Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

2 hours ago, Djuro said:

Goospodzatm trpa, ne vadi. :))))

@teacher Eh, evo ga ovaj stalker. Izvinite što vam nisam odgovorila na onu poruku tj post gde ste me pitali da objasnim zašto mislim da me Djuro vređa po svim osnovama.

Osoba iz a ovog profila, postavila je link na jednom subforumu, mislim da je DOOM DOOM iz apon as.... Dakle postavio je direktan link do mog profila na jednom thai forumu. Neko se ulogovao i počeo da mi prvo na borken inglišu parla o nečemu da bi prešao na srpski i posle počeo sa debilizmima, sve sam ja to uredeno prijavila administratoru tog foruma UbonJoeju, koji je reagovao i banovao korisnika. Zašto me proganja i vređa nisam pametna.

Link to comment

ne možemo da evaluiramo aktivnost korisnika na osnovu njegove aktivnosti na drugom forumu. odgovor na post nije stalkovanje. bar ne u ovoj formi koja nam je prezentovana. molim te, da ubuduće, svoje probleme iznosiš na temi vezanoj za moderaciju, kako ne bismo trolovali ovu sjajnu temu na ovom svetom mestu.

Link to comment
11 hours ago, teacher said:

ne možemo da evaluiramo aktivnost korisnika na osnovu njegove aktivnosti na drugom forumu. odgovor na post nije stalkovanje. bar ne u ovoj formi koja nam je prezentovana. molim te, da ubuduće, svoje probleme iznosiš na temi vezanoj za moderaciju, kako ne bismo trolovali ovu sjajnu temu na ovom svetom mestu.

Pa naravno. Samo bih volela da ukloni taj link do mog profila. Da li je to moguće?

Link to comment

Ti se zezaš ali stvarno jeste sjajna prilika ako se stvarno proda samo za 1M. Srušiš i izgradiš novu, veću, za manje od 1M (iDemo da nam kaže koliko je izvodljivo), i onda prodaš uz dobru zaradu ako nećeš tu da živiš. To mesto je odlično, King St na par minuta, University of Sydney takođe, kao i Carriageworks, par minuta do sinagoge kod Georgine, pet minuta do stanice Mekdonaldtaun, najviše petnaest do Redferna, Verovatno će da ode za bar 20% više.

 

Nego jesi li ti to planirao da se seliš ovamo, oglas na Domain sajtu je od danas, što mi govori da si se prijavio da ti javljaju nove ponude ...

 

SaE

Link to comment
On 2/13/2018 at 4:05 PM, MilenaS said:

@teacher Eh, evo ga ovaj stalker. Izvinite što vam nisam odgovorila na onu poruku tj post gde ste me pitali da objasnim zašto mislim da me Djuro vređa po svim osnovama.

Osoba iz a ovog profila, postavila je link na jednom subforumu, mislim da je DOOM DOOM iz apon as.... Dakle postavio je direktan link do mog profila na jednom thai forumu. Neko se ulogovao i počeo da mi prvo na borken inglišu parla o nečemu da bi prešao na srpski i posle počeo sa debilizmima, sve sam ja to uredeno prijavila administratoru tog foruma UbonJoeju, koji je reagovao i banovao korisnika. Zašto me proganja i vređa nisam pametna.

 

e pa lol!

o cemu Vi gospodjo??

ne mislite valjda da bih gubio vreme sa Vama na svim forumima ovog sveta? ako je tako, Vi ocigledno imate ozbiljan problem sa stvarnoscu.

cak i da Vam Vasu funkcionalnu nepismenost uracunamo kao olaksavajucu okolnost, potpuno je neverovatna kolicina gluposti koje ovde iznosite. u zivotu nisam sreo osobu koja se vise kurchi svojim obrazovanjem a zapravo toliko malo zna. uzasava me cinjenica da danasnji obrazovni sistem izbacuje tako nesto.

 

zapravo, ja i dalje ne verujem da ste Vi stvarni - ja celim svojim bicem zelim da verujem da ste neciji koncept, hir, zajebancija, udica na koju se pecaju somovi. jednostavno, odbijam  da poverujem da postoje ljudi koji masu PhD-em a nisu u stanju da sastave jednu recenicu o bilo cemu. 

 

moreover, moj inglis nije borken, ne sluzim se debilizmima niti sam ikoga vredjao, ever, gospodja included. 

dokazite Vase tvrdnje ili se izvinite - kao sto je i red kad neko sere bez osnova i besomucno laze. 

