Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

koju drogu koriste ovi rvati?vele kako je bilo ponuda koje su premasivale 50 meleona eura, ali ga oni ne daju ispod 100 meleona
Mislim da je i 100 milja malo.Kaže Maminjo; "Da slučajno za Luku dođe ponuda od 100 milijuna eura, ja ispisnicu neću potpisati. To može jedino netko učiniti umjesto mene i krivotvoriti moj potpis."
Link to comment

Cak ni Novi Zamak nisu uspeli zajebati. <_< Amateri.Covek odgovorno tvrdi da nijedna ponuda nije bila ispod 50 miliona. :lol: Pa gde ste ovo nasli, braco Hrvati?Steta za Modrica. Nadam se zbog njega da ce ova budalesina pojesti ovo sto je istandrkao na konferenciji za stampu i prodati ga koliko sutra. Mogu da zamislim koliko se decko sjebao.

Link to comment

E sada će i Bog biti kriv što Luka nije prodan kada Dinamo ne dočeka proljeće 2009-te."Božjom voljom probudio sam se juče ujutru i shvatio kako bi bilo divno i pošteno prema Dinamu, našim navijačima, deci, da damo našem klubu još jednu šansu za evropsko proleće. Otišao sam u sobu kod svog brata Zorana i rekao mu što smeram. On je bio šokiran, ali pozitivno! Potom sam okrenuo telefon, nazvao gospodina Barišića i pokrenule su se salve oduševljenja", šokirao je zanemele hrvatske novinare Mamić.A tek ovo. Pa taj dečko više neće imate želje da šutne loptu."Jutros u 10 časova smo se sastali sa Lukom u Zadru. Reagovao je mnogo bolje nego što smo očekivali, ali istina je da je bio šokiran. Ili je možda bolja reč zbunjen. Kasnije se smejao i bio dobro raspoložen. Za njega je ova vest bila potpuno neočekivana", prepričao je Dinamov "izvršni dopredsjednik",

Link to comment
A tek ovo. Pa taj dečko više neće imate želje da šutne loptu."Jutros u 10 časova smo se sastali sa Lukom u Zadru. Reagovao je mnogo bolje nego što smo očekivali, ali istina je da je bio šokiran. Ili je možda bolja reč zbunjen. Kasnije se smejao i bio dobro raspoložen. Za njega je ova vest bila potpuno neočekivana", prepričao je Dinamov "izvršni dopredsjednik",
lepo opisan put ka nervnom slomu
Link to comment
E sada će i Bog biti kriv što Luka nije prodan kada Dinamo ne dočeka proljeće 2009-te."Božjom voljom probudio sam se juče ujutru i shvatio kako bi bilo divno i pošteno prema Dinamu, našim navijačima, deci, da damo našem klubu još jednu šansu za evropsko proleće. Otišao sam u sobu kod svog brata Zorana i rekao mu što smeram. On je bio šokiran, ali pozitivno! Potom sam okrenuo telefon, nazvao gospodina Barišića i pokrenule su se salve oduševljenja", šokirao je zanemele hrvatske novinare Mamić.
živ je Tuđman (Tito, Sloba, Sadam, Kim Il Sung, itd.), umro nije. angry.gif Mnogo je lupao Maminjo po medijima, gađao se desetinama miliona evra, pričao bajke i epove, pa sad treba naći način da se kaže da Modrić nije novi Ronaldinjo, Kaka i Mesi i da niko nije baš tolika budala da plati suludi iznos novca za jednog, u evropskim okvirima, prosečnog prvoligaškog fudbalera. E sad, kako god to da kažeš ispašćeš budala i kreten, pa je bolje da budeš megalomanski manijak koji pati od mesijanskih ideja, nego slepac koji ne zna da proceni tržište u poslu kojim se bavi.
Link to comment

Sta li se toliko iscudjavate!?Englezi ocigledno postavljaju nove standarde sto se tice transfera i takva politika ce vremenom doprineti da cena fudbalera na trzistu jos vise poraste, tako da ce igrac istih kvaliteta kao npr. Corluka ( ili Modric, Zigic, Nasri, Ronaldinjo...bilo ko) za 5 godina kostati 20 miliona a pre 10 godina je bivao placen 1 milion.Kada vec fudbal ima toliku moc da u njega ulazu najbogatiji ljudi sveta, ne vidim kako se moze spreciti preplacivanje i bacanje para u prazno.A sa druge strane, ni Corluka nije los igrac.Postoje mnogo bolji primeri za preplacivanje drvne gradje bez ikakvog povoda, ali ocigledno i bez posledica, je novca u futbalu ocigledno ima na pretek.Za sada je to najuocljivije u Engleskoj i u jos par svetskih giganta ali oni diktiraju uslove, pa ko izdrzi.

Edited by Psihodelija
Link to comment

porediš neke ćorluke, ronaldinje, nasrije i modriće sa 1 :Hail: ? :huh: luka je ok igrač, ali ništa više od toga, mada se dojmilo™ da će biti xtra... po meni idealno bi za njega bilo da predje u njemačku(werder 'mesto dijega or hsv 'mesto vdvaarta) ili ode u 1 nizozemsku(ajax, psv, feye)...nego, ko je sledeći za prodaju posle luke? verovatno 1 ognjen vukOjević za nekih 30 milja™ :whistle:

Link to comment
Sta li se toliko iscudjavate!?Englezi ocigledno postavljaju nove standarde sto se tice transfera i takva politika ce vremenom doprineti da cena fudbalera na trzistu jos vise poraste, tako da ce igrac istih kvaliteta kao npr. Corluka ( ili Modric, Zigic, Nasri, Ronaldinjo...bilo ko) za 5 godina kostati 20 miliona a pre 10 godina je bivao placen 1 milion.Kada vec fudbal ima toliku moc da u njega ulazu najbogatiji ljudi sveta, ne vidim kako se moze spreciti preplacivanje i bacanje para u prazno.A sa druge strane, ni Corluka nije los igrac.Postoje mnogo bolji primeri za preplacivanje drvne gradje bez ikakvog povoda, ali ocigledno i bez posledica, je novca u futbalu ocigledno ima na pretek.Za sada je to najuocljivije u Engleskoj i u jos par svetskih giganta ali oni diktiraju uslove, pa ko izdrzi.
Nije bas tako. Domaci zadatak u preplacivanju je postavljen u periodu oko 2000 god. kada su 1 Crespo i Mendieta placeni skoro 100 mil maraka (cini mi se), Denilson 60-70, a i 1 Savo je placen preko 50 mil...Za Corluku se slazem, sasvim solidan igrac i ne bih rekao da se City nesto zajebao sa njegovim transferom.
Link to comment

Krespo uopste nije bio preplacen a i Mendieta je u to vreme bio zver i nije se znalo da ce se raspasti. Ovo je sasvim druga prica, igraci koji dolaze sa Balkana i koji nisu ozbiljnije igrali evropska takmicenja i jake nacionalne lige.Nego, gde je Savo presao za 50+ miliona? :huh:

Link to comment
Krespo uopste nije bio preplacen a i Mendieta je u to vreme bio zver i nije se znalo da ce se raspasti. Ovo je sasvim druga prica, igraci koji dolaze sa Balkana i koji nisu ozbiljnije igrali evropska takmicenja i jake nacionalne lige.Nego, gde je Savo presao za 50+ miliona? :huh:
Cini mi se da je bila Parma u pitanju i to na konto toga sto je bio najbolji strelac EP
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...