Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Nije on za Englesku onako sitan i slab u duelu, ma podsjeca na Kezmana... Lijepo nek ode u Spaniju i nek igra seksi fuzbal.A nek u Englesku idu pravi igraci koji to zasluzuju... (ko je rekao "Ingrid volim te"?)

Link to comment
Nije on za Englesku onako sitan i slab u duelu, ma podsjeca na Kezmana... Lijepo nek ode u Spaniju i nek igra seksi fuzbal.A nek u Englesku idu pravi igraci koji to zasluzuju... (ko je rekao "Ingrid volim te"?)
Da nije Pantelić?
Link to comment

mada ne bi me cudilo kakve pregovaracke sposobnosti ima maminho, da je luki sredio da igra za celsky i city istovremeno (normalno, podrazumeva se obestecenje od oba dva kluba) :lol: tako da ce na kraju biti placen preko 50 meeleeona funti...

Link to comment

Na index-u sad pise da "suigraci tvrde" da ipak prelazi u Novi Zamak. Posto je cika Fredi Separd poznat kao avidjeni idiot,ne bi me cudilo da je iskesirao tih 30-ak milioncica.

Link to comment
Na index-u sad pise da "suigraci tvrde" da ipak prelazi u Novi Zamak. Posto je cika Fredi Separd poznat kao avidjeni idiot,ne bi me cudilo da je iskesirao tih 30-ak milioncica.
Jel to pripremaš alibi u slučaju da 1 Luka ipak probije magičnu svotu 20 meleona? :P :wink:
Link to comment

luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.

Link to comment
luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.
Ti hoćeš PPPljesku i Bog, ha? :o
Link to comment

novi zamak je meni davao 15meleona pundi i ako nisam ativan poslednjih 32 godine.Mislim da je vrlo realno, nakon karanja engleza, da modri uzme 15-20 miliona... da li je vredan toliko? Uz nesumnjiv kvalitet, naravno da nije. Ako se NC umesa u pricu onda cu verovati i o sumi od 20+m.

Link to comment

luka ode u...........ipak ostaje u dinamu :(edit:koju drogu koriste ovi rvati?vele kako je bilo ponuda koje su premasivale 50 meleona eura, ali ga oni ne daju ispod 100 meleona :frust::ph34r:

Edited by t-mac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...