Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

ma znam da jeste, i znam i gde je, al nesto tripujem da u onim silnim EULAma raznog softwarea koje stikliramo bez da ih procitamo pise da mogu da overrajduju to sistemsko podesavanje...
Tebi je poenta da ako se negde nakacis na wifi ali da te ne zajebe pa krene preko GPRS-a?To sigurno ima tipa widget ili u podesavanjima...ali u svakom slucaju mora da prikaze ikonicu ili H ili E ako si stiklirao da si na 2G mrezi....
Link to comment

H bi trebalo da je za HSDPA, što neće moći na 2G mreži, ali da ne sitničarimo. U principu je tačno, ako se okači preko nekog data protokola mobilne mreže, mora da pokaže ili E ili H ili 3G, a onda čupaj bateriju. :D

Link to comment
H bi trebalo da je za HSDPA, što neće moći na 2G mreži, ali da ne sitničarimo. U principu je tačno, ako se okači preko nekog data protokola mobilne mreže, mora da pokaže ili E ili H ili 3G, a onda čupaj bateriju. :D
Pa to sam i napisao E mi se pojavi na 2G mrezi ;).Evo sad sam proverio kod mene je vidget "DATA ON/OFF" i to zavrsava posao....
Link to comment
Pa to sam i napisao E mi se pojavi na 2G mrezi ;).
A, jes', tako si napisao, sorry zbog previda.
Pita kuma jel valja dal da ga uzme.Znaci odgovor je potvrdan.
Kazuj kumi da slobodno uzme. U mojoj okolini, još 5-oro ljudi je uzelo isti, i samo je jedan nezadovoljan, al' za njega računam da je smartphone previše smart. :D
Link to comment

Ja ga uzeo sasvim zadovoljan, pogotovu posto sam dosad imao samo nokie (e52 zadnji), imao sam rezerve.Sad kad sam se smirio sa cackanjem ni trajanje baterije nije drama...

Link to comment

Tek sam danas prvi put uzeo android aparat u ruke i odmah mi je trazio da se povezem na HTC Sense ali akda pravim account za to nigde nema Srbije pa rekoh da proverim da li to sljaka kod nas ili da batalim?

Link to comment

Ne znam sta bih ti rekao, ja cak i ne koristim taj OS (HTC sence), mada i kada sam bio na Sence-u, nisam otvarao nalog tamo. Sve sto mi je trebalo uzimam sa specijalnih foruma.

Link to comment
juce uzo desire z, e sad, svi kontakti sa starog fona su mi na simu, kako da iskopiram kontakte sa sima na telefon da bih mogao da dodam sliku uz njih?
fala, snasao se na drugom mestu.....
Link to comment

Evo jednog pitanjaKoje mogucnosti mi daje rutovanje telefona i sta to zapravo znaci (npr kad bih rutovao HTC Wildfire)Vidim da mogu da overklokujem mob, da li je neko to radio? Koje su prednosti, mane? Brzi rad, slabija baterija?Moze li tako da se zezne mob? Koliko je to sve sigurno?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...