Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

49 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Meni se ponekad desi da me neko zove preko vibera, meni ne zvoni, samo stigne notifikacija missed call. Jel to uobicajeno?

 

Sa nekim brojevima skoro pa redovno. Cijenim da je do komplikacije tj. do kombinacije korištenih internet mreža/linija.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Oduševljen sam. Pravi telefon, bez ikakvih gluposti, gimmicka, šarenila i kojekakvih meni nepotrebnih stvari.

 

- kompaktan, preporodio sam se otkako opet imam telefon koji normalno može da se koristi jednom rukom

- softver je praktično čist Android, nema bloatwarea i jako liči na OnePlus dok je koristio Oxygen

- baterija izuva

- ima 3.5mm jack za slušalice

- u pakovanju dolaze i punjač i maska

- za one koji igraju igre ima mnogo gejmerskih opcija kad se pokrene neka igra, ali nemam pojma šta sve to radi, pošto igram samo 2048 ponekad

- procesor je zlo, sve na telefonu leti

- otisak prsta je sa strane, a ne u ekranu, i ne greši

- nisam naišao na bilo kakve bagove

- kamera odlična

 

Mesecima sam tražio telefon koji će da zameni OnePlus 6, doslovno ništa me nije privuklo dok mi nije izletela reklama za Zenfone na Fejsbuku. Gledao sam i Pixel i Samsung i Oppo i Motorolu i OnePlus, čak mi je padala na pamet ideja da pređem na iPhone, ali mi je sve to bilo meeeeeh dok nisam video ovaj. Mnogo me nervira to što je bežično punjenje postalo bitno, a 3.5mm jack nije i jako mi je drago što je kod ovog telefona neko razuman odlučio šta da mu stavi, a šta nije važno.

Edited by napadaj
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Moguće, nije mi to ni palo na pamet.

 

Pixel mi je bio zanimljiv izgledom, ali sam pročitao mnogo loših komentara o softveru, pa sam zbog toga odustao od njega, a bio sam mu najlbiži pre nego što sam otkrio ZF.

Edited by napadaj
Link to comment
Oduševljen sam. Pravi telefon, bez ikakvih gluposti, gimmicka, šarenila i kojekakvih meni nepotrebnih stvari.
 
- kompaktan, preporodio sam se otkako opet imam telefon koji normalno može da se koristi jednom rukom
- softver je praktično čist Android, nema bloatwarea i jako liči na OnePlus dok je koristio Oxygen
- baterija izuva
- ima 3.5mm jack za slušalice
- u pakovanju dolaze i punjač i maska
- za one koji igraju igre ima mnogo gejmerskih opcija kad se pokrene neka igra, ali nemam pojma šta sve to radi, pošto igram samo 2048 ponekad
- procesor je zlo, sve na telefonu leti
- otisak prsta je sa strane, a ne u ekranu, i ne greši
- nisam naišao na bilo kakve bagove
- kamera odlična
 
Mesecima sam tražio telefon koji će da zameni OnePlus 6, doslovno ništa me nije privuklo dok mi nije izletela reklama za Zenfone na Fejsbuku. Gledao sam i Pixel i Samsung i Oppo i Motorolu i OnePlus, čak mi je padala na pamet ideja da pređem na iPhone, ali mi je sve to bilo meeeeeh dok nisam video ovaj. Mnogo me nervira to što je bežično punjenje postalo bitno, a 3.5mm jack nije i jako mi je drago što je kod ovog telefona neko razuman odlučio šta da mu stavi, a šta nije važno.
Koliko para i gde?

Sent from my BE2013 using Tapatalk

Link to comment

Moji favoriti su Motorole. 
Imaju čist Android, i na neku foru super cene u Srbiji.

Moto edge 30 je možda i naj izbor u srednjoj klasi za oko 400€, 30 pro nešto jači i naravno skuplji.

Sad su najavili ultra verziju (i još neke), ne znam da li su već stigli u prodaju.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Asus eShop

https://www.asusplus.rs/rs/eshop

 

97.000 dinara

Do jaja da ima jebte, merkam ga još od 8ce i sve nešto kao neću, neću, ali to je to. Top compact phone ikada. Carevi su iz Asusa.

 

Zadovoljan si i kamerom? Rabim pixel 4a i koliko god da je tanak po spec. Tako kida softwerski kvalitet slika, pa se još neckam.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...