Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

U gradu sjajna atmosfera (pomoglo je to da je i dan bio nemoguće lep)... Restorani dupke puni, a u akciji da se restoranski stolovi izbace napolje prebacili su ih (ovde, Southbank Melbourne) uz samu reku, što je suzilo prostor za šetanje (malo smetaju biciklisti, uključujući i ove što raznose hranu), ali je otvorilo jednu skroz novu dimenziju... Primetno odsustvo stranaca (i Azijata), čak nam je i kelner imao Ozi akcent, što ne sećam se kad se ranije desilo...

 

20210108-213733.jpg

 

Jedino sa cenama izuvaju (čaša Peroni piva 14 dolara...), ali dobro... uštedelo se para za vreme lockdowna, sad je dobro kad može da se potroši.

  • +1 2
Link to comment

Meni Melb uopste nije skup grad s'obzirom na primanja i cinjenicu da moras platit $20/h svakog zivog radnika.

Ok alkohol jeste skup ali to mi vise odgovora nego da nalijecem na pijane ljude iza svakog coska.

Link to comment
On 8.1.2021. at 13:38, Indy said:

 

Jedino sa cenama izuvaju (čaša Peroni piva 14 dolara...), ali dobro... uštedelo se para za vreme lockdowna, sad je dobro kad može da se potroši

 

O,3 l ili 0,5 l?

Link to comment
Cijene nekretnina pocele da divljaju u Melb.
Aukcije ponovo postale developers' hotspots
Zlo. Kod nas u Bayside entry level units otišle 5-10% tokom u odnosu na pre godinu dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, magi said:

Što? Ok je narod ovde u vic Baysideemoji846.png

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Naravno. A ovi moji su krivi sto su izabrali isto ime kad su spajali 2 postojece a drugoimene opstine... 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, magi said:

Zlo. Kod nas u Bayside entry level units otišle 5-10% tokom u odnosu na pre godinu dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Ja vec poceo da gledam da uzmem jos jedno parce zemlje u kraju a da bude ispod te psiholoske barijere od 1mil. 

Ovo ide jos 25% u naredne 3 godine pa sto nebi i ja malo da obilizem prste.

Edited by Moracikus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...