Jump to content
IGNORED

Račun za roaming od 6.000 evra


JozoMujica

Recommended Posts

evo ja ću da pohvalim i tebe a i ostale, interesantna rasprava+ 1 za to da se tema splituje, da se ne izgubi ovdi
ali ja hocu da me robot pohvali :cry:ili lancia, ako bash nema robota :lol:
Link to comment
  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    25

  • Аврам Гојић

    22

  • henrik larsson

    20

  • Indy

    16

Cenu od 50e za MB ili koliko vec, u ovom slucaju ne odredjuje VIP/mts/Telenor vec strani operater u cijoj se mrezi nas korisnik nalazi. Nasi se tu samo ogrebu za marzu koja moze biti manja ali to ne bi bitno uticalo na cenu.Sve sto mogu da urade je da posalju SMS upozorenja.Konkretno, od ovog slucaja je operater u Slovackoj (ako se ne varam) dobar jedno 5.500e
heh, eto gradim odbranu Bajićevog fana na pogrešnoj premisi. ipak, bemmusve, pa treba poslati taj SMS.meni je jednom stigao račun od nešto preko 12.000 dinara zato što mi je telefon bio u defaultu setovan da preko GPRS-a apdejtuje email inbox. pa bogte tvoj, jeste trebalo je da znam za izuzetno napredna podešavanja telefona koja mi po defaultu skidaju pare (pošto se podrazumeva da smo svi sada bizniseri i menanžeri i tako to i da smo pametni najmanje kao korporacija koja nas guli) ali bih jako voleo da mi je neko poslao upozorenje na SMS, "alo mentolu pregazio si pedeset evra GPRS-a za petnaest dana".a da sam, ne daj Bože, bio u inostranstvu u to vreme..ghhhh....ne smem ni da pomislim šta bi biloto što je nešto po zakonu ne znači i da je u redu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Termalka, nezahvalna si <_< svi se odajete apstinenciji <_< ja sam danas onako otupljena, svejedno mi je za sve, iako okolo ima dosta razloga čak i za histeriju. bah..

Link to comment
Termalka, nezahvalna si <_< svi se odajete apstinenciji <_< ja sam danas onako otupljena, svejedno mi je za sve, iako okolo ima dosta razloga čak i za histeriju. bah..
ja sam gladna i trpim. to je za love dok trpim. a i zahvalna sam ^_^
Link to comment
Ama sve je to tačno. Međutim, možeš li mi odgovoriti kakva korist za društvo u celini proishodi iz svesne odluke da se čoveku oteža pristup podacima o ceni neke usluge i da mu se dopusti da uvuče sebe u dužničko ropstvo? Ako ne možeš to ta odgovoriš, onda mi odgovori kakva je u tome korist za tebe kao pojedinca ili kao čoveka koji u nekim telekomunikacionim aspektima zavisi od Telekomovog monopola?
Mogu da ti odgovorim. Nema nikakve koristi ni za drustvo u celini, ni za mene licno. Medjutim, kao sto sam rekao Miralemu, nemoralnost i nedopustivost takvog ponasanja nema nikakve veze sa duznoscu poslovno sposobnog coveka da se ponasa razumno.
Link to comment

Ai, nisam foruma gledo odjutros, fala telalima koji me opominju da sam tražen.

@ marvin. robote, pohvali me lebati, nemogu vishe ^_^
Bubo, šta reći osim rispekt.This post is29f4k93.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...