Jump to content
IGNORED

Porezi će biti i četiri puta veći


Tale

Recommended Posts

I treba da se primeni retroaktivno, sto znaci da ce verovatno donositi nova resenja koja ce, biti i do cetriri puta manja
Sta to znaci "retroaktivno"? Ja vec platio porez za celu godinu, znaci nesto ce da mi vracaju, ili sta?
Link to comment
  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hamlet Strašni

    22

  • hazard

    13

  • Tresko

    12

  • gospa buba

    10

Sta to znaci "retroaktivno"? Ja vec platio porez za celu godinu, znaci nesto ce da mi vracaju, ili sta?
Važiće ti za sledeću godinu... Tako meni bilo, platio za prošlu, a onda se žalio, usvojena mi žalba i sad imam viška čak i za ovu... :D
Link to comment

Samo ja i dalje nisam nigde nasao ovaj predlog zakona. Pitao sam i poslanika jednog koji se time bavio kada su bile izmene i on isto nema pojma da se predvidjaju ovakve izmene. Ne znam gde je Badenac ovo nasao.

Link to comment
  • 3 years later...

oćel nas odista šašuljiti za 50k, nas što nismo platili porez do danas?

ja ni rešenje za tekuću god nikad ne dobih. jasno je ko dan da opomena neće lutati, pas mater lopovsku

Edited by ordi
Link to comment

ja sam izmirila trcheci odmah sutradan, 16 og, chim sam prochitala ^^. znajuci mene, doci ce po televizor escajg, da kompenzuju dan kashnjenja. madaopet, postoji struja mislenja da kad dan D pane u subotu, prenosi se na ponedeljak. a i petak i subota i nedelja se garantovano knjize tek u ponedeljak, ako i tada. nas je elektronsko poslovanje nachisto unapredilo -_-

Link to comment

kad sam uselila u ovaj stan, 2008, nijedno rešenje ne dobih sve do 2012. kad mi stigla opomena za sve 4 godine i ja platim, šta ću. za prošlu vidim da sam platila sve iz dvaput. ove godine sve vikali uvećani porezi, uvećani porezi i ja ne dočekala rešenje. kanim se sutra da platim nešto pa ću skoknuti do poreskog da im jebem mater što oni meni to ne šalju i vidim jesam li kojim slučajem pretplatila il ima da doplaćujem. a oni bi meni prvo slali opomenu, ne? mislim, neće mi neko pokuca dobar dan, dobar dan, daj šporet.

Link to comment

mislim da dolazi opomena sa kamatom, pa onda imash 7 dana da se isplatish, a ako ne, onda ishtu shporet.

 

bar je meni tako bilo proshli put kad su hteli shporet za 263 dinara kamate za kasnjenje placanja poreza. koji je bio placen. da ne znam da ima ljudi koji im 3 godine nisu dali dinar, josh bih mislila da neshto rade :isuse:

 

dodushe, njima ce doci po celu gajbu. poshto su boranija. da su pevachica, druga pesma bi bila <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

mislim da dolazi opomena sa kamatom, pa onda imash 7 dana da se isplatish, a ako ne, onda ishtu shporet.

 

bar je meni tako bilo proshli put kad su hteli shporet za 263 dinara kamate za kasnjenje placanja poreza. koji je bio placen. da ne znam da ima ljudi koji im 3 godine nisu dali dinar, josh bih mislila da neshto rade :isuse:

 

dodushe, njima ce doci po celu gajbu. poshto su boranija. da su pevachica, druga pesma bi bila <_<

 

 

Pa jel ti nisu uknjizili uplatu? Gde je bio problem?

Link to comment

Pa jel ti nisu uknjizili uplatu? Gde je bio problem?

pa jesu, ali je kasnila nekih 4-5 dana, pa su hteli shporet za kamatu za kashnjenje, ako je ne platimo hitno. pa mi platili, treba nam shporet.

 

sushtina je da je ekipa prema nekima azurna u dinar i sekund, a neke zaboravila pre pola decenije. mora da ima neka fora. 

Edited by gospa buba
Link to comment

kad sam uselila u ovaj stan, 2008, nijedno rešenje ne dobih sve do 2012. kad mi stigla opomena za sve 4 godine i ja platim, šta ću. za prošlu vidim da sam platila sve iz dvaput. ove godine sve vikali uvećani porezi, uvećani porezi i ja ne dočekala rešenje. kanim se sutra da platim nešto pa ću skoknuti do poreskog da im jebem mater što oni meni to ne šalju i vidim jesam li kojim slučajem pretplatila il ima da doplaćujem. a oni bi meni prvo slali opomenu, ne? mislim, neće mi neko pokuca dobar dan, dobar dan, daj šporet.

 

Jako je čudno to što ti ne stižu rešenja ako je nekretnina uknjižena na tvoje ime. Svakako idi do poreske uprave da vidiš o čemu se radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...