Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

a ovde konkretno ne znam što se buniš, što je mesto skuplje za život to ima više dobro plaćenih, izmišljenih poslova, te je jako dobro za kreiranje svih mogućih uslužnih poslova koje niko normalan ne bi plaćao tako dobro

Link to comment

 

Pogledao. 

 

Ovako izgleda i funkcionise prosecna zgrada sa 10+ spratova na Miljakovcu, Konjarniku Vidikovcu ili Zemunu. Svaka ima svog dilera a domestic violence se ne prijavljuje jer se ne petljamo u tudje poslove.

 

Razlika je sto bi ovaj gej par bio izudaran do sada milion puta, a verovatnoca da se sastanci stanara organizuju za nekakvim stolom kada svi konstruktivno razgovaraju tezi nuli.

Link to comment

I to ubedljivo i sa skoro 80% "izlaznosti".

 

Edit: referendum nije "binding" i tek ce da budu varnice u skupstini i senatu.

Edited by dragance
Link to comment

I to ubedljivo i sa skoro 80% "izlaznosti".

 

Edit: referendum nije "binding" i tek ce da budu varnice u skupstini i senatu.

 

da, istina, nije ovo kraj price! ali verovatno ce da bude teze da se koci (ili blokira) buduci na rezultat i izlaznost. :)

Link to comment

The electorate with the highest no vote in the nation - 73.9 per cent - was the Labor-held seat of Blaxland which takes in the suburbs of Bankstown, Yagoona and Auburn.

http://www.smh.com.au/federal-politics/political-news/samesex-marriage-postal-survey-how-sydney-electorates-voted-20171113-gzkkod.html

 

S obzirom na okruzenje nije ni cudno sto je noskich ovoliko nezadovoljan... 

 

 

Samo mi jadni bez krilatice na granici Grayndlera i Bartona, tacno na tzv. latte line ne znamo ni gdje pripadamo ni kamo idemo... ni yes, ni no, nego maybe?

Mislim da ovo nema veze sa imovinskim stanjem (i u mom i u noskichevom elektoratu, kao i u oba tvoja poslanici su laburisti), više sa religijom i velikom koncentracijom muslimana sa bliskog istoka. Barton ima Arnklif, sidnejsko sedište šiita, cenim da je zbog toga toliko različit od Grejndlera. Kod noskicha su suniti ...

 

SaE

Link to comment

Mislim da ovo nema veze sa imovinskim stanjem (i u mom i u noskichevom elektoratu, kao i u oba tvoja poslanici su laburisti), više sa religijom i velikom koncentracijom muslimana sa bliskog istoka. Barton ima Arnklif, sidnejsko sedište šiita, cenim da je zbog toga toliko različit od Grejndlera. Kod noskicha su suniti ...

 

SaE

 

Naravno, s tim da ne izolujemo samo muslimane... Siguran sam i da je recimo veliki broj Makedonaca, Grka i ostalih ljudi 'mediteranskog porijekla' u mom Bartonu takodje sa zadovoljstvom glasao 'Ne'. Narocito onaj religiozniji dio u poznim godinama zivota. 

Link to comment

Naravno, s tim da ne izolujemo samo muslimane... Siguran sam i da je recimo veliki broj Makedonaca, Grka i ostalih ljudi 'mediteranskog porijekla' u mom Bartonu takodje sa zadovoljstvom glasao 'Ne'. Narocito onaj religiozniji dio u poznim godinama zivota. 

Za Makedonce se slažem, ali što se tiče Grka, zar njih nema isto u Grejndleru (Merikvil) i Bartonu (Erlvud), možda čak i više u Grejndleru, pa je razlika kao što si rekao, očigledna. I "Head On" iz 1998. je režirala Ana Kokinos, Aleksu Dimitrijadesu je to bila prva velika uloga ...

 

SaE

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...