Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Što propao, šta očekuješ da će se desiti? Otkako sam prešao na MIUI 13 na službenom telefonu, ne radi mi Poco Launcher, pa ni double tap to lock i morao sam da pređem na Novu. Nisam srećan, Poco mi je bolje radio.

Link to comment

Ovaj Branch je kancer. Stavili su vec u BETU 8.0.2 svoja sranjenca za analytics.

 

Verovatno ce raditi kao i dosad ali svaki klik ce biti poslan ovim likovima.

 

NOVA je neprevazidjena za customizacije. Meni svaki telefon izgleda isto vec 10 god. skoro. Bukvalno samo sam prenosio eksportovao NOVA Settings pa importovao i to je to.

Link to comment
4 minutes ago, bags said:

Meni svaki telefon izgleda isto vec 10 god. skoro. Bukvalno samo sam prenosio eksportovao NOVA Settings pa importovao i to je to.

 

ovo objašnjava, baš sam se zapitao zar su i dalje aktuelni custom launcheri :D

 

odavno je stock android postao sasvim dovoljno pristojan da se ne moramo zajebavati sa launcherima i romovima tbh

Link to comment

Hm. Koristim od jutros default ONE UI i svaki cas primetim nesto sto je Nova imala pre 7,8 godina. Za pocetak nema tabova i ne mozes sakriti app ako ti je na home screenu.

Link to comment
1 hour ago, bags said:

Quickpic sa slicnom sudbinom jos nema ni upola dostojnu zamenu...

 

Ja i dalje koristim poslednju pre-cheetah verziju. Najbolja gallery ikad.

 

BTW, šteta za Novu, iako sam posle x godina probe radi prešao na Microsoft launcher prošle godine i tu ostao.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na jednom android telefonu poruke sa vajbera stižu sa kašnjenjem ili tek kad se otvori vajber app.
Gde u podešavanjima bi to moglo da bude "sjebano"?



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...