Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

iskreno, nerviras svojom zadrtoscu. da si hteo krov nad glavom imao bi ga ali neeee, gospodin bi da ima kucu i da zivi blizu posla tako da maltene moze peske da dodje do radnog mesta a i pecene seve da padaju na zahtev preko aplikacije mobilnog telefona. grdji si od andriceve gospodjice, ona takva postala pod starost kada su je izjebali i izradili alavi zigoloi a ti si takav od mladosti tako reci.

 

ustvari ti zajebavas nas domoroce koji radimo za manje od 5000 evra godisnje i pritom se udarnicki kurcis i nadmeces sa ostalim gastos ozijima ali ako, tome forum i sluzi

Link to comment

Imas li ti krov nad glavom ili nemas? Jeste, necu da zivim na dva sata od posla pa da putujem svaki dan kao od Paracina do Beograda I nazad. Jel znas nekoga ko ceo zivot to radi?

Link to comment
1 hour ago, noskich said:

 

isto to je bilo u Indoneziji, Maleziji i svim ostalim zemljama ASEAN-a pa ne samo sto pricaju kineski vec naglasavaju iz sve snage da su Kinezi. U Maleziji imaju svoje skole, naselja, sve. Samo na Tajlandu je ta integracija uspela. 

 

Inace licno poznajem nekoliko Tajlandjana kineskog porekla koji govore kineski i opet kazu za sebe da su Tajlandjani. Kod kuce im niko nije branio da uce kineski. Kineskog nije bilo u skolama.

gde to tačno u Tajlandu imaju svoje škole kada im je i religija zabranjena?

Link to comment
1 hour ago, noskich said:

 

Sta je licemerje? Sto prvo nadjem kucu da izmajmim, odlazim na gomile inspekcija dok ne iznajmim. Pa onda obezbedim namestaj, sve opremim i prikljucim sve na rezije. Pa zatim nalazim cimere i placam iz svog dzepa kada je soba prazna i kada se napravi neka steta? Sto sam odrzavam kucu i resavam popravke i sve druge probleme?

 

To sto zivim besplatno je moja snalazljivost i moj trud. Sasvim zasluzeno. Cimer se pojavi, useli, plati rentu i iseli. Nikakve obaveze, nikakva odgovornost osim placanja rente i ostanka u sobi 3 meseca prema ugovoru.

 

To se i dalje zove prihod na crno, a ti nastavi da zoves kako hoces.

I da, kad zivis u tudjoj nekretnini i koristis sve sto ima, to je tvoj trosak zivota koji niko osim tebe nije duzan da pokriva.

To sto ti tripujes da su tebi drzava i drustvo nesto duzni je opet, samo tvoj problem.

Link to comment
6 hours ago, noskich said:

 

Meso i kola su dve najgore stvari koje covek moze da uradi po ovu planetu.

 

 

Koji prihod? Nikakvog prihoda nema. Sobe izdajem cimerima da pokrijem troskove, rentu i racune.

 

Evo ga novi trol specijalno kreiran samo za ovu temu. I to se koristi VPN da bi se pokazala adresa iz neke druge zemlje. 

A avion da dodaš na listu pored mesa i kola? Koliko si kerozina spržio da doletiš u Australiju? Kažem, licemer. Izvini ako si doplovio jedrenjakom, sve povlačim.

 

Vrlo dobro znaš da popuniš ATO prijavu svake godine i uzmeš slatke parice od povraćaja poreza, pritom zgodno zaboravljajući da prijaviš sav prihod. Kažem, licemer.

 

Dobro ti je ovo za trola. Specijalno me Saruman kreirao 2011. i držao u hibernaciji sve ove godine pa me u trenutku kad se lomi rezultat nahuškao na Noskiča Belog. Mada, donekle si u pravu. Godinama iz prikrajka voajerišem po forumima, ali ti si uspeo da me izvučeš na svetlo dana. Bio si mi zanimljiv dok si živeo za dž, jeo iz kontejnera i slične akcije, ali u zadnje vreme si postao običan sredovečni kukator koji pritom širi lažnu sliku o zemlji u kojoj živim pa sam morao da reagujem. Dobar je osećaj, hvala ti što izađoh iz klozeta :)

 

Ovo za VPN ne znam šta bulazniš.

Link to comment

Ne znam za vas , al meni se noksich sa ovim drkanjem na sk i propagandnim trovanjem toliko popeo na kurac(ignor ne radi na tt , stalno mi iskace), da samo cekam prvu priliku kada ce kim da upadne u centar svetske i bezbednosne paznje pa da sibnem njihovim sluzbama mejl o jednom tvrdokornom severnokorejskom agitatoru i linkove na sve sta je pisao :fantom:

Link to comment
5 hours ago, noskich said:

 

E pa kad biznisi po zakonu u Australiji budu morali da placaju porez na pokrivanje troskova a ne na profit, onda cu placati i ja.

Sada sasvim legalno ne placam jer ne treba da placam. Porez se placa na prihod, a ne na pokrivanje troskova. De jure.

 

kao neki vajni EPMO bi valjao znati da firme uredno placaju porez na promet/uracunavaju ga u cenu usluga i robe, a onda i poseban porez na profit ako ga ostvare.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...