Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On 2.12.2020. at 6:43, Moracikus said:

Upravo bukirao maskless Nelson Bay holiday

 

Već odradili, otkazali ili ste tamo? Ako je ovo zadnje, što ćete, ali kada ćete nazad? Ne oklevaj previše da ti tvoj miljenik Dan ne čestita povratak  bukiranjem još dve nedelje obaveznog hotelskog odmora o tvom trošku sans košarkaški teren :) 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, peralozac said:

 

Već odradili, otkazali ili ste tamo? Ako je ovo zadnje, što ćete, ali kada ćete nazad? Ne oklevaj previše da ti tvoj miljenik Dan ne čestita povratak  bukiranjem još dve nedelje obaveznog hotelskog odmora o tvom trošku sans košarkaški teren :) 

Vratili se poslije 3 dana jbg. Prelijepo ribarsko mjesto sa plazama koje podsjecaju na Boku.

Friska riba na gradele i mirno more je ono sto smo praktikovali za ovo kratko vrijeme.

Donirali preostalih 5 dana naseg apartmana nekoj sirotinji preko Salvosa. Da se i oni malo opuste za Bozic.

  • +1 4
Link to comment
On 10.12.2020. at 16:10, Indy said:

Malo Melburna 80tih...

 

 

 

:laugh::heart: legenda! te dve radnje i dan danas postoje, netaknute - sa istom robom iz 80ih. takoreci, muzeji :D 

 

nikada nisam videla zivu dusu u tim prodavnicama.

Link to comment

A propao™ ovog džinovskog stefana nemanje koji ne zna se čemu služi i koliko će da košta, uz rizik da zazvučim kao iDemo, ali sve je to jedno isto™... Evo kako kod nas™ dižu spomenik neznanom™ junaku (nadam se ne ovima što čine ratne zločine po Avganistanu ili ovima što vijore nacističke zastave na vojnim vozilima) - e pa ovde se ZNA cifra: 500 (petsto) miliona dolara...

 

Ko je rek'o budžetska kriza...

Edited by Indy
Link to comment
On 22.12.2020. at 9:33, Moracikus said:

Vratili se poslije 3 dana jbg. Prelijepo ribarsko mjesto sa plazama koje podsjecaju na Boku.

Friska riba na gradele i mirno more je ono sto smo praktikovali za ovo kratko vrijeme.

Donirali preostalih 5 dana naseg apartmana nekoj sirotinji preko Salvosa. Da se i oni malo opuste za Bozic.

Eh, da je malo strpljiviji tvoj Den, ne bo morao da se vraćaš, plus što to nije Sidnej, nije mi jasno zašto ...

 

Ovde danas mirno, odvezao ženu i sina na  plažu, bućnuo se i vratio da pokupim ćerku sa časova plesa pa svi zajedno nastavak. Mesta za parkiranje koliko hoćeš, nije mi jasno da li je zbog toga što je još uvek radni dan ili su ljudi oprezni pa ybog virusa ne dolaze u Sidnej ...

 

X5sVZ7V.jpg

 

bzqkfBV.jpg

 

T96KTSo.jpg

 

SzVKWSA.jpg

 

4CB3r6m.jpg

 

QGkfevG.jpg

 

I2KFiJP.jpg

 

tMk2fXi.jpg

 

qvNCfHl.jpg

 

SaE

Link to comment

Gojko

Iako sam LNPovac smatram da granicu VIC treba zatvoriti jer je ocigledno da nas tracing system kurca ne valja. Da se ovaj outbreak desio u Mel, Brett Sutton i njegova ekipa ne bi uspjeli do sada da nafataju ni pola ove cifre koju su vasi uspjeli i treci talas bi vec bio neizbjezan.

Manje-vise Dan samo zna da uvodi restrtikcije tako da Suppresion metoda nije za nas.

Link to comment
2 hours ago, Moracikus said:

smatram da granicu VIC treba zatvoriti

Ja smatram da 'drzave' u Australiji treba dekretom ukinuti, politicare poslati na 6-12 meseci drustveno-korisnog rada i onda nastaviti dalje... 

Link to comment

Pa kad ne umijemo da pratimo novo zarazene kao oni u NSW onda je bolje da se kao WA hermeticki zatvorimo.

Imamo mikimaus tracing system i dok oni ocigledno bez restrikcija i maski mogu da iskontrolisu 10tak zarazenih dnevno mi to ne mozemo bez level 4 restrikcija.

Kad se pojavi neki outbreak treba zatvorit sve na 7 dana kao u SA da bi Sutton i njegov tim neznalica mogli povezati sve slucajeve dok se zaraza ne rasiri.

Sad sam ukapirao da je onih 5 na  dan bila prava mjera njihovih mogucnosti da prate sirenje.

 

Link to comment

Nego, šta ovo pišu da je naš™ Rio Tinto nameračio da upropasti, pardon, unapredi™ mačvanski kraj?

 

Kaže brn-a-bič™ da će Rio Tinto biti super™ za zap. Srbiju, a evo šta pišu njihovi tj. naši rođeni Oziji...

 

Quote

 

Ako mi upropaste ćaletov zavičaj, mrzeću ih jako... čak i ako vrednost one kuće/zemlje tamo skoči sa minus par hiljada eura na plus par hiljada... Čak i onda.

Link to comment
Quote

If you were starting Australia all over again, you would have a national government and 20 regional governments. That was one of the things I agreed with Gough Whitlam on. … Anything that can reduce or end the duplication between Commonwealth, state and local governments is a good idea. – John Winston Howard (quoted in The Weekend Australian, November 9, 1991)

 

If we scrapped the states...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...