Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Direktorka pazarila kartu za Perth za sredinu novembra - biju po usima koliko kosta :sad:

 

Nisu joj odobrili exemption, pa ce da ode i 3k za karantinski 'otel...

 

Link to comment
14 hours ago, iDemo said:

Za gde?

Iz Melburna za Balinu, Moracikus hoće da ide u Bajron Bej, nisi pratio.

 

SaE

Edited by Gojko & Stojko
ć
Link to comment
22 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Iz Melburna za Balinu, Moracikus hoće da ide u Bajron Bej, nisi pratio.

 

SaE

To sam pratio nego mislim - kad je tako znacajna 'objava' mora da je nesto prekomorsko. 

Link to comment
5 hours ago, jms_uk said:

Direktorka pazarila kartu za Perth za sredinu novembra - biju po usima koliko kosta :sad:

 

Nisu joj odobrili exemption, pa ce da ode i 3k za karantinski 'otel...

 

 

Sad vidim da je vec pazarila - malo je kasno al' jos mozemo da se nadamo da i njena firma ima istu opciju kao sto Etihad ima:

 

Quote

Regardless of the date of booking, all tickets for travel from September 7th to December 31, 2020 will be covered with insurance in effect for 31 days from the first date of travel. Passengers who have booked travel previously for this time period are automatically covered. The coverage includes $177,702 for medical expenses and $118 per day in case of a 14 day quarantine.

 

 

Link to comment
13 minutes ago, jms_uk said:

Hvala za info@iDemo , pogledacu (Qatar Airways je u pitanju).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moze lako da se desi da i oni to imaju. Ovi sto su iz (raznih) emirata - oni verujem da drze svi istu politiku. Etihad, Emirati i ne znam ko je treci... Qatar je drugi region. 

Link to comment

Nije mi do BB zadnjih 5 dana. Nakon dugog vikenda dje smo svaki dan spartali u ovih nasih 25km i kao skinuti sa lanca potroslil brdo para u utorak vece dobijem neku gripu i evo tek zadnjih par sati pocinjem da funkcionisem kolko tolko normalno.

Klasicno virusno sranje koje krene sa grla a onda predje na nos pa usi a zavrsava sa glavoboljom i kasljanjem.

Mislim da nisam jedini i da ce sada ovi ostali virusi poslije 8 mjesecne pauze da totalno pomahnitaju. Testiranje na Covid prava laganica. Malo golica ali ni priblizno neugodno kako su mi opisivali.

Link to comment

Novi dan, jos jedna 0.  Da mi nekako ni ne otvaramo te granice. :D

U celoj zemlji, 89 aktivna slucaja i 1 (jedna) osoba na intenzivnoj nezi (nek mu/joj bude bolje sto pre.)

 

Dakle, sto rece onaj...

 

Larry David Hbo GIF by Curb Your Enthusiasm

Link to comment

ajde i ja da nesto kazem sto ide u korist Andrewsa.

Realno, osim dodgy karantina i tracing systema, jedna veoma bitna stvar razlikuje MEL od SYD:  Prosjecna temperatura vazduha u Jul-Oct.

Iako se ovo zlo siri 10x brze od svih poznatih respiratornih virusa, mislim da je sada vise nego ocigledno da se lakse i brze siri u hladnijem uslovima.

Tih 5-6 stepeni razlike je mozda i kljucna stvar sto se sa tadasnjim mjerama ovdje to tako rasirilo a tamo nije.

 

Danas sjajan dan, pocela proizvodnja Oxfordske vakcine u Broadmeadowsu pa se nadam da cemo prije sljedece zime svi dobiti porciju.

 

I da, setati psa parkom i nositi masku je glupost zescih razmjera. No valjda ce tvrdoglavi Dan ipak za par nedjelja to ukinuti.

Sve veci broj strucnjaka poziva na to dok je narod skoro nadpolovicno skinuo maske u parku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...