Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ti ko neku knjigu da čitaš, božemeprosti.

 

Džejmi je u seriji odavno zaboravio to kupanje sa Brijenom, odustao od ikakvog character arc, i vratio se na sebe iz prve sezone. "We'll kill everyone who isn't us! Muahahahaha!"

Link to comment

Pa to je njegov jedini demon, to sa Srsi. Medjutim, on je reborn one veceri sa Brijen u slanom spa. Po meni, Dzejmi je centralniji lik od Srsi. I meni stvarno sve vise smrdi da ce mucenik biti kin(g)slayer.

 

 

 

Istina, u ovim najnovijim scenama se da osetiti neka neljubavnička tenzija... Ili je Srsi malo omatorila, nešto od toga. :D

Link to comment

Pa to je njegov jedini demon, to sa Srsi. Medjutim, on je reborn one veceri sa Brijen u slanom spa. Po meni, Dzejmi je centralniji lik od Srsi. I meni stvarno sve vise smrdi da ce mucenik biti kin(g)slayer.

 

Ubedljivo glavni je Bubi. U drugom redu su Deni i Kralj Noci, a onda Tirion, Arja i Dzejmi. 

 

Ovo kao da praviš piramidu meni najogavnijih najbezveznijih likova, samo Kralja noći zamijeni sa smaračicom Sansom (i naravno nemam ništa protiv Tiriona, a i Džejmija tumači ok glumac i tip, a i njegova sumnjiva katarza je još i zanimljiva). Takođe, govno od glume od strane nesretnika koji tumače te likove ne pomaže.  :lolol:

Link to comment

Napravicu i za ovo psiho test kao sto sam napravila za Boj na Kosovu. 

 

 

Edit. Uostalom, Dzon nije bezvezan. Samo u ovoj epizodi je napravio dve progresivne procene i odluke. Da postedi Ambere i Karstarke i da i zene ukljuci u vojsku. Bubi vlada. Da ne kazem sto ima srce velicine katedrale kad je borba u pitanju. Sta imas tu da ne volis?

Edited by MayDay
Link to comment

Napravicu i za ovo psiho test kao sto sam napravila za Boj na Kosovu.

 

 

Edit. Uostalom, Dzon nije bezvezan. Samo u ovoj epizodi je napravio dve progresivne procene i odluke. Da postedi Ambere i Karstarke i da i zene ukljuci u vojsku. Bubi vlada. Da ne kazem sto ima srce velicine katedrale kad je borba u pitanju. Sta imas tu da ne volis?

Joj taj momenat tugaljivosti u njegovim očima, ne bi mene taj vodio nikad. Plus je krš glumac :D

Link to comment

Standardna GoT epizoda, malo cringe momenata i nelogičnosti... kako je Mali Perica Juron napravio 1000 brodova mi izmiče :) Da ne seciramo baš sve... ima ko je/će :) Ako nekog zanima... kompletan i detaljan pregled epizode 2 na reddit/freefolk cause We do not kneel :) Potvrđeno da je legit... 

Link to comment

Ne mogu da razumem da posle svega neki broj ljudi i dalje hvata toliki neizdrž da čitaju/pišu po Redditu šta će biti sledeće nedelje.

Mislim OK, pogledaću i ja prvu večeras, ali

sAJuTpL.jpg

Link to comment

Nemoj da me vučeš za jezik, nemam snage da pišem on topic naporedni prikaz i dokazujem da bi taj album bio prigodan soundtrack za neku od prethodnih sezona. "Hannah Montana does the African Savannah" je svakako rima dostojna Cock Merchantsa.

 

Ti to ne razumes™  <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...