Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 2.3k
  • Views 209.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Gleda se gol-razlika...Ne bi bilo fer da se gledaju medjusobni kad nema uzvratne...
Upravo tako.Nisam gledao utakmicu (nemam HTV-a ovdje) no genijalna je 1 zrelost Dinamovih igrača. Sa 0:0 u Rennesu im je trebala bilo kakva pobjeda. Sa 0:1, opet, bilo bi dosta da dobiju dva razlike ili 1 razlike pod uslovom da zabiju bar dva gola. No, da bi stvari bile bezizlaznije, zanimljivije i orgazmičnije za one kojima je jedina fudbalska sreća Dinamov poraz (svaka sličnost sa ljudima na topicu je slučajna), moroni su uspjeli primiti dva gola u 5 minuta.Svaka pobjeda u Francuskoj je čudo.(Očekujem da me neko pohvali - pogodio sam pola rezultata - :2 - i da će Trochowski dati gol.)
Mislio sam na originalne i upechatljive poshalice na rachun najboljeg europskog igracha.
Najbolji europski igrac je, posle dobijenih duela sa Diegom iz Werdera, ponizio i Van der Vaarta iz HSV-a. :wink: Njegov kvalitet vishe u odnosu na Sneijdera, Babela, Drenthe-a i Iniestu se uopshte ne dovodi u pitanje. :thumbsup:

Pa eto, danas 1 Modrić ne igra i Dinamo već gubi od Slavena sa 3 - 0 u prvom poluvremenu :P

Rekoh ti je...Chudo od igracha! Kakav Genije, kakav Pixi, kakav Robi, kakav Boban, kakav Jugovic... :wink: nego, kako FMP dobi u ljubljani???

amare, postajes malo naporan. mislim da svi shvataju da ti se ne svidja modric...

Priznajem da sam malo preterao. ^_^ Dinamo ima sve sanse da sa parama od Da Silve i Corluke (eventualno i Modrica), napravi ubedljivo najjaci tim na ex-yu prostorima. Bash me zanima shta ce Mamic uraditi na leto!?

nego, kako FMP dobi u ljubljani???
Ma pokrale nas ove slovenačke sudije, šta da se radi B) :D Inače ne znam, nisam gledao...prenosa nije bilo, a mrzi me da gledam NLB ligu uživo, kad se već unapred zna da gubimo ukoliko ne igramo protiv širokog ili Zagreba...ovde se više isplati da ideš na euroligu..kvalitetniji protivnici i veća šansa za pobedu Olimpije, a pritom karta košta samo 3 evra više :rolleyes:

Kupice najbolje igrace Juzne Amerike koji imaju epilepsiju, skracenu nogu ili pokidane ligamente i povucice se zbog umora :wink:

Dinamo je lako preboleo Modrica, drze se na junackih 1:5 protiv mocnog Slaven Belupa...

pri tom su im po 2 gola dali jajalo i vrucina :lol:

sad im Buljat uzvraca udarac...

7+ ... nadam se da ce finansijska policija uci u Dinamo! angry.gif

Možda i najveće iznenađenje u istoriji HNLa (nek se jave statističari)....Osim ako se ovih dana ne pojave informacije o velikim uplatama na keca ili 7+ :whistle: uh, evo i stative, umalo šestica

Edited by ducca

mada je celo ovo kolo sumljivo, u proseku 5 golova po utakmici :o

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.