Edited by Djuro
Link to comment
14 hours ago, Gojko & Stojko said:

Ti se zezaš ali stvarno jeste sjajna prilika ako se stvarno proda samo za 1M. Srušiš i izgradiš novu, veću, za manje od 1M (iDemo da nam kaže koliko je izvodljivo), i onda prodaš uz dobru zaradu ako nećeš tu da živiš. To mesto je odlično, King St na par minuta, University of Sydney takođe, kao i Carriageworks, par minuta do sinagoge kod Georgine, pet minuta do stanice Mekdonaldtaun, najviše petnaest do Redferna, Verovatno će da ode za bar 20% više.

 

Nego jesi li ti to planirao da se seliš ovamo, oglas na Domain sajtu je od danas, što mi govori da si se prijavio da ti javljaju nove ponude ...

 

SaE

 

to, kuca ovde ima negativnu vrednost, posto ce tog koji kupi prvo kostati da je srusi, onda da preveze sav taj sut do otpada i onda jos waste disposal fee. 

 

Samo je neobicno da su ulazili unutra i to slikali. U takvim prilikama na oglasu obicno pise da se prodaju lot a ne kuca i da kuca nece biti pokazivana, i naravno nemaju slike enterijera (bar ovde je tako).

Edited by rajka
Link to comment

Ne zavidim radnicima koji moraju da to rasčiste. Ko zna šta tu ima, ne bi me čudilo i otrovnih pauka. (Tj. obzirom da je Sydney bilo bi čudo da ih nema.)

Mora da postoji neka regulatorna obaveza da se pokažu slike, ne vidim zašto bi to inače radili.

Link to comment
1 hour ago, rajka said:

 

to, kuca ovde ima negativnu vrednost, posto ce tog koji kupi prvo kostati da je srusi, onda da preveze sav taj sut do otpada i onda jos waste disposal fee. 

 

Samo je neobicno da su ulazili unutra i to slikali. U takvim prilikama na oglasu obicno pise da se prodaju lot a ne kuca i da kuca nece biti pokazivana, i naravno nemaju slike enterijera (bar ovde je tako).

Sve isto i ovde, što se ovoga drugog tiče ne znam, nisam još video da se prodaje baš ovako raspadnuta neuseljiva kuća. A nije da ih nema, viđao sam još ovakvih (bar spolja) baš u Njutaunu i okolini, pretpostavljam da ili se ne zna vlasnik, ili je neko nasledio pa nema para da renovira - ali u tom slučaju mogu lako da ih prodaju kao ovu sa slike.

 

1 hour ago, Indy said:

Ne zavidim radnicima koji moraju da to rasčiste. Ko zna šta tu ima, ne bi me čudilo i otrovnih pauka. (Tj. obzirom da je Sydney bilo bi čudo da ih nema.)

Mora da postoji neka regulatorna obaveza da se pokažu slike, ne vidim zašto bi to inače radili.

Sudeći po godištu (kažu da 50 godina nije bila na prodaju), sigurno ima azbesta, pa mora posebno da se pazi dok se ruši i na koje mesto se odvozi na uništavanje. Ne bi trebalo da ima funnel web pauka, nije dovoljno daleko od okeana, ali redback naravno može :-)

 

SaE

Link to comment

Jacinda mania. Kao “nova generacija”, ali jebiga - style without substance. Labour na NZ je jedna od debilnijih i prevarantskijih stranaka.

 

kao Anti TPP, pa potpisu (meni to ne smeta, ali idali su “svoje”). Pa kao “zabrana strancima da kupuju nekretnine”, pa onda opet okrenu. Itd i sl.

Link to comment

Malo laganog lokalpatriotizma uz jutarnju kafu. Melbourne Star - naš (ne)srećni točak što ga jedva sastaviše pa odmah rastaviše pa opet jedva sastaviše. Potrajalo skoro deceniju. Vrti se lepo (čuk čuk u drvo) već pet godina mada pogled nije baš neki jer je na čudnom mestu blizu industrijske zone. Ali naš je pa ga volimo, neki su i pesmu o njemu napisali.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Melbourne_Star

 

https://charlesjenkins.bandcamp.com/track/melbourne-eye

 

Čarlsa i njegov lokalpatriotski projekat (sve pesme su o Melburnu) sam slušao uživo u "zelenom" Nortkotu pre par godina i solidna je bila svirka. Ako je neko zainteresovan za pesme, ali ne i da pomogne Čarlsu da preživi u ovom plutokratskom paklu, neka mi se javi na PM, organizovaćemo nešto :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...