Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Firmware je osnovni sistemski softver koji na najnižem nivou vrši upravljanje hardverom uz pomoć najjednostavnijih instrukcija. Često se pod firmverom podrazumeva softver "ugrađen" u hardver.Kernel je jezgro operativnog sistema, deo koji vrši prevođenje aplikativnih zahteva na najniži nivo procesorskih instrukcija, praktično deo zadužen za elementarnu komunikaciju između softvera i hardvera (odnosno hardverovog firmvera).

Link to comment
pa marker je kod mene vrlo diskretan teget trouglić u dnu kvadrata. kad kliknem na datum ispod mi piše šta je taj dan.
Jes, sad je i meni tako. Nego što za Boga milog nije hteo da se pojavljuje pre synca sa googlom, ma koliko da sam eventova ukucao.
Tebi ono blekberi nije valjao?
Umri.
Link to comment
Umri.
Primećujem ubistvo sa predumišljajem u tvom postu. Riportovan si po više osnova.
Imam ja neku super očuvanu Nokiju 8600, reci ako oćeš, ima i na srpskom meni.
Čime ćeš onda ti da usitnjavaš tablete? :unsure:
Link to comment

Svaka kuća treba da ima jednog Golfa dvojku i jednu Nokiju negde u garaži. -_- Marvine, kada uđeš u kalendar, gore levo imaš dugme "All calendars" ili "google calendar"... Pogledaj da ti možda nije deštiklirano nešto što ne treba da bude.

Link to comment

Samo da znaš da tu kad štikliraš "all calendars" neće baš odmah da ti se pojave svi eventovi, mora da ga singronizuje i da se smisli malo, možda si bio nestrpljiv?Ne mogu da verujem da ti to ne radi na verovatno najboljem telefonu na tržištu trenutno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...