Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Gresis. Veliki broj mojih prijatelja u NY, poreklom Splicani (Purgera i nema nesto po dijasporama) takodje prate rezultate Partizana i Zvezde. Pritom toliko smo "isti" da je skroz sumanuto da medju sobom glumimo "strance", kad smo u biti ista govna.
Mozda u NY i jeste tako ali u Hrvatskoj nije.Mada ja nemam nista protiv ove price ako bi se otvorila i prica o Hajduku jer osim sto mi je bio blizak od 1990. nije bio proteziran kao Dinamo, Kroacija ili kako vec a i dan danas je takva situacija, drzava=klub.Guba purgerska.
  • Replies 2.3k
  • Views 209.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Zasto je bitno da li je Luka bolji igrac od onih koje si naveo? Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.
Odlichan???Ako je takav as kao shto prichate, onda treba da se poredi sa najboljima na svetu ili u najboljem slucaju - generacijski bliskim igrachima. Ovi koje sam naveo su za njega pojam.

stvarno pocinjes da budes dosadan. da bi neko bio dobar igrac ne mora da bude bolji od pirla i fabregasa i ostalih koje si naveo. to su fenomeni. modric je dobar igrac. to sto si ti josh jedan od onih kojima smeta to sto 1 hrvat moze biti dobar igrac to je vec tvoj problem.

Zasto bi meni smetalo shto je 1 Hrvat dobar igrach??? Pa Prosinecki je jedan od najboljih koje sam gledao uopshte. Shuker je 1 sjajan centarfor, Bokshic takodje, itd.Samo me nervira glorifikacija 1 dobrog igracha u moru slichnih. Nishta vishe.

Jel se to meni cini ili je ovde Modric postao bolji od :Hail:? :unsure:

U jebote, more slicnih ModricaDa je nama samo 1

U jebote, more slicnih ModricaDa je nama samo 1
Da je barem 1/2 pa gde bi nam bio kraj.
U jebote, more slicnih ModricaDa je nama samo 1
Vala baš...Bili bi radosni kao mala deca. Nije mi jasno na osnovu čega zaključuješ da je 1 Modrić prosečan igrač. Na osnovu toga što nije u rangu Fabregasa???Nabroj 1 igrača iz Zvezde i Partizana koji je bolji od njega, pa da probamo da nastavimo diskusiju.
Vala baš...Bili bi radosni kao mala deca. Nije mi jasno na osnovu čega zaključuješ da je 1 Modrić prosečan igrač. Na osnovu toga što nije u rangu Fabregasa???Nabroj 1 igrača iz Zvezde i Partizana koji je bolji od njega, pa da probamo da nastavimo diskusiju.
To je bar lako, 1 je 1 Moreira!
To je bar lako, 1 je 1 Moreira!
Ćuti bre! angry.png Čekam da napiše Milijaš!on topik. Ne znam baš za moreiru. On već ima 29, a igra u Partizanu...

ma modric je 1 golo govno , end of story

Pa nije da nije.Isti su tip igraca, vrlo slicno igraju, bar koliko sam mogao da vidim i uporedim (ne mnogo).Ipak, Modric je za 1 klasu™ mladji i bolji.Rekao bih, ima lucidnija resenja.Zvezda nema takvog igraca, Burza jos luta izmedju kreativca i napadaca, ali sigurno nema taj kvalitet.edit: ovo je reply na dranatin post, t-mac se ubacio izmedju pa ispada da Modric "nije da nije"™ golo™ govno.

Edited by Psihodelija

ja sam impresioniran koliko ima onih koji se svojski trude da svima dokazu da ih ne zanimaju dinamo i slicne teme. feel free to ignore it :rolleyes: nista jednostavnije od toga
Mudro zboris,ali se mnoze po raznim temama. Ova tema je split Kupa Uefa,pa ti sad vidi... Sad kad postoji jedno mesto za ljubitelje hrvatskog :Hail: -a Luke i njegove europske momcadi,ja svecano obecavam da vise necu (preterano) pisati po ovoj temi - jer sam tako u mogucnosti.

Cisto da se zna da podnaslov topika vise nije istinit wink.gif DINAMO Izvršni dopredsjednik Zdravko Mamić progovorio o Modrićevu prijelazu i pojačanju iz BrazilaLuka za 50 milijuna eurahttp://www.vecernji.hr/newsroom/sports/foo...965312/index.do

Cisto da se zna da podnaslov topika vise nije istinit wink.gif DINAMO Izvršni dopredsjednik Zdravko Mamić progovorio o Modrićevu prijelazu i pojačanju iz BrazilaLuka za 50 milijuna eurahttp://www.vecernji.hr/newsroom/sports/foo...965312/index.do
50.Koja je legenda Mamic pa to nema ni u Srbiji.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.