Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Možda i najveće iznenađenje u istoriji HNLa (nek se jave statističari)....Osim ako se ovih dana ne pojave informacije o velikim uplatama na keca ili 7+ :whistle: uh, evo i stative, umalo šestica
Bilo je i većih iznenađenja - gubio je Dinamo i od Pazinke, Belišća, Mladosti 127. iz Suhopolja (to je mjesto na zapadu Srbije, kraj Virovitice) usred Zagreba (te sezone su ostavili Hajduk na 21 bod i imali samo taj jedan poraz), u kupu se ispadalo od giganata 1 Dugog Sela i 1 Naftaša. Bez Modrića, Dinamo je primio tri gola od Zagreba u 20 minuta. Sreća pa protiv Slavena nije igrao Drpić inače bi pukao i cener. <_< +12 pred Rijekom bi trebalo biti dosta za sigurnu titulu (ako ništa, zato što je Rijeka drek na gostovanjima), a uskoro se igra i kup protiv Slavena, opet u Koprivnici, pa će dečki imati šansu da se iskupe.Dinamo je, izgleda, odustao od Iličevića (Bochum) jer ovi traže previše (moguće je da Mamić taktizira), a navodno je postignut dogovor sa Vascom oko Moraisa (ako i to nije dio pritiska na Bochum da popusti; inače, gledao sam na YouTubeu neke njegove golove, 1 impresivan igrač no bio je 6 mjeseci van igre), sad se treba dogovoriti sa njegovim menadžerom.amare, tchedo, imate topic o NLB-u na Ptf-u niže ovog. <_<
Link to comment
Idiot. Sad će i VdV razvaliti Dinamo. <_<
Dinamo bez Modrica je sramota, evo Slaven ih je danas tuko sa 5-2. Valjda İvankovic je slijep ilı sto, zar on ne vidı da ako prodaju Modrica da buju jos bilı cak iza Rijeke ı Hajduka? Ova nasa Hrvatska liga je katastrofa kvaliteta, kad god se igra u Europi sa nekim malo normalnijım klubom mislım srednje ili dobre kvalitete uvijek se ıspada. :)
Link to comment

Navodno je Mamić nudio Modriću 3 miliona eura neto godišnje plaće :blink: no Modrić želi otići, s tim da on preferira španiju. šahtar je već nudio 25 miliona eura no tu je ponudu Maminho odbio.Koch je car, izgleda da je fino naružio mlađe igrače. Kraj onakve odbrane čovjek će posijediti k'o Mister No. :(

Link to comment

BBB upali na trening DinamaGrupa od tridesetak navijača prekinula je danas popodnevni trening Dinama i prekorila igrače i trenera Ivankovića zbog sramnog poraza u Koprivnici.Naime, taman kada je rasporedio igrače u dva tima, neprijateljski raspoloženi fanovi su ušli na teren. Ubrzo su se svi fudbaleri složili u vrstu ispred nezadovoljnih navijača, koji su im održali "bukvicu".- Ne može se dogoditi da Mandžukić na izlazu s terena u Koprivnici navijačima dobacuje ?pušite mi k...?. To možeš raditi u svom selu, ali ne i u ovom klubu. Ima da se borite za ovaj sveti dres i da se ponašate kako treba. Luka, ti bi morao dečke spustiti na zemlju kao kapiten - rekao je jedan od navijača, a drugi dodao:- Zapamtite da sve manekenkice koje skupljate po zabavama nisu vaša porodica. Koliko god vam to sada može čudno zvučati, mi smo vaša jedina porodica. Jedino mi vas pratimo na svakoj utakmici i ostajemo da navijamo za vas i sat vremena nakon što meč završi. Počnite napokon da se normalno ponašate i borite za ovaj dres. Ako može Modrić da uklizava pred vlastitim kaznenim prostorom, što vas ostale onda sprečava da to činite!?Ovaj susret se završio tako što su ?Bed blu bojsi? Ivankoviću uručili navijački šal, nakon čega su se navijači razišli.

Link to comment

Bitno je da nije bilo povrijeđenih. :wink: Usput, dok smo patkometrisali o Modriću, zaboravio sam spomenuti da je dotični bio na FIFA-inoj listi 42 najbolja igrača za 2007. (poslije to srezano na, mislim, 35). Ne znam kad je zadnji put igrač iz nekog kluba sa područja ex-Yu bio među 50-tak najboljih. :)

Link to comment

onaj broj klubova koji je bio licitiran u nekih mesec dana za zigu :Hail: , je nista naspram toga sta hrtvatski novinari rade :ph34r: u toku jednog dana nabroje bruka™ klubova u koje bi modric trebao da predje, juce su bili aktuelni man utd i celski, a danas je vidim to vec inter...mozda je ostalo jos nekih 2-3 kluba iz liga petice koje nisu spomenuli da bi trebao preci u njih

Edited by t-mac
Link to comment

Nisam mogao da odolim:modriccruyffvum2.jpg

LUKA MODRIĆ klon je Johana Cruyffa, zaključuje španjolski El Mundo Deportivo, ali tu teoriju ne obrazlaže samo činjenicom da su Modrić i slavni Nizozemac igrači vrlo sličnog profila, već i zapanjujućom fizičkom sličnošću.Također, Modrić u reprezentaciji nosi broj 14, a ista je ta brojka nekad krasila leđa Johana Cruyffa. Sličnosti između dvojice igrača vide se i na terenu; Cruyff je svojevremeno također izluđivao protivničke obrane i usrećivao suigrače preciznim dodavanjima i vrhunskom kontrolom nad igrom.Usporedba proizlazi iz Barcelonine želje da se Modrić od idućeg ljeta pridruži velikanima s Nou Campa, a navijači Blaugrane koji su ostavili svoje komentare ispod članka uglavnom se slažu kako bi Luka doista mogao biti legitimni nasljednik Barcinog idola Cruyffa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...