Jump to content
IGNORED

Montevideo bog te video (2010)


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    31

  • Caligula

    16

  • MocaVukotic

    15

  • ToniAdams

    13

i sta sad?sad ce ti magarci sa tribina da komentarisu svaki estradno-politicki gaf na sebi svojstven nacin?:lol:napalm.
Do jaja su. Ne samo Delije, zavladao je izgleda neki mod mišljenja da reč "navijač" označava nešto kao zanimanje ili društvenu kategoriju. Meni izgleda da su uvrteli u glavu da su revolucionarna garda, čuvari tradicije, morala, ne baš i uređenja kao u Iranu, ali dobro sad, ne može baš sve isto. Evo, ovi naši su i stihoklepci. Kud ćeš više.
Link to comment

Delije reagovale i na dodelu oskara:"KRALJEV GOVOR" VOLE I KRITIKA I PUBLIKA A SRBIJA I DALJE REPUBLIKA - transparent na utakmici Crvena Zvezda - FK JadovnicaOSKAR FILMU "SOCIJALNA MREZA" A NA KOSMETU SITUACIJA PO SRBE SVE TEZA - grafit na AutokomandiNEMA KRAJA AKADEMIJINOJ ZLOBI, HOLIVUDOM VLADA JEVREJSKI LOBI -skandiralo se na doceku bronzanih srpskih stonotenisera- ALI IPAK OSKAR DOBI DE NIRO BOBI!

Edited by Mp40
Link to comment
Da, to je to. Hvala.
E pa nije to.Paskaljevic je hteo da ga izmesti u kasne sedamdesete, sto moze da vazi i za Shijana. Znam sta sam slusao, jebi ga. Mozda je napisan za '41-vu, ali je ocigledno da su u igri bile i druge opcije.troll off.
Link to comment

Jednom će se i ovo sranje završiti, a onda će Srđan Dragojević i Dragan Bjelogrlić napraviti "Turneju 2".Film će biti alegorija kolektivnog ludila Bošnjaka i Srba u BiH okovanih devedesetim godinama, a ništa zdraviji Hrvati će biti prisutni kroz upadljivi izostanak (na buvljaku u Širokom Brijegu film će biti prodavan pod naslovom: "Hrvatska šutnja 2", dijelom da bi ukazao na težak položaj Hrvata, a dijelom da bi zajebao Bjelogrlićeve specijalne jedinice za borbu protiv pirata). Protagonist filma je srpski režiser porijeklom iz Hercegovine (a koji se dičio ratnim druženjima sa Ratkom Mladićem u Han Pijesku i željom da umre u Srbiji u kojoj je i Hercegovina) koji sa malom, ali odabranom ekipom kreće put Sarajeva da bi promovisao film o reprezentaciji Jugoslavije, uz bojazan kako će u Sarajevu biti prihvaćen film u kojem se intonira "Bože pravde". Nakon jednog bečkog hapšenja i nevjerovatnog spleta okolnosti, film, režiser i tupavi glavni glumac dobijaju podršku u Sarajevu, na Palama bivaju etiketirani kao izdajnici, pokušavaju se vaditi pred Palama, gube podršku Sarajeva i na kraju po prvi put nakon 1990.godine ujedinjuju čitavo predratno Sarajevo. Bjelogrlić Trifunoviću na kraju filma govori: "Ako nas šta budu pitali, ja sam režiser", a Trifunović odgovara: "Da, da, a ja sam najeb'o."Miljenko Jergović će pisati o trodimenzionalnosti Dragana Bjelogrlića zbog čega će ga napasti i Sarajevo i Zagreb, Gorčin Stojanović će hrabro pisati o tome zašto bi Jugoslavija 1930. izgubila od današnje Barcelone, Boris Dežulović će napisati ultraduhoviti tekst o simbolici da sva pizdarija za nesretnog Bjelogrlića i sukob Sarajevo-Beograd počne u Beču, a kim philby će biti optužen da podržava islamsko-komunističku stranu u ovoj priči. Moderacija Filma i moderacija Politike će dežurati 24 sata dnevno.

