Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

LATVIJSKOG reprezentativac Marisa Verpakovskisa uskoro bi se moglo proglasiti nestalim, jer, naime, nitko u Hajduku ne zna gdje je, a ovaj se već neko vrijeme ne javlja na mobitel. Mediji pišu kako je ovaj nedavno s prijateljem otišao Afriku, točnije Sierra Leone, gdje snimaju dokumentarni film, a gdje je ne tako davno bjesnio građanski rat pa se zasigurno nikome ne može jamčiti sigurnost. Iako je Robert Jarni dao Verpakovskisu slobodno do 14. siječnja, zbog silnih ozljeda i izostanaka, trener Hajduka htio ga je pozvati da se pridruži momčadi već za dvoransko prvenstvo, međutim ovaj se nikome ne javlja već nekoliko dana, navodno, ni prijateljima ni rodbini. Još neko vrijeme ovaj slučaj promatrat će se kroz prizmu zanimljivosti, ali ukoliko se latvijski golgeter ne pojavi za tri dana na Poljudu stvari mogu postati ozbiljne...Eto kako se Hajduk otarasio svog Dusana Milovanovica...Mogli bi nesto od njih nauciti!

Link to comment

JBT?! I posle Modrića - Modrić

"Manchester City hoće Mandžukića odmah!"PREMA pisanju engleskog tjednika Observera, Dinamov napadač Mario Mandžukić jedna je od glavnih meta Manchester Cityja već u siječanjskomu prijelaznom roku.U pregledu igračkih želja koje se nalaze u notesima premierligaških menadžera, novinari Duncan Castles i Jimmy Jackson ustanovili su kako je Mario Mandžukić najveće želja trenera Cityja Svena Gorana Erikssona i predsjednika Thaksina Shinawatre.Predstavili su Dinamova napadača kao mladog igrača iznimnog potencijala koji je u Amsterdamu u velikom stilu srušio Ajax. Eriksson se, naslućuju Englezi, tijekom sastanka sa Zdravkom Mamićem oko eventualnog dolaska Luke Modrića, zapravo daleko više interesirao za Mandžukića nego njegova suigrača iz veznog reda.U slučaju da ne uspije dovesti Mandžukića, igrača kojem se očito jako divi, Eriksson je podcrtao imena Johana Elmandera (Švedska/Toulouse), Julija Baptiste (Brazil/Real) i Klaasa Jana Huntelaara (Nizozemska/Ajax). Na popisu je bio, dok nije potpisao za Chelsea, i Nicolas Anelka, tvrde pak u Manchester Evening Newsu.
Primetiti da je Mandžukić na listi želja pre Elmandera, Huntelara, Baptiste...Također...Ivanković otišao jer mu se Mamić na'ebo mame mamine
Link to comment

Koliko sam citao i video na jutjub, u ciroskopu je Zdravko Mamic, lepo objasnio sve, od Ivankovica, preko Luke, i Eduarda... Dobar je ko lebac taj Mamic, al ga mangupi zezaju...

Link to comment
- - -
Možda zato što je jeftiniji desetak puta od tih nabrojanih? :wink: Inače, Mamić je debil kojem treba oduzeti poslovnu sposobnost (iako je to možda i jedino što ima, u onom drugom smislu tog izraza) i poslati u Vrapče.Novi trener je Zvonimir Soldo koji će voditi klub do kraja sezone (ili dok mu se Jebomamić ne sjeti rodbine).
Link to comment
Mamić je debil - poslati u Vrapče.
Na županijskom sudu te čitaju. Iz foruma ravno u medije.ZBOG prijetnji bivšem zagrebačkom pročelniku Miljenku Mesiću i uništavanja službenih dokumenata tvrtke Eurotower dopredsjednik Dinama Zdravko Mamić osuđen je na dvije godine uvjetnog zatvora, a poslan je i na obavezno psihijatrijsko liječenje.županijski sud u Zagrebu Mamića je zbog prijetnji Miljenku Mesiću osudio na šest mjeseci zatvora, a zbog uništavanja dokumentacije Eurotowera na četiri mjeseca. Kazna je objedinjena u dvije godine uvjetno, a u tom razdoblju je Mamić dužan posjećivati psihijatra.Podsjetimo, Mamić i bivši pročelnik Gradskog ureda za planiranje su se 2003. godine potukli u zagrebačkom Gradskom poglavarstvu. Mamić je nakon toga navodno rekao kako će, ukoliko mu ne presudi sud, on sam presuditi Miljenku Mesiću. Razlog svađe je bila lokacijska dozvola i neslaganje oko projekta Eurotowerovog nebodera u Vukovarskoj ulici, popularno prozvanog "Mamić-tower".Nakon što je tijekom suđenja zatraženi njegovo psihijatrijsko vještačenje, Mamić je rekao kako je on "za državnog odvjetnika Mladena Bajića Einstein". Osim toga, suca i državnog odvjetnika je nazvao "egzibicionistima koji na dušama imaju njegovu djecu jer ona zbog napisa u novinama imaju problema u školi".
Link to comment
Na županijskom sudu te čitaju. Iz foruma ravno u medije.Razlog svađe je bila lokacijska dozvola i neslaganje oko projekta Eurotowerovog nebodera u Vukovarskoj ulici, popularno prozvanog "Mamić-tower".
šta ćeš kad sam AID-ovac. :wicked:Inače, mislim da bi ustanova koju će posjećivati Maminho trebala biti renovirana i dobiti "Mamić-tower". Da može čovjek na miru pričati sa Bogom i komentarisati Njegova uputstva.
Link to comment
zar nezdravko jebomamic nije prvi šaraf dinama, a ne doprešjednik kako go stalno oslovljavaju?
Izvršni dopredsjednik. Predsjednik kluba je Mirko Barišić, (bivši?) zastupnik Siemensa za Hrvatsku no on je više ikebana, svu vlast ima Mamić.
Link to comment

Svaki puta kad vidim tog Mamića na JuTjub, ili čitam vesti sa indeks.hr mene čovek tako uveseli...Primetio sam da nije naročito pristojan čovek, ali kakve rezultate beleži Dinamo dok je Mamić Predsednik?

Link to comment
Izvršni dopredsjednik. Predsjednik kluba je Mirko Barišić, (bivši?) zastupnik Siemensa za Hrvatsku no on je više ikebana, svu vlast ima Mamić.
prvi put sad cujem za tog barisica, ja uvek kontao da je maminjo glavonja dinama...a kome idu te pare od igraca, tipa dudu, i sad od modrica, jel maminhu ili ćuBariši ?i jos 1 pitanje, onaj drugi mladji mamic jel to brat od ovog maminha ili sta? (za njega sam mislio da je sin od ovoga, al kasnije sam negde valjda cuo da mu je to brat :D) dakle ArleKino, jel mu to brat ili sin, ili nesto trece? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...