Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

4 hours ago, Moracikus said:

Pa kad ne umijemo da pratimo novo zarazene kao oni u NSW onda je bolje da se kao WA hermeticki zatvorimo.

Imamo mikimaus tracing system i dok oni ocigledno bez restrikcija i maski mogu da iskontrolisu 10tak zarazenih dnevno mi to ne mozemo bez level 4 restrikcija.

Kad se pojavi neki outbreak treba zatvorit sve na 7 dana kao u SA da bi Sutton i njegov tim neznalica mogli povezati sve slucajeve dok se zaraza ne rasiri.

Sad sam ukapirao da je onih 5 na  dan bila prava mjera njihovih mogucnosti da prate sirenje.

 

 

:wacko::ph34r: 

 

mate, dan-u spomenik da dignes.

Link to comment
Nego, šta ovo pišu da je naš[emoji769] Rio Tinto nameračio da upropasti, pardon, unapredi[emoji769] mačvanski kraj?
 
Kaže brn-a-bič[emoji769] da će Rio Tinto biti super[emoji769] za zap. Srbiju, a evo šta pišu njihovi tj. naši rođeni Oziji...
 
 
Ako mi upropaste ćaletov zavičaj, mrzeću ih jako... čak i ako vrednost one kuće/zemlje tamo skoči sa minus par hiljada eura na plus par hiljada... Čak i onda.
Posle onih Aboridžinskih pećina što su uništili šta je za njih mačvanski okrug...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

smatraj da je to zavrsheno. oni su ovde preko 10 godina, oko tog jadarita se bakcu sve vreme, istrazivanja ovo ono i nece odustati sigurno. to je (navodno) drugi izvor litijuma na svetu, posle neke bolivije ili tako neshto. suvishe veliko za nas boraniju.

Link to comment

Kad bi barem bilo nekog da ih pritiska da se pridrzavaju navodne ekoloske odrzivosti... Ovako se bojim da ce biti kao ono u Rumuniji 2000. kada je australijski Esmeralda Exploration zatrovao okolinu tj. vodu.  

Link to comment

Hvala, odličan prilog. Sve mi zvuči tačno što pričaju lokalci. Ne znam da li manje verujem Riu Tintu ili vladi i institucijama Srbije... U stvari, ovim drugima. Gde je naš Evo Morales... Kod nas ima samo Evo Nemorales.

 

Btw. ovo što kaže @gospa buba- znam ja kakvi su oni, pa oni (mislim na rudarski lobi kao takav) drže u šakama australijski politički sistem, kakve šanse ima Srbija.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...