Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

jep, promenilo se znacajno:)

 

btw, jedini sport za koji sam se "vezala" ovde su upravo socceroos -  i bas zbog toga sto si naveo, Random. imigrantski, marginalni, neprihvaceni sport. Pa eto, postigli su na kraju dosta toga:) good on them!

 

Ista prica, Pogledas sastav fudbalske reprezentacije i vidis jedno sarenilo slicno onom kojeg vidis kad prosetas nekim obicnim predgradjem Sidneja ili Melburna. Isto ono sarenilo koje ne vidis u ostalim timskim sportovima kao ni u mnogim drugim sferama javnog zivota (kao npr. Board of Directors strukturama javnih preduzeca, ustanova itd.).

 

Zato i jeste poseban, buntovnicki odraz one prave radnicke klase koja polako iscezava u ovoj drzavi. 

Link to comment

 (kao npr. Board of Directors strukturama javnih preduzeca, ustanova itd.).

 

Glavonje su WASP chast izuzecima. Oni koji nesto znaju (strucnjaci) i nesto rade su ostali. Ali to je zato sto ovi WASP-ovi imaju 'soft skills', 'leadership abilities' i 'team management' vestine. Nikako zato sto su zavrsili napucane privatne skole sa debelim vezama izmedju sebe.

Link to comment

sada možda je ovo jako lično pitanje, zbog svoje struke, malo ima savijenu postavu, ne kao ovaj dečko, ali su preporučivali kiropraktičara, e sada ja mislim da je to pseudo grana medicine, ako je to u opšte medicina, ali vidm da po australiji u ovom videu, imate dobre, da li je neko bio?

LADbible added a new video: Doctor Changes Teenager's Life With Amazing Back Cracking.

Mun had been in constant pain, unable to stand and losing feeling in his leg for three months. Thanks to this doctor's back cracking technique, he made an incredible transformation..

 

Link to comment

Jel ti to ozbiljno

Prema Skeptic, colloquially known as Skeptic magazine, govori o govori o kiropraktici kao grani medicine koja nije naučno utemeljena, shift towards evidence-based medical practice., analogna je osteopatama, samo što osteopate su skroz naučno.

E sada ja vidim da je taj dečko bolje, ali Skeptici kažu da mora da ide kod njega tipa ono čitav život.

Vidim da je u Australiji to dozvoljeno, mada kao članica Komonvelta ništa čudno, pošto i UK to ima, dozvoljava alternativnu medicinu.

Link to comment

Ja bih rekao da su kiropraktičari na Tajlandu značajno jeftiniji od Australijskih :fantom:

 

Kakva kiropraktika, na Tajlandu samo masaza i tradicionalna tajlandska medicina za ove stvari sto se raspituje.

Da budes preporodjen.

Link to comment

kako to nema kiropraktičara? Ne samo njih, nego i osteopata, holistik healersa, akupumtura, Jon Jadai earth healing center i takve stvari, koji su na nivou pseudonauke i u sivoj zoni. Ali vidim da u AUS su legalni i da su tom detetu pomogli.

Link to comment

Alt medicina je sasvim ok ako stvarno pomaže nekom da se osjeća bolje. Pa bilo to i nadriljekarstvo. A i dobro je za ekonomiju, nek se obrće novac.

 

Samo pod 2 uslova:

1. da konvencionalna medicina isti tretman ne smatra štetnim po zdravlje

2. da se ne trubi cijelom svijetu o tome

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Ovaj topitj ubrzano postaje Yoyogijev forum, ili Blade Runner.

 

Dopisnik javlja sa Yoyogijevog foruma:

 

Bele žene su Japancima seksualno poželjne kao bandere u ulici. Tako je po celoj Aziji, ne samo Japan. Otprilike kao što masa "belaca" ne shvata šta ljudi vide u azijskim ženama.

 

Jedna Amerikanka mi se žalila, izgledala je kao CNN News presenter. Žena koju svi primete. Bila je u skupom kostimu, irski bar za strance oko multinacionalnih firmi u Tokiju (Ropongi) gde se pije petkom uveče, radila je u nekom osiguravajućem društvu iz Connecticut, US . Pogođena svojom iznenadnom neprimetnošću, izjavi: 

 

"Šta ove male govnarke ("little shits", misleći na Japanke kojih je bilo 80% ženskih u baru, office girls) mogu da ti urade a da mi to ne možemo (misleći : mi, bele žene)?"

 

Bila je to žena od 43 godine (nekako kao ova na gornjoj slici samo markantnija), pogodilo je to da njeno prisustvo niko ne primećuje, gledaju (Japanci) kroz nju kao kroz vazduh, tako reče i (pijana) se raplaka kao kiša.

 

To ti je to. Ne samo Brazilke, sve bele žene koje misle da je ono što ih čini atraktivnim kod kuće može da pali po Aziji (koja je polovina čovečanstva) su u zabludi. Insistirajući na guzovima na kupalištima ispadaju glupe, čak izgledaju ružne pa lokalcima i podsmeha vredne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...