Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ja mislim da se prvo gledaju medjusobni susreti.A ako je tako onda je Dinamo zavrsio pricu u Evropi jer ga je pobedio Brann.Brann ima 4 boda a Dinamo 1.
Gleda se gol-razlika...Ne bi bilo fer da se gledaju medjusobni kad nema uzvratne...
Link to comment
Gleda se gol-razlika...Ne bi bilo fer da se gledaju medjusobni kad nema uzvratne...
upravo tako.Dinamu treba pobeda od 3 gola razlike u gostima, ali se i francuzi pitaju.bice im gotovo nemoguce da to ucine.smrt IKOM-u!!!
Link to comment
jbt-e..., ja sam mislio da od nas nema gorih
Pa u stvari i nisu gori nego isti...i Zvezda i Dinamo su imali protiv Nemaca izgledan rezultat do samog kraja tekme, pa onda primili 2 gola za par minuta..Ove švabe kao da treniraju završnice :unsure:
Link to comment
Ajde svrshite sad svi shto pre mozete, pa da se posle neshto shto vredi i prochita.
Pa vidi Josipe, nema tu sta da se pune pise. Svabe imale stativu i precku, dinamo napuco 2 X golmana. Gosti imali 7 kornera domaci 1. Ocajna utakmica, los Hamburg a jos losiji Dinamo. Nisu mi samo jasni oni sto pisu da je 1 dinamo dobar klub.
Link to comment

Dinamo katastrofa.Inače sa pobjedom od 2 gola razlike u Rennesu Dinamo bi išao dalje. Rennesu za prolaz treba pobjeda od 3 razlike. U suprotnom prolazi najgora ekipa u povijesti - Brann.3. Brann 4 3:4 44. Dinamo 3 1:4 15. Rennes 3 1:5 1Pravilo:1 - ukupna gol razlika2 - broj datih golova3 - broj golova datih u gostima4 - broj pobjeda5 - broj pobjeda u gostima6 - bolji koef. kluba/saveza u zadnjih 5 sezona

Edited by zagy
Link to comment
Pa vidi Josipe, nema tu sta da se pune pise. Svabe imale stativu i precku, dinamo napuco 2 X golmana. Gosti imali 7 kornera domaci 1. Ocajna utakmica, los Hamburg a jos losiji Dinamo. Nisu mi samo jasni oni sto pisu da je 1 dinamo dobar klub.
Mislio sam na originalne i upechatljive poshalice na rachun najboljeg europskog igracha.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...