Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

a ja opet trazim dobru penu za umivanje, nesto lepo, sveze da ne mora da se ispira 100 godina
Neutrogena? Meni super. (i Cetaphil Gentle Cleansing Foam, koji naravno, ovde niko ne uvozi)
Link to comment
Neutrogena? Meni super. (i Cetaphil Gentle Cleansing Foam, koji naravno, ovde niko ne uvozi)
da znash da cu da probam, tachnije to je za mog dragog :wub:preporuchise mi prodavacice/bezobraznice da za muza uzmem nesto iz kolekcije SKEEN i uzela ja i da izvinite - sranje. nisam verovala dok nisam probala. Gel za umivanje ispirash bar 7-8 puta....Edit: i peche za ochi - jako Edited by msmodesty
Link to comment
tachnije to je za mog dragog * :wub:
ako je za njega: uvece - t-pur intenseBTCP4.jpgi ujutru - hydra detoxBTCP5.jpgkoji se malo teze ispira, ali ne vidim da je to neki preterani problem ukoliko se koristi prilikom tusiranja.ne pene preterano niti stipaju oci. ostavljaju utisak cistoce i svezine, narocito t-pur.*mozes slobodno i muzu da ih preporucis :lol:
Link to comment
ako je za njega: *mozes slobodno i muzu da ih preporucis :lol:
:heartzaboravila sam skroz na biotherm pa uzela Roc i nije loshsebi - Caudali caudalie.jpgvino je vino :wub:a san mi je da se uvalim u bure:spa_caudalie.jpg Edited by msmodesty
Link to comment

Treba mi preporuka:Hocu da promenim podlogu (aka tecni puder) i maskaru. Godinama koristim Max Factor Lasting Performance, a sto se tice maskare, prvo sam bila fan 2000 calories, pa sam posle presla na Masterpiece (sve MF). U poslednje vreme, medjutim, nalazim da ma puder 'maskira' (mada ga stavljam u prilicno tankom sloju) a maskara mi je nesto retka. Svojevremeno sam kupila Diorshow, ali mi se brzo osusila, pa je bilo zali boze para. Uglavnom, treba mi podloga koja se lako razmazuje i matira, a maskara za max volumen. Svi predlozi ce biti pazljivo saslusani -_- Uzgred, nemojte slucajno da se zeznete pa da kupite novre bourjois 'strech' senke za oci - skupe i nista ne valjaju

Link to comment

Najbolji tecni puder od svih koje sam probala do sada je chanel mat lumiere. Nije tezak, lako se nanosi, nemas onaj osecaj tezine na licu....i traje poprilicno dugo - u smislu da kad ga stavis ujutru pre posla, nemas vec u podne osecaj da je na licu pocela da ti se topi maska..dovoljno je mat, a opet ne izgleda suvo. Idealan. Vredi svaku paruchanekpuderui3.jpg

Link to comment
Najbolji tecni puder od svih koje sam probala do sada je chanel mat lumiere.
Kako mi se namestila preporuka juce popodne :D Odem ja u Jasmin, tek tamo Chanel promocija i mufte sminkeraj. Em sam kupila puder (za koji potpisujem sve sto je remedios rekla) em su me nasminkali, em sam dobila jos neke pokloncice cool.gif A sto se tice maskare, na nagovor sminkerke uzeh Lancome Hypnose Onyx, jutros sam je stavila, jos da vidim kako ce da prezivi dan, pa da proglasim da sam zadovoljna (za sada je super, volumen i duzina i sve)
Link to comment
A sto se tice maskare, na nagovor sminkerke uzeh Lancome Hypnose Onyx, jutros sam je stavila, jos da vidim kako ce da prezivi dan, pa da proglasim da sam zadovoljna (za sada je super, volumen i duzina i sve)
Odlicna je! Ja je koristim i puna sam hvale. Ladno moze da prezivi i dan i noc (u nuzdi). Magicna a look prirodan.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Koju kremu za suncanje koristite i/ili preporucujete?
ne znam da li ti je ovo jos aktuelno...probaj garnier clear protect.riw2n6.jpgima zastitini faktor 10, 20 i 30. lako se nanosi, odlicno upija, ne ostavlja tragove, ne masti, a dobro stiti.
Link to comment
ne znam da li ti je ovo jos aktuelno...probaj garnier clear protect.riw2n6.jpgima zastitini faktor 10, 20 i 30. lako se nanosi, odlicno upija, ne ostavlja tragove, ne masti, a dobro stiti.
Aktuelno, jos nisam nista kupilaE ovaj sam imala pre par godina (u spreju, ako se ne varam) i bio je super! Bas cu da ga zdraknem popodne. U medjuvremenu sam se razocarala sto vise ne proizvode Pantenol penu. To je bila ubedljivo najbolja stvar posle suncanja.
Link to comment
03831340503.jpgwub. parfem je smece, ali losion (tj mlijeko) obozavam. no, znacajno je rjedji nego sto je bio, uz jednako intenzivan miris. svasta. Edited by morgana
Link to comment
ti rabis to? :blink:
naravno, zamisli lezis go i prilazi ti morski galeb ultramegasexy ruku i nakon kraceg osmatranja kaze da bi ti istetovirao fenixa...tu se sjetis svoje bake, koja bi se odmah slozila, strasno je voljela fenixe, ma u stvari, zzarile su je i ostale pticice i dozivljavala ih bas k'o fenixe, stalno se to kod nje uzdizalo i spustalo, u talasima odlazilo i dolazilo...dakle, fenixa iznad venerinog brijega, ciji bi rep zavrsavao negdje kod prepone desnog boka. ti s emislis i skanjujes, tjeras bakinog andjela s lijevog ramena, jer ne znas sta je gore, oranje podno brijega, il' vezivanje za kojekakve pticurine...ovako s kupacim, sve se vidi. ti si malamaca i gotovo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...