Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Nije. Bluetooth i Share je isključen, vodim računa o tim stvarima. 

Verujem da je neki bag, da li sa ekranom ili nešto drugo ali ne uspevam da dokučim šta.

Nisam uspeo da snimim dok je trajalo podešavanje budilnika - to je baš bilo spuki, čak se i predomišljalo da li da zvoni u 22:15 ili 22:16.

Izgledalo je kao da neko rukom izvodi sve ove operacije.

Link to comment
34 minutes ago, Tale said:

Nije. Bluetooth i Share je isključen, vodim računa o tim stvarima. 

Verujem da je neki bag, da li sa ekranom ili nešto drugo ali ne uspevam da dokučim šta.

Nisam uspeo da snimim dok je trajalo podešavanje budilnika - to je baš bilo spuki, čak se i predomišljalo da li da zvoni u 22:15 ili 22:16.

Izgledalo je kao da neko rukom izvodi sve ove operacije.

 

 

Je l imaš zaštitno staklo?

 

Skini futrolu, skini staklo, dobro prebriši, uključi telefon i pogledaj.

  • +1 1
Link to comment

@Vapad imam, fabrički nalepljeno. Uradiću tako ako se ponovi.

 

@kipo sve vreme izgleda kao da neko drugi kontroliše telefon, na moje komande (nakon prekida snimka) nije reagovao sve dok nisam skinuo zaštitnu silikonsku masku.

Snimak sam prekinuo jer je na tvit pokušalo da okači fotografije iz galerije.

 

Link to comment
9 hours ago, Tale said:

@Vapad imam, fabrički nalepljeno. Uradiću tako ako se ponovi.

 

@kipo sve vreme izgleda kao da neko drugi kontroliše telefon, na moje komande (nakon prekida snimka) nije reagovao sve dok nisam skinuo zaštitnu silikonsku masku.

Snimak sam prekinuo jer je na tvit pokušalo da okači fotografije iz galerije.

 

 

Meni se čini da je konstantno, kada je kucao, samo vukao a q 1 liniju pa šta uhvati, to mehaničko ponavljanje mi ukazuje na ovo što sam rekao, nešto tu pipa ekran u smislu maskice ili nešto pod tom folijom.

 

Imao sam situacija, nami bandu recimo, da jakna ili tuš mogu da uđu do neke opskurne opcije ili počnu neko odbrojavanja, najčešće ovo drugo., malo me je nerviralo što reaguje na sve i svašta.

 

A moj Mi 9T je, davno, prilikom jednog laganog uspona na neku tvrđavu uspeo na facebook messengeru  da pošalje prvu sliku iz galerije na dvadesetak kontakta, od kojih ni sa jednim nisam pre toga bio u komunikaciji. Na sreću prva slika je bila neki objektiv... Od tada mi je uključena ona "pocket" opcija, uvek zaključam telefon pre no što ga stavim u džep i ponekad kada se setim ovoga stavim ga staklo na spolja :D

Ne verujem da je neki hack, ne bi se manifestovao tako. Ne znam da li je još uvek da kada zakačiš miša na telefon imaš strelicu na fonu, kontam da bi se tako videlo a ne povlačenje kao prstom kad povučeš... mada šta ja znam realno :D

  • +1 1
Link to comment

Dugo sam nosio telefon sa razvijenim ekranom i posle nekog vremena je krenuo slično da luduje. 

Pošto tvoj nije razbijen, verovatno je ovo što @Vapadpiše.

 

Fora je što on na taj način aktivira spuštanje panela sa notifikacijama i onda uđe tako u aplikaciju koja je izbacila neko obaveštenje. 

 

Meni je u poodmakloj fazi znao da smanji vidljivost na minimum. Prvi put mi se to desilo kad sam bio napolju i pomislio sam da je ekran izdahnuo :).

 

 

Link to comment

Telefon (ne moj) je upao u neki čudan mod. Jako je usporen i uključena je talkback opcija. Bukvalno ne može ni da se udje u podešavnja i isključi to koliko koči.

Ni reset ne pomaže.

Jel to nešto vrisnulo?

:unsure:

Edited by mraki
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29. 7. 2023. at 0:38, mraki said:

Glup sam. Jedva se snadjoh da pristupim podešavanjima i isključim ovo. :isuse:

Napiši šta je "ovo" bilo, baš sam znatiželjan.

  • +1 1
Link to comment

To je neka opcija za pristupačnost, slučajno uključena putem prečice.

Sve na ekranu što dodirneš pozeleni i telefon izgovara šta si dodirnuo, sat, ikonicu itd.

Ne možeš se lako rešiti i iskojučim dok ne provališ da sve mora duplo, dupli tap, skrol sa dva prsta…

  • Hvala 1
Link to comment
  • 6 months later...
1 hour ago, John Coltrane said:

Jel moguće isključiti ona "interesovanja" koja Google postavi na android sa "leve strane" od main screen ?

 

 

Google Discover?

 

Duži pritisak  negde na Home Screenu dok se ne pojavi meni, pomeriš se levo od Home Screena i tu isključiš/uključiš Google Doscover

Link to comment
8 minutes ago, Velocipede said:

Google Discover?

 

Duži pritisak  negde na Home Screenu dok se ne pojavi meni, pomeriš se levo od Home Screena i tu isključiš/uključiš Google Doscover

 

Hvala.

 

Nije uspeo duži pritisak, ali sam "peške" našao način da iskljlučim Google discover .

 

 

Link to comment
39 minutes ago, John Coltrane said:

Nije uspeo duži pritisak, ali sam "peške" našao način da iskljlučim Google discover .

Kako, kako, jebote, dajte ponovo molim vas, popizdeo sam s njim...

 

 

Edit: sorry, uspelo je, hvala bogu da vas videh... :) 

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...