Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

On 30.8.2022. at 12:48, Jimmy Kowalski said:

Meni se ponekad desi da me neko zove preko vibera, meni ne zvoni, samo stigne notifikacija missed call. Jel to uobicajeno?

Ako ti nisu u kontaktima, onda ti je cekirana opcija utisaj nepoznate pozivaoce. 

Link to comment
37 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Bas naprotiv, u pitanju su ljudi sa kojima se redovno cujem..

 

Isto kod mene, ljudi misle da ih namerno ignorišem. :dry:

Ponekad mi se pročitana poruka ili poziv na koji sam odgovorio pojave kao notifikacija za nove poruke i pozive. 

Link to comment
19 hours ago, napadaj said:

Moguće, nije mi to ni palo na pamet.

 

Pixel mi je bio zanimljiv izgledom, ali sam pročitao mnogo loših komentara o softveru, pa sam zbog toga odustao od njega, a bio sam mu najlbiži pre nego što sam otkrio ZF.

 

O softveru pixela si pročitao loše komentare? Vanila klot android, ako nešto nema problema na mom pixelu 6 pro to je softver...?

 

19 hours ago, bags said:

Ma kod njih je kvalitet izrade katastrofa. Na mom se "odlepio" mikrofon i apsolutno nemoguce popraviti. Evo stoji u fioci...

 

Kvalitet izrade na mom je perfektan, prelepo belo staklo pozadi, sa lepom alu lajisnom između zadnje i prednje maske, najlepši telefon koji sam ikada imao, jedino što imslim da bi se raspao u paramparčad da mi ispadne, ali ko zna kako bi reagovao na pad, andam se da neću nikad saznati... Pixel nikad nije spadao u premium uređaje u smislu da može da se bori sa flegshipovima, polako idu ka tome, to nije ni 6 pro (pogotovu kada porediš sa samsung 22 ultra npr i phone 13 pro, ali za pare koje košta, verovatno je bolji odnos uloženo dobijeno. A izgleda da ubijaju sa ovim novim 6a koji je skoro izašao, odličan, sjajan telefon za pare koje košta (oko 500 i manje $, možda i 400, nisam siguran).

Link to comment
4 hours ago, renne said:

10 pro

 

Kupljeno!

 

6GB/128GB model za £109 (daily promo + nekoliko kupona)

 

Nije bio sivi/crni - uzeo sam (svetlo) plavi, ionako ce da zavrsi u nekoj futroli.

Edited by jms_uk
Link to comment

Ja ga imam malo jace od godinu i samo dvije stvari zajebavaju - ekran se ponekad ne ugasi kad se prisloni na uvo i nesto cesce se nicim izazvana upali "baterijska lampa". Osim toga, nikakvih zamjerki nemam.

  • +1 1
Link to comment

Pre par god cela serija Sam. A50, koju smo uzeli je imala problem sa prox.senzorom. 

Prvo su se malo koprcali ali posle, prihvatali reklamaciju bez problema 

Slično, bilo, davno, sa Acer notebookovima, ugradili kameru koja snima ali 180 stepeni naopako. 😁

Masovna proizvodnja, ima škarta pa... Ali zato i cena. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...