Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

ArleKino, što uopšte toliko navijaš za taj Dinamo?
Dva tetka su mi bila veliki navijači Dinama, išli su redovno na utakmice. Kao malcu, donijeli su mi loptu Dinama, a prve suze zbog poraza akog jugoslovenskog tima u Evropi su bile zbog Dinama (Auxerre, 1:3, 1989). 1 Vuk bi rekao da je ovo kod mene "više od simpatiziranja, a manje od navijanja", ali se naložim kad vidim kenjatore (svaka aluzija na larssona je namjerna <_< ) pa to onda ispada kano Srednjevo-sindrom kod Nikole.EDIT: *** Edited by teacher
izbrisan edit
Link to comment
Najveći hrvatski klub je Hajduk iz Splita.
Nikada.Upoznajte HNK Imotski,Thumb_USssssTASA.jpgNego mene zanima zasto Dinamo nema H ispred NK? Dal' je razlog da se ne mesa sa hrkljus sekcijom? Dal' neko moze to da razjasni? Edited by No7
Link to comment
Dva tetka su mi bila veliki navijači Dinama, išli su redovno na utakmice. Kao malcu, donijeli su mi loptu Dinama, a prve suze zbog poraza akog jugoslovenskog tima u Evropi su bile zbog Dinama (Auxerre, 1:3, 1989). 1 Vuk bi rekao da je ovo kod mene "više od simpatiziranja, a manje od navijanja", ali se naložim kad vidim kenjatore (svaka aluzija na larssona je namjerna <_< ) pa to onda ispada kano Srednjevo-sindrom kod Nikole.EDIT: ***
Pazi kad je i moja tetka navijala za dinamo. Mozda se poznaje sa tvojim tetkama iz kopa?
Link to comment
Pazi kad je i moja tetka navijala za dinamo. Mozda se poznaje sa tvojim tetkama iz kopa?
Tetak (srpski: teča). :PModrić najavio odlazak, Koch je razočaran što će na proljeće ići po poljima pirinča, a ne u Evropi, Etto najavljuje odlazak, Vukojević je bio odličan ove sezone... Valjda će neko doći (pored Bišćana i Mikulića).
Link to comment
F.C. Croatia iz Sydneya?
Promenili su ime davnih dana... Pre formiranja takozvane A-Lige, postojao je pokushaj da se "de-nacionalizuju" etnichki klubovi te da se time poveca popularnost tadashnjih prvoligasha...Experiment uspeo (promenjeno ime), pacijent mrtav...Zadnjih 3-4 godina se zovu Sydney United.Sydney United
Link to comment
ma sta ce ti detalji, potpisao je za celsky
Pu, pička im materina, kupuju igrača koji je slabiji od Pirla, Messija i Fabregasa, igrača koji 98 posto utakmica odigra loše! angry.gifUsput, ovo za 6-mjesečnu posudbu je malo glupavo. Bolje da se pokuša uigrati zamjena za Luku (prvenstvo bi trebalo biti spakovano) za novi pohod na Europu. :rolleyes:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...