Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Pored neprocenjivog muzickog doprinosa, zanimljivo mi je da na ovoj temi razgledam i uzivam u lepim omotima ploca..i sad se pitam da li postoji neka tema gde se postavljaju omiljeni omoti, u smislu dizajna, kao sto na filmu postoji tema za postere?

Edited by Stela
Link to comment
6 minutes ago, Stela said:

Pored neprocenjivog muzickog doprinosa, zanimljivo mi je da na ovoj temi razgledam i uzivam u lepim omotima ploca..i sad se pitam da li postoji neka tema gde se postavljaju omiljeni omoti, u smislu dizajna, kao sto na filmu postoji tema za postere?

 

Postoji

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, scab said:

kad smo kod najlepših omota, ovaj mi je oduvek bio preružan. i ta slova sa svim fotošop efektima, ih! 

 

Lično, nijedan njihov omot nije dobacio dalje od početnog nivoa Photoshopa. U vreme izlaska albuma bili su samo simpatični. Super s karamelom sam radije slušao nego OPO. Kada se danas pogleda šta je alternativa i koji bendovi su u vrhu, ovo je suvo zlato.

  • +1 1
Link to comment

joj imali su i onaj omot za 'komadić koji nedostaje' gde su 1:1 samo maznuli naslovnu te knjige sa sve naslovom :sad: 

super s karamelom su mi ipak došle kasnije i bile simpatične tu jednu sezonu koliko ih je držalo

  • +1 1
Link to comment

Još kad Mascom reizda OPO, to je kriminal, i bukvalno... Naprave nekakve pripreme koje samo podsećaju na originalna kasetna izdanja (posebno BarbieCue, koji se pojavio pre debija). Naravno, ni kinte nisu dali bendu, uzeli i objavili. Ove mrzi da se cimaju sa Lokom, i tako...

  • +1 1
Link to comment

Jbga Mascom je realno postao "udruženi zločinački projekat". Ortak moj iz kraja je imao dodira sa njima ne može 10 godina da se iskobelja od advokata i tužbi. Hteo da bije onog Loku ali kapira da bi tek onda najebao po sudovima...

Link to comment

spacer.png

 

Sage said of this album, "After I recorded Over The Edge, I had $5,000 invested into that record. The record company went bankrupt, so they took the money and started a new label. We got screwed and I had no way of paying back the debt, so that was the end of The Wipers. I was out in the Mohave desert and I wrote a bunch of songs on the acoustic guitar, I fixed a tape recorder for somebody. An eight track recorder, so I got to use it for a month as a fee for fixing it, I guess. I just recorded those songs. Then one day someone called from a record label, a guy that used to work for the label that screwed us, and he said "I feel sorry for you guys" and I told him that I didn't have any Wipers stuff for him and that The Wipers didn't exist anymore. Anyway, the label, licensed Straight Ahead, a live record, some old tapes and basically got me out of debt for Over The Edge. If I never recorded those songs, Over The Edge would've been The Wipers' last record."

  • +1 1
Link to comment
On 12. 2. 2024. at 20:15, giuseppe said:

Još kad Mascom reizda OPO, to je kriminal, i bukvalno... Naprave nekakve pripreme koje samo podsećaju na originalna kasetna izdanja (posebno BarbieCue, koji se pojavio pre debija). Naravno, ni kinte nisu dali bendu, uzeli i objavili. Ove mrzi da se cimaju sa Lokom, i tako...

Ako ih mrzi da nađu specijalizovanog odvjetnika, onda i treba da ih dere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...