Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Gleda se gol-razlika...Ne bi bilo fer da se gledaju medjusobni kad nema uzvratne...
Upravo tako.Nisam gledao utakmicu (nemam HTV-a ovdje) no genijalna je 1 zrelost Dinamovih igrača. Sa 0:0 u Rennesu im je trebala bilo kakva pobjeda. Sa 0:1, opet, bilo bi dosta da dobiju dva razlike ili 1 razlike pod uslovom da zabiju bar dva gola. No, da bi stvari bile bezizlaznije, zanimljivije i orgazmičnije za one kojima je jedina fudbalska sreća Dinamov poraz (svaka sličnost sa ljudima na topicu je slučajna), moroni su uspjeli primiti dva gola u 5 minuta.Svaka pobjeda u Francuskoj je čudo.(Očekujem da me neko pohvali - pogodio sam pola rezultata - :2 - i da će Trochowski dati gol.)
Link to comment
Mislio sam na originalne i upechatljive poshalice na rachun najboljeg europskog igracha.
Najbolji europski igrac je, posle dobijenih duela sa Diegom iz Werdera, ponizio i Van der Vaarta iz HSV-a. :wink: Njegov kvalitet vishe u odnosu na Sneijdera, Babela, Drenthe-a i Iniestu se uopshte ne dovodi u pitanje. :thumbsup:
Link to comment

Priznajem da sam malo preterao. ^_^ Dinamo ima sve sanse da sa parama od Da Silve i Corluke (eventualno i Modrica), napravi ubedljivo najjaci tim na ex-yu prostorima. Bash me zanima shta ce Mamic uraditi na leto!?

Link to comment
nego, kako FMP dobi u ljubljani???
Ma pokrale nas ove slovenačke sudije, šta da se radi B) :D Inače ne znam, nisam gledao...prenosa nije bilo, a mrzi me da gledam NLB ligu uživo, kad se već unapred zna da gubimo ukoliko ne igramo protiv širokog ili Zagreba...ovde se više isplati da ideš na euroligu..kvalitetniji protivnici i veća šansa za pobedu Olimpije, a pritom karta košta samo 3 evra više :rolleyes:
Link to comment

Možda i najveće iznenađenje u istoriji HNLa (nek se jave statističari)....Osim ako se ovih dana ne pojave informacije o velikim uplatama na keca ili 7+ :whistle: uh, evo i stative, umalo šestica

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...