Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Al se iDemo dobro hrani - nista ne brine za nivo masnoce, holesterola, triglicerida... Samo jako po slanini, cevapima i kobajama :)

Al' zato, ja jarane, 105+ kila zive vage... Pa ko prezivi... 

.

.

Iskreno, sa tog spiska moji su samo cokoladni proizvodi i one grancle...

Link to comment

Al' zato, ja jarane, 105+ kila zive vage... Pa ko prezivi... 

.

.

Iskreno, sa tog spiska moji su samo cokoladni proizvodi i one grancle...

Sto je vise nego idealna tezina na tvojih 210cm visine... 

 

'Glede' Novog Zelanda, sve manje Kiwija se odlucuje na zivot s ove strane Tasmanskog mora dok je evidentno i da se u velikom broju vracaju nazad. 

Sad da li je do ekonomskih (ne)prilika u obe drzave ili zbog promjene Aus zakona koji im otezava dobijanje drzavljanstva... ili zbog vrtoglavog rasta cijena nekretnina u Syd/Melb, Vjerovatno ima svega po malo. 

Link to comment

Sto je vise nego idealna tezina na tvojih 210cm visine...

 

'Glede' Novog Zelanda, sve manje Kiwija se odlucuje na zivot s ove strane Tasmanskog mora dok je evidentno i da se u velikom broju vracaju nazad.

Sad da li je do ekonomskih (ne)prilika u obe drzave ili zbog promjene Aus zakona koji im otezava dobijanje drzavljanstva... ili zbog vrtoglavog rasta cijena nekretnina u Syd/Melb, Vjerovatno ima svega po malo.

Hvala, brate, a za 210 cm mi ozbiljna stoličica treba... :)

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Šta vi radite s tim avokadom, meni uvek traje danima i jedva stignem da ga završim pre nego što pocrni... Taman je i dobro što se prodaje na komad, ne znam šta bih radio sa gomilom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...