Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

 

 

takodje, bas je daleko od doma  - nemoj to da zaboravis u celoj racunici - retko ces vidjati porodicu u srbiji i retko ce ti dolaziti: put je i skup i naporan. 

 

Ja bih rekao da to baš i nije mana, pre prednost... Ali ja sam namćor, tako da nisam baš relevantan... :fantom:

Link to comment

nikada mi neće biti jasno zašto je avokado toliko skup

Ovo je ostala cena iz juna/jula - krece se izmedju 3.5-4 pa do 7-8. Naravno, ako kupis u samishki tamo izadje van sezone na 3-4 dolara komad. To je nesuvislo. Ja sam prosle nedelje kupio onaj 'krvavi' grejp za $2 kilo (i jos mi se snajka nasmeshila pishkio sam firnajz sledecih 10-15 minuta), u radnji je danas bio 3.8 $ kilo a u onih fensi organik shop-vima u gradu je $4 komad... Loodilo na kub.

Link to comment

Ovo je ostala cena iz juna/jula - krece se izmedju 3.5-4 pa do 7-8. Naravno, ako kupis u samishki tamo izadje van sezone na 3-4 dolara komad. To je nesuvislo. Ja sam prosle nedelje kupio onaj 'krvavi' grejp za $2 kilo (i jos mi se snajka nasmeshila pishkio sam firnajz sledecih 10-15 minuta), u radnji je danas bio 3.8 $ kilo a u onih fensi organik shop-vima u gradu je $4 komad... Loodilo na kub.

 

otimačina.

ajde daje to iz uvoza, pa da razumem ali ovako. :isuse:

pola toga raste po dvorištima ali nema ko da bere.

bar grejp možeš da nabereš uveče dok šetaš onog tvog tigra.

Link to comment

otimačina.

ajde daje to iz uvoza, pa da razumem ali ovako. :isuse:

pola toga raste po dvorištima ali nema ko da bere.

bar grejp možeš da nabereš uveče dok šetaš onog tvog tigra.

Ima i tu istine al' sta da radim ako neko zapuca?? 

Ono - realno?

Link to comment

Ima i tu istine al' sta da radim ako neko zapuca?? 

Ono - realno?

 

realno ne ulaziš u tuđi posed jer bereš samo ono što prebaci preko plota.

nemoj da mi kažeš da toga nema jer je to ustaljena praksa u adl i nikad niko nije pripucao.

dobro, adl je ipak selo, možda zato

Link to comment

realno ne ulaziš u tuđi posed jer bereš samo ono što prebaci preko plota.

nemoj da mi kažeš da toga nema jer je to ustaljena praksa u adl i nikad niko nije pripucao.

dobro, adl je ipak selo, možda zato

Ja sam umereno kontinentalna klima a ptice pojedu sve sto nema mrezu preko... Osim toga - grejp slabo radja po komsiluku. :)

Link to comment

Jebeni orasi svuda skupi

Al' zato od pre mesec dana kupujem samo kod Persijanca i samo chileanske... Ili kalifornijske al' ako su iz Australije. Nije do cene nego do bojkota... :))))))

Link to comment

'ajde, 'ajde nemoj da si baksuz, uzimam za 'dedu' (moj tast).

Covek ima 86 godina i jos uvek moze da cita - da se i on obraduje necemu, ne? :)))))

 

Kako može vestima iz Srbije da se obraduje, al' ajde. :D  (Žao mi što ispadam zloban, ali stvarno.)

Link to comment

To nije uvek minus.  :fantom:

Ja bih rekao da to baš i nije mana, pre prednost... Ali ja sam namćor, tako da nisam baš relevantan... :fantom:

:D 

 

Novi Zeland je jos dalje pa se niko ne buni, ne?

ja znam neke koji su se bunili pa utekli. a i neke kojima nije smetalo pa su tamo ostali... svakom po volji, samo joj htedoh reci da uzme i to u obzir

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...