Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

23 hours ago, roksi said:

kome je bolja gladys (koja je btw sama prekrsila covid pravila(!), nek ide pod njene skute :D.

Upravo bukirao maskless Nelson Bay holiday dok mi diktator jos nije dozvolio da igram kosarku u obliznjoj sali.

Edited by Moracikus
Link to comment
1 hour ago, Moracikus said:

Upravo bukirao maskless Nelson Bay holiday dok mi diktator jos nije dozvolio da igram kosarku u obliznjoj sali.

 

eeee, da ti nije diktatora cvrc bi ti igde i mrdn'o u skorije vreme. a eno ti, u usa mozes kosarku, vani, unutra, ma gde hoces... sloboda za korolu! :fantom: 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Moracikus said:

Upravo bukirao maskless Nelson Bay holiday

 

Ua geju, jebo te NSW i njihova strejt odmarališta.

 

Let’s get ready to walk the bluestones again

Let’s curse Punt Road

Let’s ride the Frankston line

Let’s dodge swooping maggies

Let’s cross the inglorious river

Let’s get ready to chuck hook turns in the rain

Let’s order obnoxious coffees

Let’s queue for dimmies

Let’s avoid outbound on the Tulla

Let’s wear the blackest black

Let’s Gertrude

Let’s Bay

Let’s Bourke

Let’s Hoddle

Let’s Melbourne again!

 

 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, magi said:

Ja potpisujem šta je Sco Mo rekao kompleksašima koji prave foto montaže

Pa, evo, ima već nova odvratna fotka u cirkulaciji, ovaj put nije "fotomontaža".

 

Možda bi ipak bilo bolje ne shebavati odnose sa vodećim trgovinskim partnerom, ali šta ja znam o tome.

Link to comment
4 hours ago, roksi said:

 

eeee, da ti nije diktatora cvrc bi ti igde i mrdn'o u skorije vreme. a eno ti, u usa mozes kosarku, vani, unutra, ma gde hoces... sloboda za korolu! :fantom: 

 

 

Dan mi unistio 4 mjeseca zivota i jos uvijek me njegova crveno-zelena opstinska govna zajebavaju sa otvaranjem sale.

Hvala dikratoru

Link to comment
4 hours ago, peralozac said:

 

Ua geju, jebo te NSW i njihova strejt odmarališta.

 

Let’s get ready to walk the bluestones again

Let’s curse Punt Road

Let’s ride the Frankston line

Let’s dodge swooping maggies

Let’s cross the inglorious river

Let’s get ready to chuck hook turns in the rain

Let’s order obnoxious coffees

Let’s queue for dimmies

Let’s avoid outbound on the Tulla

Let’s wear the blackest black

Let’s Gertrude

Let’s Bay

Let’s Bourke

Let’s Hoddle

Let’s Melbourne again!

 

 

Iako za iste pare mozemo u Noosu zelim da ovog puta napunim Gladdin a ne Anestazijin budzet

Link to comment
55 minutes ago, Moracikus said:

jos uvijek me njegova crveno-zelena opstinska govna zajebavaju sa otvaranjem sale.

Upravo mi odgovorili na uput da otvaraju u petak 4.12 a zatvaraju u petak 11.12 jer idu na odmor od 5 nedjelja :rolf:

Link to comment
6 hours ago, Moracikus said:

Iako za iste pare mozemo u Noosu zelim da ovog puta napunim Gladdin a ne Anestazijin budzet

 

U zdravlju ih trošili, uživajte!

Link to comment
Pa, evo, ima već nova odvratna fotka u cirkulaciji, ovaj put nije "fotomontaža".
 
Možda bi ipak bilo bolje ne shebavati odnose sa vodećim trgovinskim partnerom, ali šta ja znam o tome.
Nisam video tu fotografiju i ne sumnjam da je bilo zločina. Međutim nalazim čudnom činjenicu da Kina, koja negira zločine nad svojom muslimanskom populacijom, nalazi za shodno da manipuliše zločinima koje je Australija počinila u inostranstvu a za te zločine ne bi ni saznala (Kina) da ih nije pročitala u izveštaju koji je objavila ... Australija.

Što se tiče trgovine, naći će se neki drugi partner da postane vodeći.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Link to comment

Uh, kako si samo nonšalantan sa prekonoćnim nestankom najvažnijeg tržišta australijskog vina... Evo saće to sve da kupi neko drugi, samo da ga izmislimo.

 

Btw. naravno, iziritirala me je tvoja hvala nikogoviću koji zauzima mesto australijskog premijera... Držim se pravila da takve (koji odrađuju posao za vladajuću klasu, pre svega industrije ekstrakcije) ne treba nikada pohvaliti, čak ni kad ti se učini da su nešto možda (greškom) ispravno uradili (a nije ispravno; ovo je ispravno.)

 

EcVgR_IXsAAS_QJ.jpg

Link to comment
Uh, kako si samo nonšalantan sa prekonoćnim nestankom najvažnijeg tržišta australijskog vina... Evo saće to sve da kupi neko drugi, samo da ga izmislimo.
 
Btw. naravno, iziritirala me je tvoja hvala nikogoviću koji zauzima mesto australijskog premijera... Držim se pravila da takve (koji odrađuju posao za vladajuću klasu, pre svega industrije ekstrakcije) ne treba nikada pohvaliti, čak ni kad ti se učini da su nešto možda (greškom) ispravno uradili (a nije ispravno; ovo je ispravno.)
 
EcVgR_IXsAAS_QJ.jpg
Credit where credit's due, jel se tako kaže? [emoji846] Moramo pohvaliti i ScoMoa i Jacindu. Jacinda umereno kritikovala u privatnosti svoje kancelarije što da doliva ulje na vatru a ScoMo mora malo žešće, ipak je optužba teška, direktna i bezobrazna.

Pokušao sam da proverim koliko vino utiče na BDP, malo iznad 2% a u izvozu učestvuje sa 10% pri čemu ne ode sve u Kinu. Zbog 2% nam se ništa dramatično neće desiti, bar mi se tako čini, mada ruku na srce nisam preterano stručan za te stvari.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, magi said:

Pokušao sam da proverim koliko vino utiče na BDP, malo iznad 2% a u izvozu učestvuje sa 10% pri čemu ne ode sve u Kinu. Zbog 2% nam se ništa dramatično neće desiti, bar mi se tako čini, mada ruku na srce nisam preterano stručan za te stvari.

Vino je za sladokusce & meraklije™, probaj malo ugalj i ostale 'strateshke' sirovine... I koliko (navodno?) ima trenutno blokiranih australijskih 'tankera' u Kini... Sco Mo shilji patku, k'o sto je onomad Tony Abott hteo u svojim vlaznim snovima da ga shilji na Sv Vladimira  i - ono - nista™... 

Link to comment
4 minutes ago, iDemo said:

trenutno blokiranih australijskih 'tankera' u Kini

Quote

Dramatic escalation in Australia's China trade crisis as Beijing blocks 53 ships carrying $700million worth of coal - our second-biggest export - from entering the country. About $700million of Australian coal has been blocked from Chinese ports, in the latest escalation of trade tension between the two countries.Nov 25, 2020

 

"Blokirani" da ne mogu da udju i da istovare... :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...