Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Nije on za Englesku onako sitan i slab u duelu, ma podsjeca na Kezmana... Lijepo nek ode u Spaniju i nek igra seksi fuzbal.A nek u Englesku idu pravi igraci koji to zasluzuju... (ko je rekao "Ingrid volim te"?)

  • Replies 2.3k
  • Views 209.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

(ko je rekao "Ingrid volim te"?)
Zicer. Moram da poentiram :)7yeifmd.jpg
Nije on za Englesku onako sitan i slab u duelu, ma podsjeca na Kezmana... Lijepo nek ode u Spaniju i nek igra seksi fuzbal.A nek u Englesku idu pravi igraci koji to zasluzuju... (ko je rekao "Ingrid volim te"?)
Da nije Pantelić?
SP_Marko.jpg:lol:

mada ne bi me cudilo kakve pregovaracke sposobnosti ima maminho, da je luki sredio da igra za celsky i city istovremeno (normalno, podrazumeva se obestecenje od oba dva kluba) :lol: tako da ce na kraju biti placen preko 50 meeleeona funti...

Na index-u sad pise da "suigraci tvrde" da ipak prelazi u Novi Zamak. Posto je cika Fredi Separd poznat kao avidjeni idiot,ne bi me cudilo da je iskesirao tih 30-ak milioncica.

Na index-u sad pise da "suigraci tvrde" da ipak prelazi u Novi Zamak. Posto je cika Fredi Separd poznat kao avidjeni idiot,ne bi me cudilo da je iskesirao tih 30-ak milioncica.
Jel to pripremaš alibi u slučaju da 1 Luka ipak probije magičnu svotu 20 meleona? :P :wink:

20+ miliona od Njukasla nije nikakva magija :P

20+ miliona od Njukasla nije nikakva magija :P
Samo se ti izvlači. :P :ArleKinokrvopija: :D

luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.

luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.
Ti hoćeš PPPljesku i Bog, ha? :o

novi zamak je meni davao 15meleona pundi i ako nisam ativan poslednjih 32 godine.Mislim da je vrlo realno, nakon karanja engleza, da modri uzme 15-20 miliona... da li je vredan toliko? Uz nesumnjiv kvalitet, naravno da nije. Ako se NC umesa u pricu onda cu verovati i o sumi od 20+m.

Spominje se Chelsea i 24 miliona eura (16 miliona funti).

Spominje se Chelsea i 24 miliona eura (16 miliona funti).
uh... i ovako su pod blagom negativnom medijskom kampanjom. Zamisli jos da dodje jedan kroata :D

luka ode u...........ipak ostaje u dinamu :(edit:koju drogu koriste ovi rvati?vele kako je bilo ponuda koje su premasivale 50 meleona eura, ali ga oni ne daju ispod 100 meleona :frust::ph34r:

Edited by t-mac

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.