Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

32 minutes ago, Gojko & Stojko said:

E baš je bilo dobro. Ne pitasmo noskicha za omladinu u lokalu, rekao bih da se jako dobro zabavljala uprkos vladavini plutokratije i odsustvu izgleda za siguran život po odlasku u penziju, a kamoli za kupovinu nekretnine.

 

Share & Enjoy

 

Ja ti mogu reci - kao jedan autenticni omladinac - da je bilo sasvim ok. 

Na stranu sto cak nismo bili ni najstariji u lokalu,

Link to comment
 
To je ok, samo što sve to nafiluje obilnom količinom kukanja, pati se čovek da ti dođe da kreneš da šalješ SMS-ove da jadnik konačno dobije krov nad glavom od 2 miliona dolara. [emoji4]
Ma ne pati se uopšte, već traži pogače preko 'leba. Pa možda je i nađe - krhko je znanje, ne?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Random said:

Ma ne pati se uopšte, već traži pogače preko 'leba. Pa možda je i nađe - krhko je znanje, ne?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Ma da je samo ovaj forum, on tako danonoćno po ostalim forumima širi taj otrov i odvraća ljude od Australije, kao jako loše destinacije za život, i za putovanje, tj Turistički... a ovamo mu teško da da 200 THB više avionom da ide--- 

Link to comment
19 minutes ago, MilenaS said:

Ma da je samo ovaj forum, on tako danonoćno po ostalim forumima širi taj otrov i odvraća ljude od Australije, kao jako loše destinacije za život, i za putovanje, tj Turistički... a ovamo mu teško da da 200 THB više avionom da ide--- 

Koji ostali forumi? 

Edited by ObiW
Link to comment
5 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

Ti si to zapamtio, a ja kao vrhunac da je njegova sadašnja žena kad ju je upoznao bila lezbejka.

 

sve, sve, ali ovaj deo. bog! :Hail: 

Link to comment
5 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

Ti si to zapamtio, a ja kao vrhunac da je njegova sadašnja žena kad ju je upoznao bila lezbejka.

 

sve, sve, ali ovaj deo. bog! :Hail: 

Link to comment

pa vidis koga sam kvotovao

dakle gojko, a vala i stojko :) kazu da je yoyogi svojevremeno tvrdio da je otrgao zenu iz kandzi pederluka i izveo na pravi put

makar sam ja tako razumeo

Edited by pbg12345
Link to comment
6 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

Ti si to zapamtio, a ja kao vrhunac da je njegova sadašnja žena kad ju je upoznao bila lezbejka.

Jojo je Čak Noris PPPa... preobracuje lezbejke, tera mobilne da pinguju satelite...

Link to comment
1 hour ago, MilenaS said:

neki elite sekjuriti i tako ostali izguglajte njegov nick u googlu

Nije te mrzelo da se baviš time pored svega ostalog čime si zauzeta? Oh wait... 

Link to comment

takav je to narod

odgojen da izdrzava bracnog druga, roditelje, tazbinu... i samo se smeskaju

ne smeta cak i ako simpatisu pogresan pol, u susretu sa dominantnim belim evropskim covekom odmah menjaju seksualnu orijentaciju

Link to comment
10 hours ago, Gojko & Stojko said:

Prošle godine sam bio u poseti NE Krško i tamo su nam pričali kakve su se sve promene desile u međunarodnim udruženjima za upravljanje NE, kakve su sve propise uveli nakon Fukušime (i pokazivali opremu koju su nakupovali i instalirali). Naglasak je na omogućavanju lokalne reakcije u situacijama otkazivanja dela sistema, sve se preduzelo da bi se sprečio otkaz lanca komandovanja usled paralize ljudi na vrhu kako se to desilo kod okoštalih Japanaca.

1. ne postoje međunarodne organizacije za upravljanje NE

2. oduvek je zahtev za delovanje u vanrednim situacijama podrazumevao da NE ima svoj "(nuclear) emergency preparedness and response plan". svaki nuklearni objekat u svetu ga ima i sprovodi lokalno ako do nečega dođe, ali je taj plan uvek usklađen sa nacionalnim EPR, i komanda uvek ide sa 1 mesta u državi. uvek i svuda.

3. problem u japanu je što su oni pre fukušime imali jako složenu i zamršenu regulatornu infrastrukturu, gomilu nekih tela sa nejasnim međusobinim komunikacijama i ingerencijama. nakon fukušime je to fuzionisano.

4. NE u japanu su bile rađene prema do tada postavljenim zahtevima sigurnosti, uključujući i vanredene događaje. novi zahtev, koji je posledica post fukušima analiza, jeste u tome da se ubuduće moraju računati i simultani efekti više faktora, koji se na taj način do tada nigde nisu uzimali u obzir.

 

način na koji je japan prevazišao ono što se dogodilo tamo, uključujući i otvorenost za globalnu analizu svega, promene koje su uveli, i novac koji su uložili da se sve to omogući je za svako divljenje i najdublje poštovanje.
 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...