Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

25 minutes ago, beta kentauri said:

 

trajekt ne dolazi u obzir jer sam već imala problema sa saputnikom na trajektu do KI a kamoli do tass.

idemo avionom adl - hobart.

koliko dana bi mi trebalo za tass?

ne baš da zavirujem u svaki kamen ali za pristojne hajking ture i šta uz to ide. 

šta je još interesantno da se vidi sem cradle mt?

može i na pm.

hvala!

 

 

Pa najbolje bi bilo godinu dana :) 

 

Mi smo za bedna četiri obišli: Russel Falls, Lake St Clair, Port Arthur, Tahune AirWalk (šetnja po vrhovima krošnji), Bonorong Wildlife Sanctuary (đavoli), Freycinet National Park (Wineglass Bay obavezno), Hastings Caves, Mount Wellington (vidikovac iznad Hobarta), Tasman Arch, Remarkable Cave plus usput šta naiđe - imam posebnu slabost ka vidikovcima i vodopadima. Iako ćeš videti prelepe prizore, ovo su ipak jednostavnije ture od max par sati za porodice i "obične" turiste. Meni je ostao žal gledajući one putokaze za višednevne ture i pravo osvajanje planinskih vrhova. Jednog dana!

 

Evo i odgovarajućeg filma za pripremu :) 

 

http://www.imdb.com/title/tt1703148/

Link to comment
5 hours ago, peralozac said:

 

Pa najbolje bi bilo godinu dana :) 

 

Mi smo za bedna četiri obišli: Russel Falls, Lake St Clair, Port Arthur, Tahune AirWalk (šetnja po vrhovima krošnji), Bonorong Wildlife Sanctuary (đavoli), Freycinet National Park (Wineglass Bay obavezno), Hastings Caves, Mount Wellington (vidikovac iznad Hobarta), Tasman Arch, Remarkable Cave plus usput šta naiđe - imam posebnu slabost ka vidikovcima i vodopadima. Iako ćeš videti prelepe prizore, ovo su ipak jednostavnije ture od max par sati za porodice i "obične" turiste. Meni je ostao žal gledajući one putokaze za višednevne ture i pravo osvajanje planinskih vrhova. Jednog dana!

 

Evo i odgovarajućeg filma za pripremu :) 

 

http://www.imdb.com/title/tt1703148/

hvala! :)

Link to comment
48 minutes ago, Indy said:

Srceparajuća, dirljiva, ama tragična, priča o baby boomerima od kojih - golih i bosih - traže neki tamo "porez" (?!?!)... O tempora, o mini moris.

 

:)  Nemoj tako oštro po ostarelim Ozi bumeranzimaTM. Memento mini moris!

Link to comment

 

Spoiler

Image1.thumb.PNG.b1007bb3e9142336e33e704ed35be5b6.PNG

Jako mi je privlačna ova opcija za Kinu. Istražujem potencijalno mesto posle PhD tamo. Naravno ova ličnost je na svakom forumu

Za australiju nemam ni jednu ponudu. Idem sada u Julu konferencija organizovana od strane university of griffith, mada nemam neke velike nade.

 

Edited by MilenaS
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...