Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

55 minutes ago, Zverilla said:

Brereton_Report

Note 1: "Part two makes up the main body of the report, and examines in detail 57 incidents and issues of note, and makes recommendations in regards to each of them."
Note 2 re Part two: "OFFICIAL (pdf izvestaja, reducted for security, privacy and legal reasons)" 


 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Zverilla said:

Noskich likuje, vazda je bio u pravu

Izvestih ja o tome pre više dana (mislim na topiku Svet.)

 

Neće biti ništa od svega, ovi zlikovci imaju veoma jaka leđa visoko u Aust. establishmentu.

Link to comment
27 minutes ago, Indy said:

Njegova reakcija prevashodno za unutrašnju upotrebu, kao nekad kod nas™.

"Na Tribini SPSa u Velikoj Plani govorili su Gljivica & Bidza/Badza/Bulidza..."

Link to comment

^taj se stvarno igra s vatrom...

 

a Dan je kao diktator. Eh da nam je vise takvih "diktatora", bolje bi bilo. jbte bre spomenik da mu dignemo:). bez preterivanja. kome je bolja gladys (koja je btw sama prekrsila covid pravila(!), nek ide pod njene skute :D.

 

inace, super clanak o Brett Sutton-u. mislila sam da je taj tip ljudi 's vrha' nestalo i da je sve u marketingu i parama. kad ono... :) 

Link to comment
6 hours ago, roksi said:

a Dan je kao diktator

Diktator™ je (bio) Sadam - #onokad mu neko kaze nesto (pogreshno) na sastanku - on ustane 'od stola', izvadi shtoljpi i ispuca 5-6 komada u tog sto je imao da kaze nesto pogreshno, ne? Pa se uredno vrati za sto, sedne i nastavi kao da se nista nije desilo... 1 gospodin covek, ne?

Link to comment

Ja potpisujem šta je Sco Mo rekao kompleksašima koji prave foto montaže (a pomislio sam da će odlaskom Trampa glupiranje u međunarodnim odnosima da splasne).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...