Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Oba albuma znam od ranije. Igralom su favoriti od prvog dana, mada nikada vise nece izdati takvu genijalnost kao sto je njihov debi, a Prototip su odlicni, nisu na prvu loptu. Treba se malo zaigrati.

Link to comment

spacer.png

 

23. januara 1985 izašao je prvi album Partibrejkersa. Izuzetak koji je postao pravilo. Disciplina je tu da se podsetim kako su prva dva domaća albuma koja sam presluša, bila upravo ova dva, zahvaljujući pokojnom Manituu (nekadašnji član ovog foruma i jedan od najvećih fanova Discipline kičme ikada).

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

spacer.png

 

Slanje je usledilo odmah nakon plaćanja, a pošta se potrudila da ne stignu u nekoliko komada. Šteta što će slušanje da priceka.

  • +1 1
Link to comment

ajme što sam slučajno naleteo na prelelepnu prodavnicu ploča i knjiga na malti! baš baš mala ali gazda zna šta radi pa je svaki žanr savršeno handpicked - staro, novo i opskurne preporuke. izbor knjiga takođe fantastičan. cene niže nego igde, nema polovnih ploča, ali nove koje su na popustu su baš prejeftine pa se ja nakupovao gomile surovog panka i plačljivog popa, sve od 5-10 evra (ariel pink, cock sparrer, government issue, turbonegro...). s obzirom da sam povratnu avionsku platio 30 evra, jeftinije mi od poštarine da odem samo tamo, nakupujem se i odmah vrnem nazad... naravno, kako to biva, gazda teški drkadžija pa s vrata tera napolje kad mu se neko ne sviđa na oko.

  • +1 3
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...