Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Ja kupila neku eucerin 3in1 micelarnu vodu/tonik za ciscenje lica i skidanje sminke (i okoloocne).Prva liga!
juče bila kod kozme. danas, i dalje u aj-malo-da-ponegujem-lice duhu, odlučim da kupim sredstvo za čišćenje (koje nije samo sebamed sapun). to je do sada uvek bila 1 uzaludna akcija, zbog crvenila kože i glupe rozacee, sva ta mleka i većina tonika svrbi i peče i samo mi pogorša stanje kože lica.odem u DM, tamo me startuje promoterka nečega. v. lepog tena. kažem šta mi treba. promoterka pogleda levo, pogleda desno, pa mi u pola glasa kaže: - bioderma micelarna vodica za lice je zakon, a ima je po apotekama.zahvalim se, ostavim korpu, izađem napolje, odem u apoeteku i kupim ovo:sensibio_h20_500ml08_gd.jpgstvarno je OD-LI-ČNO!!! nemam negativnu reakciju, crvenilo je minimalno, ništa me ne peče, lice nije zategnuto.mislim da ću da rizikujem i pazarim i njihovu light dnevnu kremu od iste sorte (do sada koristila samo Clinique - Redness solutions).BIODERMA sajt je inače pristojno urađen, jednostavno je pronaći svoj tip kože, pa onda i preporučene proizvode.edit. ono za MDA što si pitala - npr za moj tip kože to je zabranjeno raditi, tako da je verovatno prilično agresivno... Edited by PointTaken
Link to comment

ja se onomad klela u biodermu atoderm, pa ste me iskulirale <_<elem, bioderma je zakon za te "apotekarske" brendove.

bioderma atoderm krema, za sve i svakoga osim prevremeno rodjene dece. moze na lice, moze na telo. resava problem suve koze, blazih ekcema, iritacija, you name it. odusevljena sam!
Link to comment
ja se onomad klela u biodermu atoderm, pa ste me iskulirale <_<
Ti se ne javljaj, ja te onomad pitala pošto para neka kanebo krema u koju si se isto klela a ti mi odgovorila "mnogo" :lolol:Elem, nemam ja rozaceu ali imam osetljivu kožu pa nešto i ne znam koliko mi je pametna MDA. Če vidim još. Obećavam before&after slike, svakako. Edited by Valkyrie
Link to comment
ja se onomad klela u biodermu atoderm, pa ste me iskulirale <_<elem, bioderma je zakon za te "apotekarske" brendove.
mislim da sam tad bila na odmoru. danas na pauzi idem i kremu da kupim. totalno sam se primila, lice mi nije bilo lepše od njemačke, a tad sam bila bucka i tamo je standard.
Link to comment
Ti se ne javljaj, ja te onomad pitala pošto para neka kanebo krema u koju si se isto klela a ti mi odgovorila "mnogo" :lolol:
e pa to je bilo u vreme kada me je ivy zlostavljala primedbama da sve pare trosim na kozmetiku. bilo mi je tesko.kanebo je skup ali svetinja. princip razdvajanja hidratacije od prehrane (losion + emulzija). oni kremu prave samo za evropu i ameriku, azijatkinjama je jasan pomenuti princip, tako da se ja drzim drevne recepture -_- traje dugo, presla sam sa bazne na cellular performance liniju i to odlicno funksionise. necu leba da jedem, ali kanebo cu da kupim.PT - atoderma nema miris, nije neka seksi krema, ali momentalno razresava ekceme, isusenu kozu, ma sve. ja mazem andji kad treba.
Link to comment
Elem, nemam ja rozaceu ali imam osetljivu kožu pa nešto i ne znam koliko mi je pametna MDA. Če vidim još. Obećavam before&after slike, svakako.
je l skidas neki oziljak? da nema jos neki metod za to?
Link to comment

Bemliga, nije toliko strašan da bih morala na lasersku, tj niko ga osim mene ni ne vidi. Možda je ta kanebo krema mogla da ga otkloni ali eto, nisam smela didem da je kupim, da mi ne uzmu bubreg za nju. Krivim tebe :D

Link to comment
PT - atoderma nema miris, nije neka seksi krema, ali momentalno razresava ekceme, isusenu kozu, ma sve. ja mazem andji kad treba.
ja samo mazem te neseksi, bez mirisa (iskljucujem CD sa SPF 50 protivu sunca), sve ostalo mi smeta. kupiću njihovu Sensibio AR pošto im je to za Sensitive skin grupu, Skin with redness podgrupu EDIT. ne da se slika, al ima je na linku Edited by PointTaken
Link to comment
ja se onomad klela u biodermu atoderm, pa ste me iskulirale <_<elem, bioderma je zakon za te "apotekarske" brendove.
kako bre, ja te uopshte nisam iskulirala, chak sam je i izuchavala malo u apoteci, a u nekom trenutku ostatka zivota cu i da je kupim! ^_^zaboravna zena, sta cu ^_^
Link to comment
Bemliga, nije toliko strašan da bih morala na lasersku, tj niko ga osim mene ni ne vidi. Možda je ta kanebo krema mogla da ga otkloni ali eto, nisam smela didem da je kupim, da mi ne uzmu bubreg za nju. Krivim tebe :D
aaaa, ti mislis na onu za beljenje!!! sad sam se setila. setila sam se i da me termalna pitala za biodermu!imam jedan kvalitativni uslov za redovnu profesuru. ma kakvi, zaboravna sam odmah za akademiju.dakle, tu brightening nisam probala, samo znam da postoji i ne znam da li radi na oziljcima. ona je vise za diskoloracije, flekice i tako to. ispod deset soma je, lepo sam ti rekla, mnogo. Edited by gagorder
Link to comment
Možda je ta kanebo krema mogla da ga otkloni ali eto, nisam smela didem da je kupim, da mi ne uzmu bubreg za nju. Krivim tebe :D
idi do neke sefore, i traži im tester te kanebo pa maži na ožiljak. devojke u knezu su bile ljubazne i hoće da učine. kaži da ti je koža osetljiva i da bi prvo da probaš radi li pre nego daš tolike novce bubreg.
Link to comment

kupila Sensibio AR i jako sam zadovoljna. ako medju vama ima onih koje pate od crvenila, i malih vodenih bubuljicica koje se javljaju cim se promeni vreme - toplo preporucujem ovu kremu.u spojleru sam ja od malopre. bez sminke, filtera i ciste kose (ovo poslednje zbog migrene koja me satire, dan II). vidi se crvenilo lica, i mala sranjca, ali je meni to super strava odlicno u odnosu na to kako je bilo. plus je koza mnogo lepsa na dodir.

 

Link to comment

da li neko zna za neki sunscreen koji je safe za stavljanje oko ociju? (ako takvo sta uopste postoji)ja sam sa sunscreenima (a i sa naocarima za sunce <_< ) posvadjana oduvek, ne mogu da ih smislim, a nasla sam da zivim u Australiji... pre sest meseci su mi se vrlo naprasno pojavile duboke bore ispod ociju kad se nasmejem, nakon sto sam sebi dozvolila da po drugi put pocrnim ovde, i to u predelu na koji nikad ne stavljam sunscreen jer ce mi , je li, uci u oko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...