Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

@morganati bas nemas srece. danas sam obisla vise apoteka, a od plave pene ni traga!cak su mi nudili tu tvoju 3u1 kao zamenu...da se i ja pridruzim rantu nikad prezaljenih mazarija:027131001539.jpg

Link to comment
@morganati bas nemas srece. danas sam obisla vise apoteka, a od plave pene ni traga!cak su mi nudili tu tvoju 3u1 kao zamenu...
hvala za trud! divna si.prelazim na roze.
Link to comment

nisam koristila cold cream, ali avene hydrance optimal light hydrating, a i rich hydrating cream su odlicneuzimam avene ystheal cim potrosim posljednji trag voljene vichy myokine

Link to comment
hvala za trud! divna si.prelazim na roze.
ma kakav trud, pre ce biti da sam radoznala jer i sama nisam nasla dobitnu kombinaciju za ovu moju suvu i ne bas tinejdzersku kozu :)elem, u potrazi za postojecim i nepostojecim penama nakupih se raznih testera, pa da raportiram:vichy liftactiv night zaobilaziti! reklama obecava, a meni lici na prosecnu kremicu, cak malo i pecka! medjutim, ovo mleko je pravo iznenadjenje. nije masno, ali lepo hidrira i koza je nekako elasticnija. jedina mana mi je miris, al' to je vec do mene...vichy-essentielles-creme.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imam njihov Moment de Bonheur. Parfem nije nezaboravan, ali je u bočici od 15 ml, što je vrlo praktično za nošenje i prvu pomoć i zato se našao u mom Sport Bili neseseru. Interesantno, oklolina pozitivno reaguje na taj miris. Znači- YR vredi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

imam dve stvari da kazem.1. evo dok sam u beogradu koristim mleko i losion sa bademovim uljem apotekarske ustanove beograd i skroooz mi je super. 2. moja keva voli onu biotherm skin vivo anti-age kremu, koju sam ja placala oko 60 evra sa svim popustima u francuskoj. medjutim, nasla sam u onoj parfimeriji glamour (to ona velika na cosku na trgu) paketic u neseseru sa tom kremom, dodatnom teglicom od 15ml nocne i dve tubice kreme za oko ociju iz iste game za 5,600 dinara. nisam dalje istrazivala, ali moguce je da imaju jos tako neki deal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...