Jump to content
IGNORED

Račun za roaming od 6.000 evra


JozoMujica

Recommended Posts

dobro, mnogo ste strogi, ko jos cita small print...mozda je malom to bio prvi odlazak u inostranstva, sta on zna. cega je student, inace?po drugoj strani, posto je student, od pokretne i nepokretne imovine verovatno ima biciklo i set udzbenika, pa ako je donesen onaj zakon o licnom bankrotu, sad mu je najbolje vreme za to.. -_-

Edited by rajka
Link to comment
  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    25

  • Аврам Гојић

    22

  • henrik larsson

    20

  • Indy

    16

za vas sto se bavite ovim retardom sto je lecio nostalgiju gledajuci srpske serije; moron je, ako sam ja dobro razumeo, koristio 3G modem, i u toj varijanti ne postoji sms, posto je kartica, je li, u usb donglu. ali stvarno moras biti mnogo glup da pomislis da ces u slovackoj imati iste uslove usluge kao i u srbiji. ja bi tom momku ukinuo poslovnu sposobnost.
Možeš da šalješ SMS preko programa za kačenje na net koji je obično na donglu. Tačnije, uvek, u pitanju je software preko koga se ostvaruje net konekcija.
Link to comment
Možeš da šalješ SMS preko programa za kačenje na net koji je obično na donglu. Tačnije, uvek, u pitanju je software preko koga se ostvaruje net konekcija.
moze, al gde ces, da prostis, da ga primis? znas za neku aplikaciju za primanje smsova preko telekomovog 3g modema?disclaimer za dabovica: telekom srbije smatram zlocinackim udruzenjem, ne kompanijom. sto naravno ne opravdava ovog morona.
Link to comment
hipoteticki, ako bi krenuli sa pravnim zajebancijama- ne. prodavac ponudi proizvod, kupac ga, stavljajuci ga u korpu, prihvati. ugovor sklopljen. sad ostaje samo da kupac plati, tj ispuni svoj deo dogovora. naravno, vracanje iz korpi i pred kasom se tolerise u praksi. u teoriji bi na mleko mogli da okace cijenu od 800 evra, i sacekaju da se neko zajebe i ne pogleda, te ga posle sudski gone. oh, srece za milogleda! da se nadovezem na termalku- ovde smo na klizavom terenu. prosecno inteligentni i pazljivi ljudi vrlo lako mogu sebi napraviti ogroman racun. ja sam naveo nekoliko primera, a dobar je i ovaj vasudevin. pa i da si pazljivi genije, opet mozes da se zajebes. dakle, govorim o potrebi suzbijanja prekomerne potrosnje i zastite potrosaca na isti nacin kao sto je to regulisano u komunistickoj eu (frhost piso opsirnije o tome). sadasnja regulativa je losa i potencijalno vrlo opasna po potrosaca. koga treba stititi cak i kad je blago retardiran, zamislite.jos bolji primer- kafic. retki su oni koji se pre narucivanja cedjene pomoranndze prethodno informisu o ceni. posmatrano iz milogledove perspektive, racun bi neopreznima mogo da izadje na 600 000 dinara. ko ih jebe, sto nisu gledali cenu.
I posle su moje paralele glupe
Link to comment

Phi, šta sve napisaste, a ja se samo oduševio što je čovek otišao čak u Slovačku bez pametnijeg posla do da gleda babu.Inače, mislim da nije u redu da EDB isporučuje el. energiju napona 220V koji nepažljivog potrošača ukoliko gurne viljušku u šteker može da ubije.

Link to comment

Apsolutno. Takodje, ne bi trebalo da se zidaju zgrade sa vise od jednog sprata, jer su tako stanari koji ne stoje najbolje sa zakonom gravitacije (a nisu to ni duzni, jelte, jer na drzavi je da ih zastiti) u permanentnoj opasnosti.

Link to comment
I posle su moje paralele glupe
jesu. ja samo pokusavam da pokazem kako ima situacija u kojima vecina ljudi ne pita prethodno za cenu usluge/ proizvoda. ovaj retard je to samo uradio na pogresnom mestu. uostalom, vidis da se grunf slaze sa tobom. onda je jasno ko je u pravu.
Link to comment
ja samo pokusavam da pokazem kako ima situacija u kojima vecina ljudi ne pita prethodno za cenu usluge/ proizvoda. ovaj retard je to samo uradio na pogresnom mestu.
A ja samo tvrdim da su duzni da provere cenu i da su sami krivi ako zbog propustanja da to ucine najebu. Sto, ponavljam po ko zna koji put, ne znaci da oni koji zloupotrebljavaju tudju glupost nisu govna.
Link to comment
jos bolji primer- kafic. retki su oni koji se pre narucivanja cedjene pomoranndze prethodno informisu o ceni. posmatrano iz milogledove perspektive, racun bi neopreznima mogo da izadje na 600 000 dinara. ko ih jebe, sto nisu gledali cenu.
Malo boljiji primer.Ulazim u fensi kafic zeljan cedjene pomorandze.Cesto je pijem u kraju sa ortacima a i kod kuce.Sta cu kad volim??!Na ulasku dobijam flajer na kome pise - Cena cedjene pomorandze u ovom kaficu je mozda prevelika za vas.Budite pazljivi!Ja bacam flajer i narucujem - CEDJENU POMORANDzU!Popijem je i dobijem ogorman racun ...Kriv je naravno onaj sto mi je dao flajer jer je trebalo da me spreci da popijem f***ing cedjenu pomorandzu.
Link to comment
Malo boljiji primer.Ulazim u fensi kafic zeljan cedjene pomorandze.Cesto je pijem u kraju sa ortacima a i kod kuce.Sta cu kad volim??!Na ulasku dobijam flajer na kome pise - Cena cedjene pomorandze u ovom kaficu je mozda prevelika za vas.Budite pazljivi!Ja bacam flajer i narucujem - CEDJENU POMORANDzU!Popijem je i dobijem ogorman racun ...Kriv je naravno onaj sto mi je dao flajer jer je trebalo da me spreci da popijem f***ing cedjenu pomorandzu.
То је начин размишљања од тамо(рж), јер тамо(рж) свако сваког за свашта може да тужи, и да се још нада доброј лови од тога. Тамо сенилна баба нагази на гас уместо на кочницу и улети у самоуслугу, и онда тужи власника што није поставио ограду да је спречи, и тужи град што је дозволио да самоуслуга буде тако близу паркинга.С друге стране, многи отаљавају ту обавезу да обавесте муштерију, примењујући разне трикове. Ситна сива слова на сивоплавој подлози, гомила прекрштених ствари (па не знаш да је Зингбулатор у ствари хотелски фрижидер), гомила измишљених опција са нејасним насловима, вишак текста који покрива неке ретке случајеве и служи да не прочиташ оно битно у претпоследњем пасусу на шестој страни, слање на фусноте које нису одштампане, клаузуле које важе до неког прошлог датума или само на неким местима (а не пише да ли и овде важи) итд итд.Нема јасног ценовника, не узимам, тачка.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...