dva Unsullied praktično bez napora, malo je gurnuli a ona samo klizi. 

 

Meni je ipak najgenijalniji razgovor koji vode Sem i Archmaester Anonymous:

- Šefe, ovaj, znate, ja sam došao da pitam oko Apokalipse, mislim ako biste mi dozvolili da pročitam kako se to sprečava...?

- Ne može. Knjige starostavne smemo da čitamo samo mi, časne starine. Ono jeste da bih mogao da ti kažem uživo to što te zanima, rečima koje mi izlaze iz usta, ali to bi bilo previše lako.

- Ali šefe, ne znam da li razumete, u pitanju je Apokalipsa, znate, a ja ovde čistim govna...?

- Slušaj mali, znam da je Apokallipsa u pitanju, ali jebe mi se za tvoju Apokalipsu. Zid je preživeo Robertovu pobunu! Zid je preživeo Targarjensko osvajanje! Zid je preživeo opsadu Staljingrada! Ono jeste da ništa od toga nema apsolutno nikakve veze sa Zidom i ledenim zombijima, ali ipak. Preživeće i ovo sad sto posto. Zašto bih ti odao veliku tajnu da zmajstakla ima na zmajkamenu gde takođe ima zmajeva.

Link to comment

Spomenuo je, ali u to mitološko vreme niti je postojala Citadela, niti su postojali maesters, niti je postojao jebeni Zid :D

 

Bran the Builder je sagradio Zid upravo za slučaj da jednog dana opet dođu zombiji. A ovaj idiot lupeta da, ako je Zid preživeo 1 Robertovu pobunu, mora da je imun i na invaziju zombija sa severa. 

 

 

Edit: Ipak neću previše da kenjam po segmentu u Citadeli jer je onaj u ćeliji što pita za Zmajevitu Smaračicu bio efektan, deluje kao Marwyn the Mage.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Spomenuo je, ali u to mitološko vreme niti je postojala Citadela, niti su postojali maesters, niti je postojao jebeni Zid :D

 

Bran the Builder je sagradio Zid upravo za slučaj da jednog dana opet dođu zombiji. A ovaj idiot lupeta da, ako je Zid preživeo 1 Robertovu pobunu, mora da je imun i na invaziju zombija sa severa.

 

 

Edit: Ipak neću previše da kenjam po segmentu u Citadeli jer je onaj u ćeliji što pita za Zmajevitu Smaračicu bio efektan, deluje kao Marwyn the Mage.

Stvarno nisi skontao ko je onaj što pita za Degeneris? :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Aaaaa, nije valjda Mormont? E jebeš to, samo mi je i životu falilo još jedna doza njegovog mopinga, ko da nemam dovoljno svog <_<

 

Ja mislio Marwyn the Mage, pa će on da objasni Samu šta Gray Sheep u stvari rade, ovo-ono... Sucker.

Link to comment

Spomenuo je, ali u to mitološko vreme niti je postojala Citadela, niti su postojali maesters, niti je postojao jebeni Zid :D

 

Bran the Builder je sagradio Zid upravo za slučaj da jednog dana opet dođu zombiji. A ovaj idiot lupeta da, ako je Zid preživeo 1 Robertovu pobunu, mora da je imun i na invaziju zombija sa severa. 

 

 

Edit: Ipak neću previše da kenjam po segmentu u Citadeli jer je onaj u ćeliji što pita za Zmajevitu Smaračicu bio efektan, deluje kao Marwyn the Mage.

lol

nije pominjao zid kao branu zombijima  već kako su ljudi mislili da je dolazak targerijana smak sveta, kako je robertova pobuna kraj civilizacije koju neće preživeti itd, kako su ljudi u prošlosti tripovali da je dolazak zime nagoveštaj kraja, a zid stoji na severu kao brana, kao placebo za strah od mraka, od opasnosti za koju većina smatra da je samo mit...

Link to comment

Eksplicitno jeste rekao "The Wall has stood through it all". Naveo je tri stvari koje je Zid preživeo - Robertovu pobunu, Aegonovo osvajanje, i the Long Night. Prve dve nisu imale ama baš nikakve veze sa Zidom, a treća se desila još pre nego što je Zid bio sagrađen. 

 

Njegova ideja da će Zid da stoji postojano kano klisurine, simbolično ili ne, se bazira apsolutno ni na čemu.

Link to comment

Spomenuo je, ali u to mitološko vreme niti je postojala Citadela, niti su postojali maesters, niti je postojao jebeni Zid :D

 

Bran the Builder je sagradio Zid upravo za slučaj da jednog dana opet dođu zombiji. A ovaj idiot lupeta da, ako je Zid preživeo 1 Robertovu pobunu, mora da je imun i na invaziju zombija sa severa. 

 

 

Edit: Ipak neću previše da kenjam po segmentu u Citadeli jer je onaj u ćeliji što pita za Zmajevitu Smaračicu bio efektan, deluje kao Marwyn the Mage.

Тај тупави део са Самом и архмајстером је уз ону лудост са викншким бродовима којих ем има хиљаду ем су нека мешавина античких грчких и средњевековних венецијанских потпуна будалаштина. Остало није лоше. Мислим за ниво серије.  :s_c:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...