Link to comment
Jednom će se i ovo sranje završiti, a onda će Srđan Dragojević i Dragan Bjelogrlić napraviti "Turneju 2".Film će biti alegorija kolektivnog ludila Bošnjaka i Srba u BiH okovanih devedesetim godinama, a ništa zdraviji Hrvati će biti prisutni kroz upadljivi izostanak (na buvljaku u Širokom Brijegu film će biti prodavan pod naslovom: "Hrvatska šutnja 2", dijelom da bi ukazao na težak položaj Hrvata, a dijelom da bi zajebao Bjelogrlićeve specijalne jedinice za borbu protiv pirata). Protagonist filma je srpski režiser porijeklom iz Hercegovine (a koji se dičio ratnim druženjima sa Ratkom Mladićem u Han Pijesku i željom da umre u Srbiji u kojoj je i Hercegovina) koji sa malom, ali odabranom ekipom kreće put Sarajeva da bi promovisao film o reprezentaciji Jugoslavije, uz bojazan kako će u Sarajevu biti prihvaćen film u kojem se intonira "Bože pravde". Nakon jednog bečkog hapšenja i nevjerovatnog spleta okolnosti, film, režiser i tupavi glavni glumac dobijaju podršku u Sarajevu, na Palama bivaju etiketirani kao izdajnici, pokušavaju se vaditi pred Palama, gube podršku Sarajeva i na kraju po prvi put nakon 1990.godine ujedinjuju čitavo predratno Sarajevo. Bjelogrlić Trifunoviću na kraju filma govori: "Ako nas šta budu pitali, ja sam režiser", a Trifunović odgovara: "Da, da, a ja sam najeb'o."Miljenko Jergović će pisati o trodimenzionalnosti Dragana Bjelogrlića zbog čega će ga napasti i Sarajevo i Zagreb, Gorčin Stojanović će hrabro pisati o tome zašto bi Jugoslavija 1930. izgubila od današnje Barcelone, Boris Dežulović će napisati ultraduhoviti tekst o simbolici da sva pizdarija za nesretnog Bjelogrlića i sukob Sarajevo-Beograd počne u Beču, a kim philby će biti optužen da podržava islamsko-komunističku stranu u ovoj priči. Moderacija Filma i moderacija Politike će dežurati 24 sata dnevno.
placem od smeha :lol:
Link to comment

Au jbt koji serator... Pa njemu je glavni adut filma taj da film prikazuje Srbe u pozitivnom svetlu. Treba stvarno biti mentol pa tako nešto pričati. Uostalom i ja sam Srbin pa bih javno pozvao da ne brinu o više mom ugledu i izgledu.

Edited by McCabe
Link to comment
E pa nije to.Paskaljevic je hteo da ga izmesti u kasne sedamdesete, sto moze da vazi i za Shijana. Znam sta sam slusao, jebi ga. Mozda je napisan za '41-vu, ali je ocigledno da su u igri bile i druge opcije.troll off.
Čini mi se da jeste da je to to, ali ako ti je toliko stalo da budeš u pravu onda neka ti bude. Mogli su (Paskaljević i Šijan ili bilo ko drugi - čudo da Šijan kao reditelj filma to nije i uradio))radnju filma da smeste i u 25 vek, ali, eto, nisu. Lično mogu zamisliti film sa početkom priče u rano jutro 24. marta 1999 godine (sa svim karakterima, autobusima, oranjem drumova i drugim). U Srbiji se mnogo toga u odnosu na april 1941-ve godine nije promenilo. Ali...ali...Neki zabludeli? reditelj bi mogao zamisliti radnju "Balkanskog špijuna" u bilo koje vreme i u odnosu na bilo koji autoritivni istorijski lik. Sumnjam da bi efekat bio isti. Neko je spomenuo autobus u filmu "Ko to tamo peva". Isti je to autobus koji je korišćen u "Okupaciji u 26 slika" Zafranovića. Danas čami na nekom parkingu u Zagrebu.
Link to comment
jel se oglasio zvanicni kusturica?
Zvanicni Kusturica ce valjda da radi drugi deo, u kom cemo mi pobediti urugvaj a kasnije i osvojiti prvenstvo. Bjela i Serz ce igrati odrasle Mosu i Tirketamuziku ce raditi nele karajlic a ko drugi
Link to comment
Evo ti obojice.http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/240435/Dragan-Bjelogrlic-Zlobne-kolege-mi-pustaju-krv
Majko sveta... i jedan i drugi... bolje da nisam čito.
Link to comment
Neko je spomenuo autobus u filmu "Ko to tamo peva". Isti je to autobus koji je korišćen u "Okupaciji u 26 slika" Zafranovića. Danas čami na nekom parkingu u Zagrebu.
odlično, stvar se komplikujesad sam provjerio, u Okupaciji bus je žut, u Neretvi je stvarno crvenkast, ali u svakom slučaju riječ je o istim autobusima, to jest ista je marka.a vidim da su mi obrisali prethodni post...samo meni je izgleda zabranjen bilo kakav off, ili ne daj bože ''samoreklamiranje'', kao da zarađujem pare od toga...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...